Diwali eski Hindu festivali

Hindistan’da birçok bölge ve Diwali festivali çesitli gelenekler vardir. Diwali Dhanteras ile baslar. Dhanteras Lakshmi ibadet için bir gün ve Dhanteras kisilerin yeni yil için nimet agirlamaktadir.

Ikinci gün Kali için tapar. Chaudas gün tembellik ve kötü kaldirilmasi ve yola sevdiklerinin ruhlari için dua ilham veren Kali.

Hindistan gerçekten laik bir ülke ve bir yil her festivali sahiptir. Insanlar isik ve bereket festivali olarak Diwali düsünün ve hayatlarini mutluluk getirmek için Hindistan esit Joy ve tüm festival Diwali en hassas festivali arasinda her festivali sahiptir.

Diwali gün çocuklar üzerinde havai fisek ve isik mum veya toprak lamba patlama sahiptir. Kendi sevgililer ve arkadaslar ile Diwali insanlar degisim tatlilar. Öte yandan genç kusak onlar için alisveris çok yaparak Diwali sahiptir. Ve bu Diwali zamanlarda acele artirir. Diwali sokaklarda acele ve piyasa gerçekten keyifli bir deneyim.

Insanlar nihai sevinçle Dhanteras-Diwali-yeni yil festivaller zevk ve onlarin yakinlarina ve tatli hediye ile en iyi dileklerini ve selam gönderin. Insanlar Diwali hayatlarini iyi sans ve refah getirir ve hayatlarini insanlara refah getirme sürecinde genellikle popüler mitolojik yerleri ziyaret inaniyoruz.

Hindistan cografi ve insanlar büyük bir ülke sik sik is ve baska bir nedenle bir devletten diger devlet gitti oldugunu. Hatta bu insanlarin aile üyeleri ile festivali ve paylasmak sevinç zevk Diwali zamanlarda memleketi de kalir tercih ediyor. Günümüzde Bilgi teknolojisi son derece büyüdü ve tüm olanaklari kolay erisim herhangi bir yerde diger insanlara her zaman baglamak için. Bu, sevgili olanlar her zaman gece ve gündüz disari bagli çünkü Diwali kutlamak için cosku iki katina çikti.

Her yil daha fazla insan denizasiri ülkelere ziyaret ve orada yerlesmis. Bu da aile ile sevgi paylasmak için firsat zamani oldugu için uzak kendi ailesinden olanlar için, Diwali son derece savunmasiz hale gelir. Aslinda düzenli olarak onlarla Diwali kutlamak için kendi kenti ziyaret ve onlarla Diwali festivali güzel anilari götürmek insanlar var.

Festival sezonu yolda ve insanlar makul bir fiyata iyi hediye aramaya baslayacaktir. Bu 5 Kasim 2010 tarihinde ve biz sizin için zengin bir alisveris deneyimi yapma sürecinde. Pek çok online saticilari, yil boyunca tüm festivallerde en iyi alisveris deneyimi saglamak ve her zaman müsterilerine diliyorum yerine getirmek için çalisacagiz. Onlar gerçekten Diwali tüm insanlar için en iyi festivalleri arasinda oldugunu anlamak ve Diwali-Yeni Yil en iyi sunmak için kararliyiz.

Diwali ve Yeni Yil çok hayirli bir köknar is adami ve girisimci. Onlar için Diwali sans için derin hararetli ve dilek Allah’i yücelterek ve Is müreffeh ilgilidir.