bir e-ticaret is yönetme

Birçok e-ticaret isletme sahipleri zor bir zaman anlayisi egilimleri var. Bir e-ticaret is bir tugla-harç is ayni döngüleri çalisir. Nokta com sektöründe on yil önce ögrendim. Onlar her seyi çöktü sonra, onlar sonsuza kadar dalga binmek inaniyordu. Bu sol birçok kisi ne oldugunu merak. Aslinda, hiçbir sey olmadi edilir. Tüm pazarlarda yapmak gibi e-ticaret is dünyasi çalismistir.

Bir is döngüsü izleme kolaydir. Tüm isletme sahibi anlamak gerekir birkaç temel oldugunu ve nasil etkilesimde izlemek, ve nasil etkilesim etkileri kar. Bu basit bir tablolama, ya Word’de bir tablo yapilabilir.

Tüketici

Satis teknikleri gelip. Günümüz pazarinda, satmak için en iyi yolu bir iliski olusturarak ve / veya ürün hakkinda tüketici egitimi. Altmisli aletleri anne hayatini kolaylastirmak için umut verici tarafindan satildi.

Seksenli yillarda erkekler merkezlerinde platformlarda durdu ve kendi karisinin aptallik güldü, ve onlarin domates düzgün dilimlenmis istiyorsa o geçen erkekler, onlar satisa biçak satin almak için gerekli meydan okudu. Tüketici degistigi için bu satis teknikleri her ikisi de bugün basarisiz olur.

Yeni pazarlama araci bir web sitesidir. Çogu isletme sahipleri bir dijital brosür için hata hala çok yeni. Hatta basit web sitesi genis bir alani ve çesitli demografik tüketicilerin çizim yetenegine sahiptir. Etkili oldugu içermelidir üç degisken vardir. Ilk grafikler. Görüntü her seydir. Ikinci içerigidir. Web sitesi gelecekteki müsterilerine egitmek için harika bir yerdir, mevcut müsterileri ile iletisim halinde kalmak ve olaylarin müsterileri bilgilendirmek haber bültenleri ve e-postalar göndermek ilgilendikleri olacaktir

egilimler

Birçok egilimleri kisi satin alacak ürün ve hizmet türleri etkiler. Bu geç Dr Atkins ‘kitap 17 milyon kisa sürede de yayimlanan olarak satilan zaman, bir yüksek karbonhidrat tedavi ortaya çikarmak için zamani geldi mi?

Herkes küçülme zaman, isçiler daha fazla gizlilik ve konfor saglayan yeni bir ofis bölme yapmak için zaman? Mümkün hücre görgü bazi sorunlari çözmek için yapmak için bir yol varsa bu, olabilir.

Tüm isletmeler dogrudan basariyi etkileyen egilimleri var.

Bu egilimleri bulmak isletmenin büyümeyi saglamak için bir yoludur.

Ancak, sonraki egilim için terk sonra, binmek.

Bu egilimler toplum tarafindan baslatilmis oldugunu hatirlamak önemlidir. Televizyon güçlendirmek yaramazsa Dr Atkins imparatorluk çöker sonra ‘siska güzel’ olduguna inaniyoruz. Insanlarin daha sosyal olsaydi o kabinleri yazarak havuzu yerini olmazdi.

yasam döngüsü / konjonktür

Is bir nis olusturmadi çünkü bir is, bebek asamasinda oldugunda, potansiyel müsterilerin asiri nüfus vardir. Müsterilerinizin taleplerini karsilayan önemlidir, ama her zaman egilimleri degistirmek ve yasam döngüleri sona unutmayin. Bu isletme sahipleri en az yilda bir kez pazarlama bilgilerini güncellemek gerekir nedeni budur.

Her ürün bir yasam döngüsü vardir. Her is bir döngüsü vardir.

Iyi bir yönetici dikkatle egilimleri izler. Bazen reklam mekan degisikligi gereklidir. Diger zamanlarda yeni bir ürün talep edebilir. Belki ürün yeni pazar taleplerini karsilamak için degistirilmesi gerekiyor. Bu oyun öncesinde birkaç ay kalmak yapmak için, isletme sahibinin is ve pazarlama yöneticisidir.

Oyunun önde kalmak bir adim önde onlarin rekabet bir is tutabilir