nakit gerçekten çalisiyor para online_ yapmak gerekir.

Evden ekstra para çevrimiçi yapmak için ariyorsaniz, bu mevcut taahhütleri, kosullar ve yasam tarzi ile çatisma degil para kazanma bir yol bulmak önemlidir. Internet Evden ekstra para kazanmak için bir çok degisik yollar yaratti. Internet pazarlama dahil almak için kendi e-ticaret magaza çalismasini, Eger internet üzerinde ekstra para kazanmak için yapabileceginiz çok sey var.

Bu söyleniyor, ekstra para kazanmak için her türlü imkani vardir. Yapmaniz ögrenmek için internette birçok bilgi bulunmaktadir. Genel olarak, bu iki kategoriye ayrilabilir; hizmet satmak veya ürünleri satan. Eger satmak isteyen nasil, satmak isteyen ne açik olmak gerekir.

1. ürünleri satan

Arzu ürünlerini satmak için ise, soru nasil ve ne satis olacak olan. Yazilim ya da e-kitap gibi indirilebilir bu ürün satmak ister misiniz? Ya da teslim edilmesi gereken fiziksel ürün satmak istiyor musunuz?

Eger ürün bulma ve teslim sorumlu olmak ister misiniz? Ya da bir kurulus olarak daha rahat ve sadece bir tüccar ürün veya hizmet için müsteriler atifta için bir komisyon alacak? Kendi web sitesi çalistirmak için ya da kendi e-ticaret magaza kurmak için tercih istiyorum. Ayrica eBay pazar kosusturma katilmak ve orada mal satmak tercih edebilir?

2. hizmet satmak

Ekstra para online satis hizmetleri yapmak için, potansiyel müsteriler ulasmak için nasil ve nerede bilmek zorunda? Is ilanlari ve rehber biri büyük bir kaynak Elance.com gibi popüler serbest sitelerdir. Orada kendinizi sik sik bir çok hizmet saglayicilari, ayni is için tüm teklif rekabet bulacaksiniz. Yüksek için teklif yok, ama makul uzmanlik alaninda fiyatli kalmak. Bazen isler için ihale gidis orani isi gerçekten deger olandan çok daha az olacak sekilde rekabetçi.

Nasil rekabet ve tüm bu digerleri karsi duracak? Eger ekstra para kazanmak için hizmet sunabilir diger yerler vardir. Gerçek dünya için isi yapmak için teklif

(Tugla ve harç) isletmeler. Eger yerel isletmeleri yaklasim ve onlara hizmet sunabilir. Kaç sundugunuz hizmetler gerekir görmek için sürpriz olabilir. Sundugunuz hizmetleri de bu onlari için web tasarimi, yüksek arama motoru siralamalarini elde yardimci olarak tugla ve harç isletmeler için online is yapmak dahil, ve onlar için arastirmalar (rekabet casus) gerçeklestirmek için internet kullanimi olabilir.