yurt disinda masum için internet tüccar hesaplari

Eger internet üzerinde satmak istiyorsaniz, kredi kartlarini kabul etmek gerekir. Kredi kartlarini kabul etmek, bir tüccar hesabi, ya da bir erisim ihtiyaci. Bu almanin iki yolu vardir konum: baskasina kapali kendi ticari hesap, ya da ‘pezevenk’ Alin var.

Ikinci en yeni tüccar tercih seçenektir. Eger ödeme islemi bir üçüncü taraf kullanimi, ve yüzde alir. Iste birkaç popüler olanlar:

PayPal.com (http://www.paypal.com)

Ben ana islemci olarak önermiyoruz. Http://www.paypalsucks.com bakin. Bu açik artirma sitelerinde ‘ile mostest firstest’ oldugu için PayPal popüler. Bu nedenle, ebay onlari satin aldi. PayPalSucks.com kötü bir siparis varsa, hesabiniza dondurma iddia ve hatta herhangi bir eksiklikleri telafi etmek için banka hesabiniza sokabilirsin. Hafifletici nedenler dikkate alinmaz. Onlara kulak webmaster forumlarinda PayPal hakkinda yeterli sikayetler okudum.

“Ama ben PayPal ile herhangi bir sorun vardi hiç”; Her zamanki sert cevap oldugunu. “Bir ödeme almak kadar ‘bekle!” Hangi genellikle terslendi edilir

Birisi bir geri ödeme için kredi-karti sirketi sordugunda bir ibraz olusur. Onlar mal alamadim demek, ya da siparis asla, ya da mal olarak ilan degildi. Bu da tüccar borçlandirir islemci, aktarilir. Veya tamamen ona düser. Bu çok fazla istemiyorum.

Ben hiçbir sorun ile, az miktarda için yillardir onlari kullandim, ama webmaster forumlarinda baskalarinin sikayetlerin temelinde, ben büyük olanlar için kullanmak olmaz. Herhangi bir internet-tabanli sirket ‘para yatirma’ büyük miktarda birakmayin, onlar banka degiliz, hatta bankalar zaman zaman iflas.

PayPal için en iyi sekilde zaten kullanan müsteriler ikna etmektir. Ana biri olarak baska bir saglayici bulun. Gibi bir …

2Checkout.com (http://www.2checkout.com)

Bu PayPal gibi bir faktoring hizmettir. Onlari aksine, yöneticileri ile oldukça iyi bir üne sahiptir. PayPal gibi, bir tüccar hesabi ile size degil, onlar kendi araciligiyla siparis süreci.

Bu tür siteler çok siki olmasi neden bu, onlar kendi tüccar hesabi saglayici yetkisi dahilindedir. Çok fazla sahte emir ve onlar is disari çikmak.

Sahtekarlik önleme: 2Checkout gibi üçüncü taraf faktoring hizmetleri bir acemi tüccar için çok yararlidir nedeni budur. Onlar süpheli emirleri ekran yapabilirsiniz.

Çogu tüccar onlar dünya çapinda satabilirsiniz düsünmek istiyorum. Aslinda dünyanin en kötü, EN ülkelerde mal göze alamaz. Bu yüzden bazi vatandaslar sahtekarlikla onlari almaya çalisin.

Akilli tüccar onun arabasi erisimini dünyanin en bar ve sadece ABD, Kanada, Bati Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda, ve kendi ülkesinde emir kabul eder. Sert, ama gece daha iyi uyku edecegiz.

WorldPay (http://www.worldpay.com)

Bir saygin hizmet. Ben Oscommerce sepeti (http://www.oscommerce.com) bir angarya bir parça eklemeden buldum, ama ise yaradi. 2Checkout daha katilmak için daha pahali. Eger webmaster çevrelerinde nadirdir WorldPay, hakkinda pek çok sanci duymuyorum.

ClickBank.com (http://www.clickbank.com)

Isinizi baslamak için ucuz yazilim birkaç öge satiyorsaniz kullanisli eger. Onlar sizin emin bir kez fiyat size izin verecegim. Onlari $ 150 (whoo!) kadar gitmek basardi. Onlarin sisteminin çok kiskanç oldu. Bu iyi tasarlanmis ve son derece ‘viral’ var, onlar temelde büyük bir ortaklik programi konum. ClickBank katilin, ve digerleri sizin için ürün denemek ve satacak.

