zaman babalar günü, 2009 yilinda oldugu

Babalik tanri özel bir hediyedir. Iyi bir baba olmak zor bir sorumluluktur. Hepimiz yardim alinmali bizim babalar için sayisiz kez bakmak. Babalar her zaman güvenebilirsiniz hangi bizim için güç bu ayagi vardir. Babalar Rehberimiz, arkadas ve filozof vardir. Babalar hayatta takip rol modeli vardir. Bu dünyada bizim ilk adim saga, bizim babalar çok sey ögrenirler. Onlar kriz ve zorluk zamanlarinda bizim için koruyucu bir kalkan gibidir. Babalar günü sevgili babalar adanmis özel bir gün.

Hayatimizda özel bir adam – Babalar Günü anma ve bizim sevgili babam için bizim kalbimizde tutun sevgi kutlama bir gün. Biz babalarin fedakarlik ve onlar hayatimizin sekillenmesinde oynadigi rol asla unutamam. Babalar Günü bize en destek hak ediyor bu adam, bizim sevgi ve bakim göstermek ve ifade etme firsati verir. Babalar Günü bize ötesinde ‘kendi’ aile bakmak ve sevinç ve mutluluk içinde bizi bir araya getiren adam onurlandirmak yapmak için en uygun gün.

Hindistan’da, Haziran 21. üzerinde Babalar Günü kutlamak için firsati elde edeceksiniz, üçüncü Pazar Haziran ayinda düsen.

Babalar Günü farkli ülkelerde farkli takvim tarihlerde dünyada kutlanmaktadir. Avrupa ülkeleri ve Amerika Birlesik Devletleri çogu 21. Haziran Babalar günü kutlayacak. Diger tarafta ise, Babalar günü Norveç, Isveç ve Finlandiya gibi ülkelerde Kasim ayinin ikinci Pazar günü düsüyor 8 Kasim tarihinde kutlanacak. Avustralya ve Yeni Zelanda Babalar Günü olarak 6 Eylül 2009 tarihinde kutlanacak. Gün geri tutan tarih ve gelenekleri bir ülkeden digerine degisebilir olmasina ragmen henüz Babalar günü kutlamak gerçek ruhlari ayni kalir. Bu dünyada 80’den fazla ülkede büyük lezzet ve cosku ve eglenceli ücret bir çok görülmektedir babalik kutlama. Babalar Günü onlarin sürekli destek ve özveri için atalarimiz tesekkür bizde. En bu özel erkekler hayatimizda var ve ne bize sahip etkisi ne yer bildirmek için Babalar Günü kullanalim.

Giftstoindia24x7.com dünya genelinde Babalar günü kutlama lezzet katiyor bir platformdur. Web sitesi Babalar Günü dayali özel bir bölüm vardir. Bu sayede, dünyanin herhangi bir yerinden Hindistan babana hediyeler gönderebilirsiniz. Hediye büyük bir dizi ilginç ve nerede olursaniz, Hindistan’da sevgili babana hediye yükleri gönderebilirsiniz. Web sitesi moda erkek giyim, parfüm çiçek kek, sergilenen ürünlerden kadar hediyeler getiriyor. Bu yüzden ileri gitmek ve bu Babalar Günü babaniz için unutulmaz bir hale.