e-ticaret web sitesi tasarimi ve süpheler oturumu çözme

Eger e-ticaret web sitesi tasarimi ile ne anliyorsunuz?

Baslamak için, e-ticaret satis ve ürün ve hizmet satin alma çevrimiçi elektronik ortamda yürütülmektedir online is teknigidir. Iste internet veya baska bir bilgisayar agi elektronik ortamdir. E-ticaret web siteleri daha fazla online alisveris deneyimi alisveris sepeti yazilim sunan bolluk güvenilir ve güvenilir biçimde olmasi bekleniyor online alisveris hedef olarak adlandirilan olabilir. E-ticaret web sitesi tasarimi araciligiyla bile müsterilerinize bir onay e-posta göndermek ve bir siparisin verilmesinden sonra da online veritabani güncelleyebilirsiniz.

E-ticaret magazalari önemini açiklayin.

E-ticaret magazalari sadece ev veya ofiste ya da dünyanin herhangi bir yerinde olup olmadigini bir fare tiklamasi ile satis ve satin alma yapma rahatlik verir. Online sirketlerin artan sayida e-ticaret magazalari yararlari kaynaklanan baslamistir. Müsteri bilgileri online girerken bu genel evrak en aza indirir. Alma ve müsteri bilgilerinin asagi belirterek satis kisi rolü varligi sona erer. Bu zaman ve kaynak tüketimi yükleri en aza indirmek yardimci olur. Bildigim kadariyla giderleri ile ilgili olarak bu elektrik faturalari, klima maliyetleri, kira, stok maliyetleri, vb tamamen yok ya da ihmal edilebilir ya zaman çok daha ucuzdur.

Nasil Oscommerce yazilimi online alisveris deneyimi artirabilirsiniz?

Oscommerce yazilim temelde MySQL ve PHP olan web sunucusu tarafindan desteklenmektedir. Çok popüler ve nedeniyle kullanici dostu online alisveris arasinda favori ve ayni zamanda müsteri ihtiyaçlarina göre özellestirilebilir. PHP kullanimi son derece interaktif alisveris sepeti yazilim yapti. Bilgi alma ve çevrimiçi veritabani birlesmesi bu yazilim sayesinde çok kolay hale gelmistir. Bu yazilim özellestirilmis, bu çok iyi bir kez ve çok sayida resim de pek çok kategoride destekleyebilir kolay entegrasyon için high-end arka uç fonksiyonlari ile birlikte de kullanilabilir.

E-ticaret sitesi güvenilir bir ödeme seçenegi yükleme yararlari nelerdir?

Orada online olarak bulunabilir birçok e-ticaret web siteleri, ancak ödeme zamanda güvenli parasal islemleri veren siteler daha fazla tercih olsun. Online kredi karti hirsizligi ve hack insidansi online ödeme güvenli ve güvenilir modu yükleyerek kontrol edilebilir. Kendi URL olan sirketlerin herhangi bir güvenilir bir servis saglayici tarafindan saglanan ödeme ag geçitleri ile birlikte web kod ekleyebilirsiniz.

Yukaridaki sorularini yanitladi e-ticaret web sitelerinin kavramina yeni insanlarin zihninde gelen çok temel sorular vardi. Daha degerli bilgi için bu bölümü okumaya devam edin!

copyright 2009