etkin bir e-ticaret veri isleme hizmetleri maliyet dis kaynak

Internet online magazalar sayesinde ürün satan, dünyanin her yerindeki müsterilerine genis ürün satmak için yolu haline geliyor saat ve e-is çevresinde, durumu daha kolay hale erisimi olan birçok perakendeci için bir yasam biçimi haline gelmistir. Amazon.com, CDNow.com ve e-ticaret gibi birçok web perakende magazalarinin basarisi artik bir yasam biçimi haline geldi ve bugünün senaryo e-commerce/e-business halk ‘e-atik’ ya da denir ‘sanal storefronts’.

Bir canavar gibi üzerinde basgösteren durgunluk, birçok online perakendecilerin kendi online magazalar görünmelidir yolda ödün vermeden maliyetleri kesme onlara yardimci olacak yollar ariyoruz. En kolay çözüm, kalite, verimlilik ve düzenli güncellenmesi korumak henüz banka denge kirmak olmaz pahasina online magazalar korumak olacak bir üçüncü taraf saglayici E-ticaret Veri Girisi veya Ürün Veri Girisi / Online Magaza Bakim outsource gibi görünüyor çevrimiçi e-ticaret magazalari.

Suntec Hindistan kalite, verimlilik ya da gerçeklestirme süresi ödün vermeden tüm dünyada birçok online perakendecilerin uygun maliyetlerle kendi online magazalar korumak yardimci olmustur. Biz mükemmellik müsteri ihtiyaçlarina uyabilecek esnek fiyatlandirma modelleri sunuyoruz. Suntec Hindistan 9 yil ve 75 arti yetenekli katalog isleme uzmanlarin uzmanlik deneyim ve 45 üzerinden e-ticaret magazalari bir müsteri var. Biz Web Içerik Yönetimi, Katalog Isleme, Online Ürün Girisi, E-Ticaret Veri Girisi, Online Resim / Grafik Destek ve online / e-ticaret magazalari için Veritabani bakim için tam servis saglayicilari vardir.

Suntec Hindistan bir katalog gibi kaynaklardan çesitli (basili ya da PDF), üreticinin web sitesinde, dijital çekilen görüntüleri ya da baska bir ticari kaynaktan bilgi ile çalisma deneyimi elleri var. Biz Yahoo! Magaza gibi çesitli endüstri standardi e-ticaret storefronts, OsCommerce, MonsterCommerce, Volusion, NetSuite yani sira herhangi bir özel insa e-ticaret uygulamasi ile çalisma rahat.

E-Ticaret Veri Girisi Hizmetleri Bizim yelpazesini kapsayan ancak bunlarla sinirli degildir:

Katalog Bina yani dijital içerik halinde kagit katalog dönüstürmek ve onlari bir online varligini veren.

Alfabetik veya çevrimiçi magazalar kullanici dostu yapmak için müsterinin tercih edilen sekilde dogru kategori ve alt kategori ve indeksleme katalog ürün yerlestirme yani Katalogu dizin.

Degistirerek fiyatlari veya diger ilgili bilgiler;, hurda eski ürün modelleri ekleme / isim gibi ürün ve ürün ile ilgili bilgilerini güncellemek, baslik, fiyat, SKU, MFGS, açiklama, parça nakliye numarasi, kullanilabilir miktar, görüntü, yani Katalog Updation / Online Magaza Bakim , veritabani ve daha pek çok ilgili hizmetler için ürün bilgileri ekleyin.

Grafik Destek yani küçük, normal ve zoom görüntüleme, görüntü için adlandirma kurali dosya baglilik için farkli boyut seçenekleri yeniden boyutlandirma, filigran / imza ekleme, temizleyerek kaynak görüntü isleme.

Içerik ve SEO Destek: Biz ürün sayfasi SEO uyumlu hale anahtar kelimeler kullanarak ürün ve görüntüler için içerik / açiklama ekleyebilirsiniz.

Online is için bir oyun alani olusturmak için Suntec Hindistan’a katalog isleme / online magaza bakim / e-ticaret veri girisi hizmetleri dis kaynak.