google arama sonuçlarinda üst almak için plan

Eger biraz arastirma ile, kelimenin tam anlamiyla nasil bile yazmadim bir web sayfasi için Google en üstüne almak kesfedebilirsiniz, biliyor muydunuz? Küçük bir arastirma ile, orada alabilirsiniz. Harfi harfine

“Google üst” olarak, onun Arama Sonuçlari ilk ya da ikinci sayfa bahsediyorum.

Bu neden önemli? Göz önünde bulundurun:

Tüm arama motorlari, Google, Yahoo, Bing ve digerleri, genellikle sayfa basina 10 arama sonucu göstermek ve onlarca veya daha fazla sayfa, 10 sonuç her olabilir.

Eger 1. görüntülenen arama sonucu alabilirsiniz, o arama olusturulan tüm web trafigi% 40 üzerinde alabilirsiniz. Web sitenizin üçüncü sayfa (sonuçlari içerisinde 21) veya daha düsük üst kisminda görüntülenir Ancak, arama terimi için tüm tiklama sadece 1% paylasmak için bekliyoruz.

Simdi, beni yanlis anlamayin. Google üçüncü sayfasinda, trafik üretmek elbette ancak ikinci almak ve, önce bir çekim varsa ikinci razi asla, daha fazla web trafigi için, daha fazlasi, üçüncü sayfa razi degil gelmez.

Göründügü gibi çarpici, tüm tiklama-thru web trafigi yaklasik 89% bir SE Arama Sonuçlari ilk on web sitelerinin birine gider. Açikçasi, tabii ki, orada olmak istiyorum.

Tamam, diyorsunuz. Anladim. Bu üst harika olurdu ama bu sadece bir fantezi mi? Ve, bana bir mola verin: Ben belki ben çok daha az bir web sayfasi, ben bir kelime yazdim önce Google en üstüne almak için gerekenlere hareket, olabilir ayarlanamaz? Nasil?

Tek kelimeyle: bilgi. -Sokrates her zaman oldugu gibi bugün de dogru “sadece iyi bir, bilgi, ve bir kötülük, cehalet vardir”.

Bir kez, bir kaç sey ögrenmek internet arastirma araçlari dogru kullanabilmek için zaman ayirin ve aslinda bilgi ise koymak, tüm yol belki Arama Sonuçlari yükselmeye ve belki de Google üst neredeyse almak — ve olabilir . Bir gerçektir bu.

Nasil burada. Bu özelliklerin her ikisine birden sahip bir anahtar kelime bul:

1. 3000 ya da daha fazla küresel aramalarda bir ay ve
2. 80.000 veya daha az rekabet sayfalari (az daha iyi)

Daha sonra, trafik ve geri her ikisi için de pazar o sayfayi. , Makale yazimi bloglara yorum gönderme ve bugünkü sosyal aglarin gücünü kullanarak baglanti kurma ve trafik yöntemleri çesitlendirmek.

Google Adwords Kelime Araci aylik küresel arama sayisini görüntüler. Ben az deger olarak 3.000 tavsiye nedeni bir sey daha az muhtemelen az trafik üretecek oldugunu.

Kaç rekabet sayfalari karsi olacak görmek için, Google tarayici (degil Yahoo veya Bing) kullanin ve tirnak isaretleri arasinda anahtar kelime girin. Örnegin, “bu gibi parantez içine anahtar koymak.”

Uygun anahtar kelimeler etrafinda kendi web sayfasi olusturun ve Google üst almak için yolda olacak.

Google en üst alma hakkinda gerçekten ciddi olup olmadigini Simdi, rakiplerinizin zayif bulmak ve onlari istismar gerekir. Çogu zaman, bu zayif düsük Page Rank seklinde, birkaç geri baglantilari ve kötü SEO teknikleri alir. Neyse ki, hizli bir sekilde rakiplerinizin güçlü degerlendirmek ve zayif yönlerini belirlemek için harika bir araç ama size birkaç dolara mal olacak. Hiçbir ciddi webmaster olmadan olmalidir.

Google üst almak için Super Bowl ulasmak gibi tür oldugunu. Öncelikle, 3.000 ‘den fazla aramalarda bir ay ve 80.000 rakip sayfalari daha az olan bir anahtar kelime etrafinda web sayfasi tasarimi ise, sansiniz çok yüksektir, playoff içine almak zorunda ve.

Eger rakiplerinizin zayif yararlanmak eger kez orada, Super Bowl halka sizin olabilir. Dogru arama motoru optimizasyonu rekabet analizi aracini kullanin ve bir bakista kendi güçlü ve zayif yönlerini belirlemek olacak.

Bilgi gerçekten güç — ve Google üst almak için bilet.