Bir sarsinti el feneri ihtiyacimiz var 7 nedenleri

Sen T.V. birçok kez gördüm. Sallamak el feneri-sadece birkaç saniye ve voila için bir sallamak! Aninda, parlak isik. Ama bu yenilik yani sira tüm bu seyler gerçek ya da pratik? Cevap evet, her gün uygulama için gerçek ve son derece pratik içindir edilir. Burada bir sallamak el feneri neden ihtiyaç yedi iyi nedenleri vardir:

1. Hiçbir pil ihtiyaci var. Ölü pil ile bir el feneri ise yaramaz. Eski bir sopa sadece ölü bir el feneri gibi yaklasik olarak yararlidir. Ve bir el feneri için ulasan daha sinir bozucu bir sey sadece tamamen ölü oldugunu ögrenmek için, muhtemelen var. Bir sallamak el feneri ile, bitmis pilleri asla bir sorun. Tekrar ve tekrar el feneri sarj etmek için Faraday Manyetik Yöntem kullandigi için bir sallamak el feneri hiçbir pil ihtiyaci var. Sallamak el feneri farkli marka ve model etkinligi degisir ama daha iyi olanlar bazi sallayarak sadece birkaç saniye ile saat isik verebilir.

2. Saglam yapi. Orada sallamak isiklari birkaç farkli markalar ve hepsi esit insa degildir, ama bunlarin çogu engebeli kullanim için insa oldugunu söylemek adil. Muhtemelen bir çekiç olarak kullanmak için bir iyi bir fikir olmasa da, el feneri yine de zarar vermeden yere düstü olmak gibi bazi kötüye alabilir sallayin. Açik bir kirilmaz yüksek teknoloji kasaya yerlestirilmis, bir sallamak el feneri performans azaltmadan asiri sicak veya soguk ortamlarda çalisabilir.

3. Su geçirmez. Suda düzenli el feneri birakin ve pil, ampul ve diger bilesenleri kurutulur en azindan kadar, artik çalismaz. Bu su 20 metre veya daha fazla dayanikli olan, ancak bir sallamak el feneri için bir sorun degil.

4. Uzun Ömürlü LED ampul. Uzun ömürlü LED ampul, modele bagli olarak, bir 30 ft yariçap veya daha fazla yanar ve isik damla ve darbelere dayanabilir. LED lamba çok az enerji tüketir için, standart ampuller için düsman olan isi, olusturmaz.

5. Ayarlayin ve unutun. Bu pil ihtiyaci yoktur, bu nedenle el feneri depolamak ve ihtiyaciniz kadar kelimenin tam anlamiyla unutabilirsiniz. Aracinizin torpido gözü bir, mutfakta bir, alet kutusuna bir, garajda bir, RV bir, tekne vb bir tane koyun

6. Çevre dostu. Birçok alanda piller birçok kisi bunu bile, ortak çöp ile atilir edilemez. Piller topraga liç ve toprak ve yeralti sularinin kirlenmesine yol olabilir zehirli kimyasal maddeler içerir. Sallamak el feneri içinde pil yok çünkü, düzenli pil ile olan bertaraf sorun yok. Bu akülü el feneri daha çevre dostu isik sallamak yapar.

7. Onlar yol serin Çünkü! Bunlar dedesinin el feneri (deden simdi tek sahip olsa da) degildir. Bir sallamak el feneri her zaman dikkat çekiyor bu ögelerden birini, gerçek bir konusma parçasidir. Onlar üzerinde oldugunuzda çesitli saydam renk gelir modelleri, özellikle serin bakmak. Birkaç olabilir neden bir sikici renk razi!