E-ticaret makalelerinizi arkasindaki düsünce

Makale pazarlama amaci, herhangi bir pazarlama çabasi oldugu gibi, satis yapma anlamina gelen, sitenize ve dönüstürür trafik elde etmektir. Madde pazarlama oldukça etkili bu hedefe ulasmak mümkün. Aslinda, makale pazarlama varligi pazarlama stratejisinin en etkili araçlardan biridir, ve bu Internet Pazarlama ortaya çikmasindan itibaren böyle olmustur.

Biz onlarin kullanabileceginiz kaliteli bilgi saglayarak bizim okuyucu ile güven ve itibarini kurmak için makale pazarlama kullanin. Anahtar kaliteli bilgi vermek, ama orada bir makalede konu üzerinde, ya da gönderdiginiz herhangi bir makalelerinde her seyin bir karisimi saglamak için degil.

Bunu yaparak, siz okuyucularin bir kötülük yapmiyorlar. Sen, web sitesinden bilgi geri kalanini almak için kendisi için makalenin sonunda yazarin kaynak kutusuna bir baglanti saglayacaktir onlari lider vardir.

Gönderildikten Tipik bir makale uzunlugu 300 ila 500 kelime. Oradan, okuyucu ek bir 300 ile 500 kelime için web sitenize olarak satis sayfasina bir baglanti yönlendirilmelidir.

Ayrica madde içerigi dogrudan ürünlerini tanitmak olabilir, ancak bilgi bilgilendirici kalmalidir ve bir satis mektubu olarak kapali gelmiyor. Bir satis mektubu makalede size yardimci olmayacak gibi gizlemek için bir makale kullanilmasi. Eger bir sey, bu süreç içinde güvenilirlik zarar, size profesyonelce görünmesini saglayacaktir.

Ayni kaynak kutusu için de geçerlidir. Lütfen kaynak kutusuna bir satis adim olmamalidir. Bu onlar web sitesinden söz konusu konu hakkinda daha fazla bilgi edinebilirsiniz oldugunu okuyucuya bildiren sonunda web sitesine bir link ile, hakkinda gerçek bilgi degil, uzunlugu uzun fazla bir paragraf olmalidir.

Dikkat edin, fikir kurmak ve sunmak kendinizi alaninda bir uzman olarak, okuyucuya bilgi için, ve sonra daha fazla bilgi için web sitesine yönlendirecektir etmektir. Makalede sadece kaliteli bilgi vermek için, satis web sitesinde yapilir!