Hiçbir para ile bir online is baslayabilirsiniz

Ne bir online is baslatmak için yapilmasi gereken, ama yatirim için nakit kisa mi? Ben internet pazarlama için yeni olan ve isletmelerin çevrimiçi baslamak isteyenler mesajlarini rastlamak forum üzerinden tarama ediyorum Bir çok kez. Onlar Joe Vitale, Terry Dean ve iyi bir yasam çevrimiçi yapmak digerleri gibi en uygun pazar gibi basarili olmak için can atiyorum. Ancak, birçok baslatmak için ve onlar su anda bunu göze hissetmiyorum nakit biraz alir hissediyorum.

Tabii ki, herhangi bir para harcamadan bir internet is baslatmak için neredeyse imkansiz, web hosting ve bir alan adi yok. Bu yaklasik 5 $ için bulunabilir web ve alan adlari etrafinda ücretsiz hosting bulabilirsiniz. Ama bu makalede, kendi ürün olusturmak bu pazar ve bir site var sonra 0 $ için ürün satmak için size gösterecektir. Ücretsiz hosting genellikle sitenizde reklam yok, bu yüzden size reklamlari kaldirmak ve müsterileriniz için profesyonel bir is için bazi reklam para yapiyoruz kez is biraz geri yatirim yapmak isteyeceksiniz.

Ilk is plani yapmak gereken en önemli seylerden biri, sahip oldugunuz becerileri bir listesini yazmaya. Sen bile ne olduklarini farkinda olmadan yillar boyunca almis becerilere sahip olabilir. Belki birden fazla dil ögrendim. Eger is yerinde ögrendim bir konu hakkinda detayli bilgiye sahip olabilir. Bu golf gibi Hatta hobi.

Simdi, beceri listenize bir göz atin ve ögrenmek için diger insanlara ilgi olacagini biliyorum olanlari bulmak. Örnegin alin, Eger balik seviyorum, size sadece gün boyu balik isterdim. Eger balikçilik uzmanlik alanlari vardir ve digerleri balik seviyorum biliyorum. Bilginizi almak ve insanlara abone olmak için ödeyecekleri bu bir aylik ipuçlari ders çikarmak. Eger uzman oldugu için size bilgi vermek için baskasina ödemek için gerek yoktur.

Ben 2 gün Google’da benim son e-kitap içerisinde 1. yazma nasil ortaya çiktigini ele alalim. Ben bu alanda uzmanlik çok sey var hissediyorum ben 5 yildir online pazarlama edilmistir. Google’da hizli bir sekilde tüm rekabeti maglup bir makale ile bir deney kostu. Yani, ben uzakta benim bülteni listesi olusturmak yardimci olacak ücretsiz vermek için yaptim insanlarin nasil adim adim gösteren bir kitap yazdi.

Ve en iyi bölümü, bu ücretsiz, ben sadece benim bilgi verilir. Aslinda benim Adobe ve Snag-it programlari kullandiniz ürün yapmak için. Ancak, internet üzerinden ücretsiz benzer programlar bulabilirsiniz. Degil bir arkadas muhtemelen program varsa, bunu olusturmak için kullanabilirsiniz.

Eger online is baslatmak için az para var ise, ilk seçenek var mevcut becerilerini kullanarak biraz para kazanmak için. Eger hobi, is bilgi veya ögrendim baska bir beceri hakkinda ögretecegiz. Ayni deneyime sahip baska kimse olmadigi için deneyim en iyi ögretmendir, daha büyük olasilikla, insanlar sadece onlara verebilecegi bazi tavsiyeler verir. Benzersiz bilgi paylasmak ve kar.