india için e-ticaret magaza yönetimi dis kaynak kullanimi online alisveris artirir

Eger bir çevrimiçi magaza baslatmak ya da yeniden-vamp planliyor musunuz? Daha sonra kendi basari için online magaza yönetimi dis kaynak güvenebilirsiniz. Bazen Eger küresel kitleyi hedef özellikle eger yerine bir gerçek bir dükkani veya magaza daha bir e-ticaret magaza kadar açmak daha iyidir. Bir geleneksel perakende deposu olarak bir online magaza düzenli giderleri açarak ile Eger bu amaç için dogru hedef olabilir hangi merak ediyor olabilirsiniz Bu yüzden maasli satis personeli, genel üretim giderlerinin, cografi sinirlamalar, vergi, vb ise gibi en aza indirilmistir. – Açik cevap ‘Hindistan’a Outsourcing’ edilir. Arkasindaki net bir sebep parasal yararlar, hizmet, zamaninda teslimat ve özgünlük iyi kalitesidir. Bu yüzden kurulmasi ve e-ticaret magaza yönetimi yürüten için en ön adimlar nelerdir, burada bu konuda kisa tartisma oldugunu.

§ grafik tasarim portföyü ve göz önüne alinarak sirketlerin web sitesi tasarimi portföyü ile Arama. Bu bölümde size çalisma tarzlarini ve kalitesi hakkinda fikir edinebilirsiniz.

§ hedef müsterilerinin alisveris taleplerini kadar karsilamak için yeterli yetenegine sahiptir yazilim seçin. Online magaza yönetim yazilimi basarili bir sekilde mallarin çesitli nakliye maliyetleri, envanter yönetimi, tasima maliyetleri, çesitli vergi, sevk ele almak ve farkli ödeme ag geçitleri desteklemek gerekir.

§ senin tam pazar ihtiyaçlarini bir özü hazirlayin, bu Hindistan dan sag web tasarim sirketi seçiminde yardimci olacaktir. Bazi e-ticaret web siteleri çok müsteri giris seçenegi, kuponlar, izleme sistemi, para tel transferi, vb gibi teknik gereksinimleri vardir

§ e-ticaret magaza modelinin temel hiyerarsisi Egitim ve bunun bina için kararlar almak bu konuda dayali. Bir e-ticaret magaza modelinin bloklar bir piramit yapi alt tarafinin, web sitesi tasarlanmistir ediliyor kimin için hedef müsterilerinin olmanin bir örnek tarafindan anlasilabilir. Ikinci blok size anlasma oldugunuz ürün / hizmet olusur ve piyasada sunulan edilir. Üçüncü seviye size sundugu müsteri destek sistemi, yanindaki online pazarlama, reklam ve marka ciro prosedürleri oldugunu içerir. Ve üst kismi ödeme islemleri, ürün teslimatlari, tasima siparisler, vb olusur

§ Eger para islem manuel veya otomatik tutmak isteyip istemediginizi karar verin. Ayrica satis sonrasi servis sizindir online magaza konumundadir ve müsteri farkli bir ülkede olabilir gibi set-up olmasi gerekir sonra ile ilgili bir kilavuz. Herhangi bir sorun veya sorgu ortaya çikarsa Bu nedenle yardimci olacaktir.

§ bir marka adi olarak web sitenize kurmak için iyi-çerçeveli online pazarlama plani olun. Çekici ve müsterilerinin dikkatini çekmeye ve tutmak için yeterince çekici olan web sitesi tasarimi için Hindistan adresinin online magaza yönetim sirketi isteyin.

Böylece bu nerede siparis insa-kadar bir yetkili e-ticaret magaza içinde dikkate alinmasi gereken vardir bazi ilk ve en önemli seyler.

copyright 2008