Kendi bilgi ürün olusturma

Eger herhangi bir uzman olmasa bile yine de kendi bilgi-ürün üretebilir. Okumaya devam ve, Äôll olusturma ve kârli bilgi-ürün satan bu göründügü kadar zor degil fark. Temelleri ile baslamak unutmayin.

Fantezi grev her fikir arastirma önce kendinize bir göz atin. Bu, ne düsündügünüzü daha fazla bilgi olabilecegini muhtemel AOS, bu yüzden size sunabilecegi ne ilk kendinize sorun.

Kendinizi envanterini çikarin ve kendinize sorular sorun. Su anda bir yasam için ne yapiyorsun? Belki bir meslek veya bir hobi. Nasil ilgi alanlari hakkinda? Kendinizi degerlendirerek daha fazla fikir kesfetmek olabilir. Bu, kendi içinde bir arastirma sayisiz saatler kaydedebilirsiniz.

Anahat olusturun ve temel tutun. Ne anahat yapmaliyim siparis seyler koymak ve bir rehber olarak hizmet etmektir. Önce genis bir genel kategori kullanarak baslayabilirsiniz. Degerlendirmek veya uygulamak niyetinde bir sey için, ve bu teknigin yararlanmalidir olabilir. Bir kez genis kategoriye ortaya koydu var, size kategoriler öncelik ve alt kategoriler içine bölebilirsiniz.

Bu, ulasilabilir AOS ve eger orada, bunun için bir pazar AOS eger senin fikrin degerlendirin ve rafine. Bazen don, AOT hissediyorum bile pazarlanabilir bir fikrim yok, siz simdi bildiklerini iyi bir bakis açisi var. Sen, üzerinde arastirma yaparken Aore baska bir fikir ile birlikte kullanabilirsiniz. Eger daha az zaman, dokunabilirsiniz ki kendi daha çok bilgi bu pazar için ürün almak götürecektir. Bu herhangi bir ürün ile önemli bir konudur.
Çogu zaman, bu çaba ve bir ürün yaratmak ve pazar için bunu elde etmek için zaman biraz alir.
Önce kendi bilgi ürün olusturmak için size gelistirmek istediginiz ürün için bir talep oldugundan emin olmalisiniz. Eger degerlendirmek hoslaniyorsaniz Simdi Ses Sistemleri Surround ve yeterli insanlarin istediginiz bir sey olabilir bu sistemleri tel ve yükleme ile ilgili talimat edebilmek için bilgiye sahip.
Insanlar ilgilenen varsa ve bunun için bir pazar olup olmadigini bir bilgi-ürün üretmek önce bir ilk dogrulamalisiniz.
Kendi ürün yapma konusunda düsünüyorsaniz, size bir ihtiyaç doldurmak ya da bir sorunu çözmeye yardimci olacak bilgiler ürün mü Eger tüketicilerin aslinda ilginizi olacak bir ürün yarattik emin olmak için gereklidir, bu, Bu ürünleri satin almak için insanlar için daha olasi AOS. Müsterilerinizin satin almak istiyorum ne belirlenmesi her zaman yapmak kolay bir sey degil. Kendi bilgi-ürün yaratmak için nerede ve nasil isinizi girisim basarili olmasi için gereken bilgileri bulmak için, belirlemeniz gerekir. Bu nedenle, size gelistirmek ve piyasaya bir ürün getirmek önce biraz pazar arastirmasi yapmanin önemini gerçeklestirmek gerekir. Eger bir piyasa ürün için var oldugunu ögrendim an, o zaman devam edin ve bilgi ürün olusturabilirsiniz.

Isin basit gerçegi internet pazarlama basarili olmak oldugunu, fiziksel bir madde olmadigini, tanitmak ve satmak için bir sey gerekir, ya da bilgi-ürün.
Bilgi ürünleri üretmek için nasil bu ipuçlari anlamak için karli bir is sürekli bir akis temin edebilir.