e-ticaret ebay entegrasyonu kilavuzu

eBay online pazarlari büyük baba ve birçok degisiklik yillar içinde meydana gelmis olsa da, hala web üzerinde en etkili web siteleri arasinda kalir. Zaten bir e-ticaret sitesi sahibi veya bir baslangiç ??için planlar varsa, eBay gücünü göz ardi edilmemelidir. Bu online ürünleri açisindan en büyük arama motorlarindan biri olarak bilinen ve tüm dünyada milyonlarca ulasmak vardir. Akilli is sahipleri kendi online magaza ile eBay entegre ögrenme ve çok basarili vardir.

Su anda bir eBay magaza var, ama eBay ayri kendi e-ticaret web sitesi olusturmak için adimlari almadiysaniz, size büyük büyüme potansiyeli üzerinde eksik. Özel bir eBay magaza sahip dezavantajlari bir çift vardir. En büyük bir tüm is eBay insafina olmasidir. Kendi düzenleme veya politika hafif bir degisiklik is üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Bu ekleme ve son deger ücretleri hem de ugrasmak zorunda, ve saticilarin çok artan oranlari hakkinda sikayet var. Son olarak, eBay rekabet çok olan bir pazardir. Tipik eBay alici bilinçli genellikle çok fiyat ve bir pazarlik için ava oldugunu. Rekabetçi kalmak ve bir ödeme yapan müsteri bir ziyaretçi açmak için, ürün fiyatlari düsük oldugundan emin olmak için var. Düsük fiyatlar ile müsterilerine elde iyi bir yöntemdir, ancak uzun vadede is için uygun degil.

Zaten bir e-ticaret magazasi var, ama eBay üzerinde bir varligi yoksa, potansiyel müsterilerin çok sayida üzerinde eksik. O kadar çok rekabet sadece disari basliyor, özellikle de her yerde oldugu zaman internet üzerinden isareti yapmak son derece zor. Sen, online magaza SEO üzerinde çalismak dogru hedef kitleye pazarlama ve internet üzerinden reklam üzerinde çok para harcamak zorunda. EBay olmak, para harcamak için var zaten alicilarin önünde ürün koymanizi saglar. Onlar bir sey satin almaya hazirlanan ve aktif ihtiyaç duyduklari ürünleri bulmak için ariyor. Eger satis yapmak varsa, o gelecekte sizden daha fazla satin böylece müsteri ile iliski kurmak için bir firsat olarak kullanmalidir. Ne eBay hakkinda harika onlar çok iyi kurulmus ve onlarin tüketicilere güvenli hissediyorum olmasidir. Bunlari güvenilir bir satici oldugu izlenimini verirseniz, tüketici kendi e-ticaret web sitesinden tekrar satin alma bir sorun olmaz.

Eger eBay kullanici kendi online magaza üzerinden dogrudan alisveris yapmak için almak için pek çok yol vardir. Bu, asagidakilerden daha olusturmak ve tüm bu eBay ücretleri forgoing maliyetleri azaltmaya yardimci olacaktir. Yapabileceginiz baska bir sey eBay sitesinden uzak eBay kullanici yönlendirmek için baglantilar olusturmaktir. Dogrudan eBay’in ürün listeleme sayfalarinda bunu yapmak için izin verilmez, ancak sizin ‘Hakkimda’ sayfasinda Giden baglantilari ekleyebilirsiniz. Hatta insanlar online magaza gitmek için almak Sayfasi ‘Hakkimda’ göz alici olusturmak için HTML kullanabilirsiniz. Eger ürün sayfa ‘Hakkimda’ da kontrol bulduk eBay kullanici almak istiyorsaniz, indirim veya ücretsiz nakliye ile onlari ikna. Çok Kaydinizi basinda da ‘Hakkimda’ sayfasina link noktaya kolay eklemeyi unutmayin ürün listeleri sayfasi eBay içindeki diger sayfalara baglanti için izin verilir. Görüntüler ayni amaca hizmet edebilir. Magaza URL filigran olusturma ve ürün fotograflari tüm ekleyebilirsiniz. Emin olun okumak çok kolaydir ve daha eBay kullanici kendi sitesine alinacaktir.

EBay müsterilerine e-ticaret sitesi hakkinda bilgi vermek birçok yaratici yolu vardir. E-posta büyük önem baska bir alandir. E-posta yoluyla eBay kullanici böylece online magaza alani içeren bir e-posta kullandiginizdan emin olun karsilik gerekir. E-ticaret web sitesi ve bir baglanti ile ilgili bilgiler ile e-postalarinizi altindaki imza eklemek unutmayin. Bir satin alma yapildiktan sonra, bunu üzerinde yazili online magaza URL ile kart veya etiket logolar tesekkür eklemeyi unutmayin. Online magaza üzerinden gelecek alimlarda indirim ya da ücretsiz nakliye verir. Bu size bir zaman eBay satin alma bir ömür boyu müsteri çikmak nasil.

Isiniz için bir e-ticaret sitesi ve eBay hem de kullanmanin önemini biliyoruz Simdi, bu ikisini de sorunsuz kullanmayi ögrenmek zaman hakkinda degil mi? Elle iki site yönetiyorsaniz, bu iki sürece sizi ve herhangi bir is sahibi için iyi bir seçenek degildir is iki katina çikacak. Eger dogru e-ticaret çözümü varsa, bu sizin kendi magaza ekleyebilirsiniz sirasinda operasyonlari düzene ve otomatik olarak eBay ürünleri listeleyerek size zaman kazandirabilir. Bu stok yönetimi ve müsteri hizmetleri gibi görevleri birlestirmek, ve en önemlisi daha fazla satmak için e-ticaret eBay entegrasyonu kullanin.