bir e-ticaret web sitesi tasarimi temelleri

Bir e-ticaret web sitesi tasarimi online mal ve / veya hizmet satmak için yarisiyor bir web sitesi temsil eder.

bir
Çagdas bir e-ticaret web sitesi gelistirme bir çok temel özellik, kredi karti / banka karti ve arkadaslari ile bir online ödeme isleme sistemi bütünlesmesidir. Bu özellik hizli satis kullanicinin neredeyse bir ön kosul olarak ihtiyaci tam olarak etrafinda çevirin saglar. Ancak, online satis islem sisteminin uygulanmasi basit bir is degildir ve baglantili olarak bir güçlü e-ticaret yazilim çözümü gerektirir.

iki
E-ticaret web sitesi gelistirme e-ticaret is çözümleri basamak. Bir e-ticaret web sitesinde satisa onlarin çesitli hizmet / ürün vitrine, ziyaretçiler için bir alisveris magazasi gibi davranir. Bir e-ticaret web sitesi tasarimi genellikle bir bir alisveris merkezinde alisveris ve Sepete satin alinan ürün eklersiniz gibi bir kullanici, ayni hat üzerinde alisveris magazadan alisveris saglayan bir alisveris sepeti bütünlestirir.

E-ticaret is çözümleri amaci satis yapmak ve kar kazanmak için herhangi bir gün. Buna göre, bir e-ticaret web sitesi tasarimi müsteri haline ziyaretçi dönüstürme amaçlamaktadir. Iyi bir e-ticaret web sitesi tasarimi hafifçe egilimi ve sezgisel satis sayfasina sunulan ürün / hizmet hakkinda dogru ve berrak bilgileri ile ziyaretçi yol. Ayni zamanda, yeterli dikkat web sitesi içerik ve arama motorlari için dostu tasarim render ödenir.

üç
E-ticaret is çözümleri uygun e-ticaret web sitesi ve e-ticaret web gelistirme bir çapraz tarayici uyumlu e-ticaret web sitesi olusturmak istiyor elde etmek hedefliyoruz. Çok sayida web tarayicilari Internet Explorer ve Netscape ötesine, orada vardir. Sonuç olarak, iyi bir web sitesi tasarimi, inceligini uygun fiyatta bölüm tutarken, çapraz tarayici ve çapraz platform uyumlulugu için W3C dogrulamasi ile birlikte gelistirilmistir.

dört
Ürün ve hizmetleri bir alisveris e-ticaret yazilim çözümü daha çekici ve hedef odakli islemek için hem uygun fiyatli ve etkili araçlardan fotograf çekici kullanimi. Bu taranan görüntü ve fotograf galerileri yüksek kaliteli görüntüler için abonelik ardindan bir tercih olarak orijinal fotograf, kullanilmasi tavsiye edilir. Bu indirmek için hizli olan hafif görüntü saglamak için de önemlidir.