nasil internet e-kitap yazma enerji için

Kolayca geri kalanindan ebooks ayri ayarlamak istiyor musunuz? Onlar daha fazlasi için geri gelecek böylece içerik üzerinden okuyucularin memnun etmek istiyor musunuz? Eger e-kitaplar hakkinda konusmak ve diger kisilere tavsiye müsterilerinize istiyor musunuz? Daha sonra, size e-kitap yazma enerji yardimci olabilir bu 6 olaganüstü sirlari gerekir:

1. In-talep veya sicak konular ile gitmek. Online kullanicilar taze bilgi almak isterim gibi, seçtiginiz nis üzerinde dogrudan etkiye sahip yeni konular hakkinda yazmak çok önemlidir. Yakindan is kolunuz ile ilgili sitelerin RSS beslemelerine abone olabilirsiniz eger yardimci olacaktir böylece her zaman yeni konular ile kendinizi takip ilgisini çekebilecek potansiyel müsteri tutabilirsiniz.

2. Bir anahtar kelime arastirma yapin. Seçtiginiz nis hakkinda hiçbir taze sorunlari vardir, genellikle potansiyel müsteriler tarafindan aranir ediliyor konu ile gidebilirsiniz. Kolayca anahtar kelime arastirma yoluyla yapabilirsiniz. Güvenilir bir ama ücretsiz anahtar kelime önerme araci kullanarak, onlar çevrimiçi oldugunuzda sürekli olarak hedef pazar tarafindan kullanilmakta olan arama terimleri veya Anahtar Kelime belirlemek mümkün olacak. Bu terimler bu insanlar gerçekten gereken bilgilerin ne tür bir anlik fikir verebilir.

3. Hedef kitlenizi tanimlayin. Sizin için içerik yazarken insanlar bilmek daha iyi bir yazar yapabilirsiniz. Bunu yaparak, size onlar gerçekten neye ihtiyaci oldugunu sunabilir emin olmak için e-kitap yazili unsurlari ayarlamak için bu çok daha kolay hale tam olarak ihtiyaç ve potansiyel müsterilerin talepleri bilir.

4. Bir taslagini olusturun. Içerik daha organize ve yazma olusturma ve bir taslak kullanarak iyi yönlendirilen ses olun. Tüm önemli noktalari ya da içerik dahil etmek istiyorum bu bilgileri liste. Onlari ana konuya önemleri baz düzenlemek ve bölümler onlari ayirmak.

5. Okuyucularin yardimci olun. Hayatlarinin kalitesini artirmak yardimci olabilecek bilgiler ile müsterilerine sunmak. Bunlar acil sorunlari, kendi kendilerine seyler yapmak yetkisi olabilir bilgi, ya da kendi ilgi alanlari hakkinda bilgi çözüm olabilir. Ayrica seçtikleri kariyerlerinde bu insanlara önceden yardim etmek ya da onlari daha iyi mevcut durumu anlamaniza yardimci olabilir uzmanlik bir parça paylasabilirsiniz.