e-ticaret sitesi baslatmak için bir dogru yolu yoktur

Evet, var!

Bir kalem / kalem ve kagit ile sifirdan baslamak. Eger yol boyunca gerçeklestirmek niyetinde magaza hedefleri ve kilometre tasi bir temel taslak çizin. Bu, mümkün oldugunca sik geri basvurabilirsiniz bir açik uçlu is plani olarak görev yapacak. Zaman geçtikçe, gerekli degisiklikleri yapmak için plani tekrar. Bu çalisma ve is tarzinizi için çalismaz seylerin bir listesini olabilir. Bu güncellemeleri yapmak Fakat, her zaman daha özel olmaya çalisiyorum.

Bir yil 6 ay içinde, is plani basari için kanitlanmis bir yol haritasi olacaktir. Bu zaman alabilir ama unutmayin, iyi düsünülmüs bir is plani ona sopa, bu yol haritasi var o kadar da imagination.Now ötesinde ödülleri kapacaktir yok! Çok “tekerlegi yeniden icat” çalismayin çalistigini biliyorum. Simdi açikça ve integral herhangi bir e-ticaret sitesi bir parçasidir sitenizin pazarlama için odak yönlendirebilirsiniz. Bu içerir, ancak özel olarak pazarlama ne hedef anahtar kelime / anahtar sözcük bina ile sinirli degildir. Diger yüksek Page Rank (PR) sitelere karsilikli bina baglantilari isinizin genel basari halinde siteleri popülerlik ve kravat binada size yardimci olacaktir.

Bu yüzden sopa ve evet, e-ticaret sitesi baslatmak için bir dogru yolu yoktur. Basariniz elinizin altinda. Amaciniz ayarlayin, bir plan almak ve is çalisma ve kontrol kalmak için her gün kendinize uygulayin.

Yazar: Chuck lapentapresident – coo
www.lapantz4less.com
“Harika ürünler 4 daha az
“717.350.4444