sizin yetiskin sitesi için bir ödeme islemci seçimi için pratik bir rehber

Yetiskin sitelerin yöneticileri sik sik is için dogru ödeme islemci seçme zor bir görev ile karsi karsiyayiz. Fiziksel arama (yani arama kutusuna anahtar kelime yazarak ve bir büyük ödeme islemci bulmak için sonuçlari filtreleme) yapma sürecinde kesinlikle zor olsa da, bu, bir yetiskin site sahibi olarak, gerçekten ihtiyaciniz olan seyleri kesin olarak belirlemek için daha da zordur Bu arama sonuçlari sayfasinda açilir adaylar bakmak için.

Eger arama baslamadan önce bile anlamak zorunda bir sey var. Bir yetiskin sitesi operatörü olarak, bir “yüksek riskli” is isletilmektedir. Diger sanayi bu kadar, online ödeme isleme dünyasina anlamina olmasa da, bu onay verilmesi ve dogrudan uygulama inkar arasindaki farktir. Yüksek riskli tüccar olma kavramini anlamak da dogru beklentilerin olusmasina yardimci olacaktir.

Bir yetiskin eglence endüstrisi tüccar (ve bu nedenle, yüksek riskli tüccar) olarak karsilasabileceginiz engelleri arasinda yüksek islem ücretleri ve hatta ek evrak olabilir. Bu yüzden sadece ödeme islemci tarafindan sunulan fiyatlar üzerinde karar tabanina tamamen pratik olmayabilir. Evet, burada birkaç kurus tasarruf ve iyi bir sey her zaman vardir, ancak isleme sirketi sunuyor baska ne görünüyor. Burada daralmis oldugunuz ödeme isleme adaylar degerlendirmeye yardimci olabilecek bazi sorular sunlardir:

1.Do onlar ne gerek anladin mi? Bu bir yetiskin sitesi sahibi olarak ihtiyaçlariniza özel olarak hitap bir ödeme islemci bulmak gerçekten o kadar kolay degil. Bir bulacak kadar sansli iseniz hizmet gerçekten ihtiyaçlariniza yönelik ise, nasil biliyor musunuz? Bir yolu herhangi bir yetiskin sitesi ihtiyaci uptime saglayabilir eger bilmektir. Ana odaklanir biri olarak durumu listeler bir ödeme isleme ortagi seçimi akillica bir seçimdir.

Güvenlik 2.What tür ödeme islemci sunuyor? 128-bit SSL sifreleme zaten endüstri standardidir. Simdi ödeme islemci bu güvenlik söz zorlayabilir ne kadar asagi gelir. Islemcinin ödeme ag geçidi özellikleri hakkinda daha fazla bilgi edinin. Yetiskin siteleri hizli ve hatasiz teknolojilerine bagimli olan, yetiskin sanayinin ihtiyaçlarina uygun siki bir güvenlik sistemi olan islemciye bulmaya çalisin.

3.Can bana ters ibraz frenlemek yardimci? Ibraz yetiskin tüccar kontrolü içinde her zaman, neden bir sürü için degil olur. Baska bir sorun olarak kavramak gerekir yüksek riskli tüccar: Kredi karti dernekler (Visa ve MasterCard gibi) kredi kartlari kabul men yüksek chargebcack oranina sahip tüccar alabilirsiniz yerinde sistemleri var. Bu soguk, sert gerçektir. Etkin dolandiricilik ovma önlemlerle bir ödeme islemci bu kara girmesini önlemek için mümkün olabilir.

Ödeme islemci teklif hizmeti özel 4.Does? Sunu kabul edelim ki. Hepimiz biraz farkli olmak istiyorum. Bir yetiskin sitesi olan, zor Internet üzerinde ayni hizmetleri ile bir milyon diger sitelerle rekabet için yeterli olacaktir. Size ihtiyaciniz olan tüm verebilir bir ödeme islemcisi olmasi harika, ama siteniz için özel olarak hizmet özellestirmek saglar birine sahip yol daha iyi.

Ben zamaninda parami almak 5.Will? Bin dereden su dövmek en vermeyelim, sizin yetiskin sitesi ilk etapta bir ödeme islemci ihtiyaci nedeni böylece yaptigim tüm zor is nakit biraz disinda süt olabilir. Ve hakli. O para hak, böylece tutarli ödeme garanti mümkün olacak bir ödeme islemci için bakmak gerekir. Finansal yükümlülüklerin dikkat çekmek için bir ödeme islemci yetenegi derinden süreçlerinin verimliligini yatmaktadir. Yani, bu da deger bakarak.

Orada yapabilirsiniz bir milyon sorular muhtemelen (ve olmalidir) isteyin. Ancak bu bakiyorsun ödeme islemci sizin yetiskin is için iyi olacagini bastan bilmek izin verir temelidir.

Unutmayin: Bu arama sinir bozucu alabilirsiniz, ama sonunda buna deger olacaktir. Bu sorulari sormak gerçekten sinifina hitap tüccarlar aramayi daraltmak yardimci olabilir. Onlarin hizmetin detaylari gelince sizinle açik olacak orada birçok tüccar hesabi saglayicilari vardir. AdultMerchantPay böyle bir örnektir. Yetiskin tüccarlar için özel olarak bu ödeme islemci sektörün ihtiyaçlarini en anlar. Ayrica yüksek riskli endüstriler için diger ödeme islemci deneyebilirsiniz. Belirli bir islemci bir basari ile is yapacak hissediyorum soru sormak korkmayin.