yüksek riskli tüccar olarak kabul ödemeleri

Tüccar hesaplari online is büyümesi için çok önemlidir. Çogu insan seyler satin, yerine tugla ve harç magaza gitmek için kendi evlerinin konforunda tercih bugünün gün ve yas,, rakiplerinizi yenmek için iyi bir yol online magazada kredi karti ödemeleri kabul geregidir. Ne yazik ki bazi isletmeler özel yüksek riskli tüccar hesabi gerektirir gibi, tüccar hesabi saglayicilari tarafindan yüksek riskli olarak siniflandirilir.

Yüksek riskli tüccar gibi yetiskin, kumar, seyahat, oto kiralama, piyango, para dükkanlar, bilgisayar magazalari, kredi onarim, silah magazalarini, sigorta, piyon magazalari, spor tahmin, ya da baska bir toplama hizmeti, agir nakit akisi gibi sektörlerde tipik olarak günlük olarak bekleniyor.

Onlar online kredi karti ödemeleri kabul kolaylik verir çünkü Simdi, tüccar hesaplari önemlidir. Yani bir is çevrimiçi çalisan, ya da bunu yapmak için istedigi herkes için, bir tüccar hesabi bir araci olmalidir! Bir tüccar hesabi almak dogru ilk adim bir tüccar hesabi kurulusu veya MAP seçerek geregidir. Piyasada birçok vicdansiz üçüncü tüccar hesabi saglayicilari vardir Ancak, bir MAP seçerken, çok dikkatli olmalidir. MAP mevcut müsterileri bazi konusma ve bu belgeleri imzalamadan önce sözlesmenin tamamini okuma konusunda israr ediyor. O siz de ileride herhangi bir gizli ücret degil gibi isiniz için en iyi çözümler sunmak için dürüst ve saygin bir üçüncü taraf tüccar hesabi saglayici en iyi seçim yapar.

Yüksek riskli online sirketlerin çalisan olanlariniz için, yüksek riskli tüccar hesaplari bir zorunluluk vardir. Yalnizca birkaç MAP bu tür isletmelerin yüksek risk olmasi nedeniyle bu hizmeti sunmaya haziriz olarak kredi karti ödeme islemi diger uygun yollar bulmak için zor olabilir. Yüksek risk Tüccarlar genellikle daha yüksek ve ücretleri ödemek, ancak kredi karti ödemeleri kabul etme yetenegi kadar bu negatifleri agir basar.