Web sitenize baslatmak önce hatirlamak 5 sey

Web sitenizin amaci nedir? Bu kendinize sormasi gereken bir soru. Sitenizin amaci içermeyen ürünler vermek oldugunu düsünüyor musunuz? Ya da web sitelerinin tüm insanlarin türlü bu her seyin biri olabilir. Eger gerçekten burada bilmiyorsaniz dikkate almak için bes noktalaridir.

1) Bir sey satmak kadar tahmin para kazanmak için is yapiyorsaniz bir sey satmak, bu web sitesi amaci olmalidir, Web Sitesi için bir milyon ziyaret almak ve büyük bant genisligi ücretleri için hazir olsun. Bir milyon ödeme müsteri almak ve size banka müdürü gülümseme yapacaktir. Web sitenize bir ziyaretçi iki seçenek olmalidir

Ürün veya hizmet satin

Takip için e-posta ve diger bilgileri birakin

2) Ben bilmiyorum listenizi olusturun, bu yüzden online pazarlama ulastiniz hangi seviyede hiçbir fikrim yok. Yazinin bu bölümü sikiyor, ben özür dilerim ama onun importance.You sizin için ne kadar önemli oldugunu size bir liste varsa o zaman olan bir is yok, en degerli varlik olacaktir listenizi olusturmak gerekir taniyabilirim .

3) Sizin benzersiz web pozisyon web benzersiz kilan nedir? Sizin rakiplerinden Yukaridaki sorulara sizden bir sey satin ziyaretçilerden uzun vadeli sadakat istiyorsaniz cevaplanmasi gereken bir neden ziyaretçilerinizin yerine sizden satin almalisiniz. Eger fiyatlari düsük yapmak ve daha yüksek bir satis cirosu ama ayni ürün satan büyük bir çok amaçli magaza karar verirse o jilet ince kar marjlari size zarar verir olabilir, fiyat olarak web sitenizin konumunu benzersiz yapabilir seyler vardir sizin komsu olmak için.

Kalite: Eger bir daha özel pazara hitap daha yüksek kalitede ürün veya hizmet konum yapmaya konsantre olabilir. Bu noktada size bazi yerde daha düsük bir fiyata satiyoruz ne olursa olsun alabilirsiniz düsünüyor olabilir müsterilerinize para stres için en iyi degeri sunmak için ana odak açin.

Ya da garanti: 30 gün garanti bu yasa ile bir gereklilik yani sira, eski bir sapka vardir. Web sitenizin gerçekten öne müsterilerinize sunmak yapmak için bir yil boyunca geçen garanti ya da iki. Bu, mal hakkinda bu bir varyasyonu bir otuz günlük süre için ücretsiz olarak ürün sunmak olacaktir ne kadar emin gösterecektir. Satin aldiklari ve piyasaya hakim çok daha iyi bir sans olacaktir önce müsterilerinize deneyelim.

4) Ortak girisim firsatlar Internet pazarlama ve reklam onun sürekli bir another.The sorun ile iddia iki kisi arasinda kötü bir evlilik gibi firtinali bir iliski oldugunu Ne veya ise asla bilemezsiniz reklam maliyetleri bazen para çok para ve riskli çalisir ama online pazarlama için yeni konum, özellikle eger gerekli bir kötülük var olmayacaktir. Bir kez kendinizi kurdugunuzda ve pazarlama en iyi ve en karli yöntem ortak girisimler yoluyla olacaktir müsterilerinin bir cevap listesi insa etmislerdir.

Bir ortak girisim avantajlari bu riskleri ve normal reklam ile ilgili maliyet ortadan kaldirir olmasidir. Yapmaniz gereken tek sey diger basarili yöneticileri temas ve onlarin listelerine ürün pazari, onlari satis yüzdesi tekliftir.

Bu size yasadiginiz ki iyi bir gelir yapmak asla diger müsteriler aramak o zaman sadece bir gelir akisi varsa bir müsteri için bir kez ürün satiyorsaniz online basarili degil, bir pazarlama gerçektir gibi 5) arka uç ne üzerinde. Nelere ihtiyaciniz olan bir

sizin için gelir birden fazla akarsu üretebilir arka uç ürün. Bir e-kitap reklam 100 $ harcama ve sadece ben biliyorum çok para degil, yaptik ama islem ücretleri sonra gerçekten yapmak kötülesiyor $ 20 dolar var 6 satis olsun web sitenizde 20 $ için satmak demek, kullanabilirsiniz bir örnektir 20 dolardan az.

Hala e-kitap kullanarak müsterilerinin sadece% 20 bir satin eger kesim satis basina 40 $ var 40% ve 100 $ bir ortalama satis fiyati kitap metnini içine ürün ve hizmetler için 10 daha fazla teklif eklemek kadar akilli oldugunu Diyelim ki ürün o zaman 60 müsteri vardi varsayarak olur

60 müsteri x% 20 satin almak = 12 müsteri x 40 $ her = 480 $

Simdi arka uç satis gücünü görüyorsunuz ve neden sizin Pazarlama eklemeniz gerekir en kisa sürede planlari