Barska biyometrik güvenli – degerli esyalarinizi güvenli tutmak

Elinizi silah saklamak ve belki diger degerli esyalarinizi bir parmak izi silah için güvenli mi ariyorsunuz? Dolaba içine ya da sizin için önemli yatak altinda mükemmel bir uyum güvenli bir bulgudur? Nasil uygun fiyat hakkinda? Bu benim için piyasada tam olarak ne oldugunu ve bu yüzden biraz arastirma yaptim ve tüm ihtiyaçlariniza uygun mükemmel bir ev güvenli bulundu.

Arama sayisiz saatler sonra, güvenli Barska biyometrik para için en iyi ürün bulundu. Bu güvenli digerlerinden öne birçok özellige sahiptir.

Biyometrik Teknoloji – Yeni biyometrik teknoloji el tabancasi veya degerli esyalarinizi aninda erisim saglar. Bu güvenli saklar 30 benzersiz parmak izi için. Ailenizde birden fazla kisi güvenli içerigine erisim ihtiyaci, bu özellikle önemlidir. Zaman özü oldugunda parmak izi teknolojisi de önemlidir. Hiçbir tusa için beceriksiz ya da belirli bir sifreli kilit hatirlamaya çalisiyorum olacak.

Kompakt Boyut – Barska güvenli 16,5 olan x 7.75 x 14,5 (G x Y x D) herhangi bir dolaba veya herhangi bir yatagin altinda mükemmel uyum anlamina gelir inç. Bu kasa da montaj donanimi ile birlikte gelir. Bu yüzden güvenli monte etmek için ek malzeme satin almak için gerek yoktur. Bu özel güvenli kolay bulmak ama zararlardan degerli tutmak için yeterli saglam yapar yaklasik 31 kilo agirliginda.

Uygun fiyat – yeni biyometrik parmak izi teknolojisi ile, bu kasalar tipik kilit kasa göre biraz daha pahali olma egilimindedir. Ancak, degerli esyalarinizi aninda erisim sahip de ek para deger. En biyometrik silah kasalar 199 $ dan 399 $ arasinda degismektedir. Barska biyometrik güvenli online arama yaparak çok daha ucuz bulunabilir.

Peki bir silah güvenli en iyi fiyat bulabilirim?
.