online is ihtiyaci neden internet is optimizasyonu

Arama motorlari tek basina 2007 yilinda 7 milyar kez kullanildi. Bu oran% 12 bir hizla bir ay büyüyor. Kullanicilarin% 74 yerel ürünler ve mahalle isletmeler hakkinda bilgi almak için arama motorlarini kullanin.

Ancak, internet kullanicilari nadiren arama motorlari üretmek o sonuçlarinin ilk üç sayfa ötesine. Büyük bir yüzdesi bile ilk ilk on listeleri ötesine geçmez. Bu sizin ve internet is için neden gereklidir? Bu web sitenizin sonuçlarinin ilk üç sayfa içinde bulunmasini anlamina gelir. Eger ilk 30 degil iseniz, bulunamiyor büyük olasilikla ve diger web sitelerinin milyarlarca denizde kaybolmak. Eger internet is optimizasyonu gerekir nedeni budur.
Birçok yollarla online is ‘sitesinde Görüntüleme optimize edebilirsiniz. Bugüne kadar en popüler ve uygun maliyetli optimizasyonu araç biri arama motorlari geçer. Ancak, çogu zaman, arama motoru optimizasyonu (SEO) yeterli degildir. Anahtar kelime yogun web sitesi anlasma imzalamaya ve ödeme yapan online ziyaretçileri dönüstürmek için gitmiyor. Bir girisimci olarak, ötesine ve bütünsel düsünmek gerekir. Ve bu Internet is optimizasyonu benzersiz bir yaklasim devreye girer nerede

Internet is optimizasyonu en son trendleri ve teknikleri biri sosyal medya optimizasyonu veya SMO oldugunu. Bu tanitim üreten ve çevrimiçi topluluklar, topluluk web siteleri, sosyal ag siteleri ve sosyal medya orta kullanarak isinizi tesvik essiz bir yöntemdir. Eger internet üzerinden göz olarak muhtemelen SMO rastlamak var. Bu RSS beslemeleri veya “Digg Bu” butonuna yani sira bir Flickr fotograf slayt galerisi veya bir YouTube video eklemek için çagiriyorum islevleri dikkat edin. Biraz SEO ile pazarlama ile ilgili olsa da, sosyal medya optimizasyonu, arama motorlari üzerinden degil üçüncü taraf siteleri tarafindan sunulan özellikleri sayesinde site üzerinden trafik ve odaklanir anlaminda farklidir.

Gerçekten de, internet nerede ve nasil online is gelistirmek için birçok seçenek sunar. Kenara SEO ve SMO gelen, online promosyonlar ile daha geleneksel bir yol gitmeyi tercih olabilir. Stratejik olarak yerlestirilmis banner reklamlar, ilgili üçüncü taraf sitelerden link ve online reklamlar koyarak kendi sitenize entegre trafik olusturabilir. Online promosyon Dahiyane tüm en verimli sekilde hedef kitleye ulasmak için kullanilabilir anlamina gelir kullanarak ilgilidir. Internet üzerinden pazarlama genellikle reklam geleneksel modlari için sadece ek olarak görülüyor olsa da, son yillarda en etkili önlemlerden biri haline gelmistir. Böylece, bir girisimci olarak, size müsteri için benzersiz ve eglenceli bir çevrimiçi deneyim yaratmak için tüm özen gerekir.

Kimse görmek varsa Günün sonunda, ne kullanimi serin web sitesi, korkak grafikler ve büyük içerigidir. Internet is optimizasyon yöntemleri ile sitenizi ziyaret ziyaretçi sayisini en üst düzeye çikarin. Online bir is yapan içinde nihai hedef sanal dünyadan gerçek hayat kar üretmek için oldugunu unutmayin. Olusturmak, kesfetmek ve optimize – ve internet is kesinlikle kar edecektir.