Onlar size ürünü satin almak için çalisirken tüm kitada engellemek için izin, ve bu iyi. Oran bir e-kitap için 25 $ için, bir üçüncü dünya ülkesi, hileli olmasidir.

Bir emir tehlikeli görünüyorsa, büyük olasilikla gerçek degildir. ‘Telefon ya da e-posta ile, müsteri ile iletisim. Eger tatmin edici bir cevap alamiyorsaniz, kart iade.

1000 $ + bir ay yapiyoruz zaman, kendi tüccar hesabi almak.

MerchantSeek (http://www.merchantseek.com)

Yararli bir tüccar hesabi ve isleme saglayicilarina ortaklik baglantilarindan toplanmasi. Onlarin ön sayfa, arama araci için asagi kaydirin. Sizin ihtiyaçlariniza uygun bir hesap bulabilirsiniz. Bu ABD disindaki tüccar, ya da bu arayisi ‘uluslararasi ticari hesaplar’ en yararlidir.

Ingiltere’de, at ‘tüccar hizmetleri’ arayin:

Barclays bankasi (http://www.barclaycardmerchantservices.co.uk)
NatWest (http://www.natwest.com)
Iskoçya Bankasi (http://www.bankofscotland.co.uk)
Iskoçya Royal Bank (http://www.rbs.co.uk)
Düzene (http://www.streamline.com)

Ingiltere isleme hizmetleri sunlardir:
SecPay (http://www.secpay.com)
Netbanx (http://www1.netbanx.com/)
Protx (http://www.protx.com)

Kisinin kendi tüccar hesabi olan islem ücretleri daha az ödeme anlamina gelir.

ÖNEMLI: Eger bir internet tüccar hesabi ariyoruz kadar ön belirtmelisiniz. Internet islemleri tugla ve harç isletmeler tarafindan daha yüksek risk olarak görülmektedir. Teknik terim ‘mevcut degil kart’ dir.

Kendi bir internet tüccar hesabi için basvuruda eger gerekebilir Bazi seyler:

Is banka hesabi;
Için bir iptal çek fotokopisi hesap söyledi;
Sirketinizin ana sözlesmesinde kopyasi;
Iade politikasi bilgi fotokopisi;
ticaret referanslar;
Sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi.

Kisacasi, sizin ve sirket hem de onlarin söylüyorlar ne oldugunu ispat etmeniz gerekir. Hesabiniz saglayiciniz bir sans aliyor. Onlari sahte emir bir ton gönderebilir. Bir banka, çok bir toplum hizmeti bir is degildir. Dogru karar vermek için yardimci! Eger hesabinizin iyi niyetli, düsük maliyet oldugunu daha kurabilir.

Eger seyler, önlemek için:

a) Pahali kredi karti islem yazilim kiralama veya kiralama-satin alma.
b) Aylik ücret.
c) Yüksek indirim (onlar tutmak satis%).
d) ön Yag ücreti (500 $ üzerinde bir sey bir saka).
e) satici bir spiel ile sizi çagiriyor.
f) de kendi alisveris sepeti ise ile hantal hantal Baslarken.

Ticari hesaplar sunan siteleri için disari bakmak seyler:

Tam ABD dahil, ABD sunucu, ABD ofisleri, ABD banka hesabi – – ya da degil bir ABD varligini korumak için gerekirse.

Bir mevduat, ve basvuru ücreti büyüklügü istiyorum Ayrica eger. Ve her zamanki aylik minimum, indirimler vb

Herhangi bir yazilim satin alma veya ekipman kiralama içine kaçinin. Daha az para için, daha sonra tüm bu disari siralayabilirsiniz. Bol sadece isiniz için kasinti Authorize.net (http://www.authorize.net) gibi iyi ödeme ag geçitleri, vardir.

PS: Bir Dogu Avrupa bankadan bir tüccar hesabi kabul etmeyin. Ben birkaç yil önce, yapti. Banka iflas etti. Bir adam 10.000 dolar $ kaybetmisti Usenet üzerinde feryat etti. Neyse ki benim için, is bu yil kötü oldu!