zaman bir pazarlik degil bir pazarlik

Ne zaman bir pazarlik degil bir pazarlik oldugunu? Birisi bize daha var oldugunu fark zaman hepimiz korku hissettim.

Fiyata dayali bir satin alma karari verirken dikkatli olun. Bu ucuz bir fiyata bakmak ve bir çok sey var düsünüyorum her zaman cazip.

Ucuz posta reklam magazalar genellikle sadece 1 madde satin almak istiyorsaniz ok her öge için bir posta ücreti ekleyin, ancak birkaç ürün satin almak istiyorsaniz, pahali olacak.

Bazen ne açik görünüyor aldatici aslinda. Diyelim ki Gifted Man online magaza ve rakiplerimizden biri arasinda bugün erken saatlerde yaptigi bir erkek hediyeler alisveris karsilastirma bir göz.

Gifted Man – toplam maliyeti 229,90 $ oldugunu Madde 1 $ 199,95 ve Madde 2 sigorta 10,00 $ sabit bir oran oldugunu içeren dolar oldugunu 19,95 ve posta ücreti

Rakip – Madde 1 $ 197,00 ve Madde 2 özel bir indirim de 18,95 $ daha ucuz ama bir araya geldiginde posta $ 21.00 ve $ 236,95 için alisveris siparis getiriyor

Ikinci magaza iki ürün daha ucuz ve ayni zamanda reklami posta daha ucuz ama aslinda suçlandi posta da dahil olmak üzere tüm siparis üzerine aslinda daha pahalidir. Bu matematik yapmak istemeyen insanlari kandirmayi amaçlayan ortak bir pazarlama stratejisidir.

Bu posta ne tür sunuyoruz? Bazi sigorta sunarak satin alma korur ve bazilari sadece ucuz ve mal teslim edilmez ya da dogum sirasinda hasar görmüs, bu sorun üzerinde yapacak Gifted Man gibi, güvenli posta sunacak.

Bu, tüm anlasma bakmak ve sadece özel bir fiyat öder.

Senin erkek hediyeler için alisveris keyfini çikarin