ne basarili bir e-ticaret sitesi yapar

Basarili bir e-ticaret olusturmak için birçok yolu vardir ama web sitesi baslatilmasi sirasinda akilda tutulmasi gereken dört önemli nokta vardir.

1. web sitesi

Web siteniz, sizin showroom gibi havadar ve çekici. Ne zaman çevrimiçi, bir showroom esdeger gözünde çok çaba olmadan ihtiyaç duyduklari bilgileri bulma yukari ve asagi serbestçe hareket derli toplu bir web sitesidir. Bu web sitesi sörfçü o ariyor ürün veya bilgi aramak zorunda olmamalidir çünkü gezinmek kolay olmasi son derece önemlidir. Sörfçü daha fazla görmek istiyor bu yüzden web kiskirtici bir sekilde ürünlerini proje olmalidir.

Yeri referanslari ya da ürünün fotograflari yüzden insanlar kullanim olumlu bir imaj olusturabilirsiniz. Ürün garantili ise, bariz bu bilgileri göndermek.

2. Sizin tüccar hesabi

Eger kredi karti ile ödeme almak mümkün olmayacaktir onsuz çünkü bu özellik, herhangi bir ticari web sitesi için bir zorunluluktur. Raporlar ticaret çevrimiçi yüzde 99 gibi yüksek bir kredi karti ile yapilir oldugunu göstermektedir. Bir tüccar hesabi yoksa Bu nedenle, is kaybetmek. Tüm kredi kartlarini kabul edebilmek gerekir ve bu özellik olmadan mümkün degildir.

3. Alisveris Sepeti ve güvenli sunucu

Bu yukaridaki ile baglanti içerisindedir. Eger kredi kartlarini kabul etmek için bir tüccar hesabi varsa, bir online alisveris sepeti gerekir. Bu özellik, müsterileriniz bir alisveris merkezi yapacagini gibi sepeti seçtikleri ürünler tercih ve yer saglar. Bu sepeti, alisveris sonunda, ürün toplam ve seçilen ürünlerin toplam maliyeti verecektir.

Iyi alisveris sepeti is sahibi olmak için onun yazilim web sitenize veya web sitenizi barindiran sunucu üzerinde yüklü olmasi gerekir. Kendi sunucu seçerseniz size bu hassas bilgileri verirken kendilerini güvende hissediyorum böylece müsterileriniz tarafindan verilen mali bilgileri sifreler Verisign ve Thawrte, bir sertifika olmasi gerekir.

4. ödeme ag geçidi

Bu basarili bir e-ticaret sitesi kurma baska önemli yönüdür. Ödeme ag geçidi web sitenizden kredi karti islemciye baglantidir. Bu ag geçidi bilgilerini sitenizden kredi karti dogrulandi ve daha sonra tahsil edilir yetki merkezine geçmek için yardimci olur; bundan sonra cevap isleme basarili oldugunu web sitenize geri gelecektir. Bir ödeme ag geçidi her zaman kredi karti bilgilerini ayrintilari kontrol ve bilgi konusunda herhangi bir uyumsuzluk reddeder. Bu sekilde neredeyse yüzde 80 oraninda sahte kart kullanimini azaltir.