benim alisveris sepeti yazilim için ne veritabani gerekiyor

Hemen hemen tüm alisveris sepetleri Bu onlari kolayca olmadan bu ürün, müsteri yorumlari, müsteri bilgileri, satis tarihi, stok seviyeleri, vb gibi alisveris sepeti tüm yönleriyle yönetmek ve güncellemek için izin verir içeri onlarin bilgi saklamak için bir alisveris sepeti veritabani kullanimi Tipik bir alisveris sepeti tüm sayfalarini yönetmek veritabani bir kabus olacaktir. Veritabanlari “Bana dolardan fazla kirmizi mevcuttur 50 mal tüm ürünlerini göster” benzeri bir program sorulara izin SQL adi verilen bir dil kullanmak. Neyse ki veritabanlari bir sahip olmanin avantajlari elde etmek için nasil çalistigini bilmek gerekmez.

… Veritabanlari bir sahip olmanin avantajlari elde etmek için nasil çalistigini bilmek gerekmez

En popüler veritabanlari asagida listelenmistir, bu liste hemen hemen tüm alisveris sepetleri kapsar.

* MySQL. Bu en popüler. Bu PHP ile mükemmel entegrasyonu ile hizli oldukça güçlü bir veritabani var. Ücretsiz olmak muhtemelen onun popülaritesi yardimci olur! Bu iyi tüm yuvarlak seçimdir. osCommerce MySQL kullanan popüler bir alisveris sepeti bir örnektir.
* Erisim. Bu bazi insanlar bilgisayarlarinda yüklü olabilecegini popüler Microsoft veritabani. Erisim avantaji dagitmak için ve kullanimi çok kolay olmasidir. Dezavantaji Eger alisveris sepeti (bin günde) ziyaretçi çok bekliyoruz o kadar iyi idare olmayabilir olmasidir. Orta boy sitelere küçük için iyi bir veri tabani. Magic Way Alisveris Sepeti erisim kullanir.
* SQL Server. Bu dünyanin en islek web sitelerinin bazi güç için kullanilan Microsoft’un yüksek son veritabani vardir. Orada bu trafik isleyebilir hiç süphe yok, ve özellik seti mükemmel. Bazi iyi firsatlar vardi olmasina ragmen, 20 $ bir ay veya daha fazla – SQL Server sunan web host genellikle 10 $ bir prim tahsil edecektir böylece SQL Server pahali olabilir. Bu agir web siteleri için iyi bir seçimdir. ShopDotNet SQL Server kullanir.

Yani sizin için dogru veritabani nedir? Sansini ziyaretçilerin bir çok bekliyoruz sürece çok fark yapmaz vardir. Belirli bir web barindirma için islenmesi halinde, bunlar seçenekleri kisitlamak olabilir gibi destekleyen veritabanlari kontrol edin.