küçük bir online is kurma bir gerilla girisimci olmak için hazirlanir

Iki farkli seyler tamamen olan internet üzerinden para kazanmak ve internetten kâr. Bir web sitesi ile para kazanabilirsiniz.

Eger yeni online is tesvik yapmak daha Ama ayni zamanda kadar veya daha para harcayabilirsiniz. Olur Tabii ki bunu gelecekte kapali ödeyecek bir yatirim oldugunu kendiniz söyleyebilirim.

Ne yazik ki “ödemek” geldiginde asla en yeni online isletmeler için gerçektir. Neden bir web sitesi ev sahipligi yapmak kadar ucuz oldugunu düsünüyorsunuz?

Web hosting sirketleri müsterilerinin hacmine kârlarini olun. Internet üzerinden para kazanmak temelde iyi bilgi ve küçük bir online is olarak karli için gerekli tüm adimlari çekmek için istekli degil herkes için ulasilamaz bir hedef bir “hayal” dir.

En vazgeçmis ve etki alani adi süresi doldu önce geçti.

Insanlar “para online is yapmak” hizli olan ve disari! Ve sonunda herhangi bir kar yapilan sadece web siteleri baslangiçta onlari içeri Tipik çekti web siteleri vardi. Bu bana oldu.

Ben herhangi bir “girisimci” ruhu ötesinde bir “Gerilla” zihniyet çünkü ben hala buradayim tek nedenidir. Ben bir asker dönemi degilim. Bu zihniyet bana hayatta kalmak ve yalanlardan geri “savas”, ve bir tuvalet “turds” gibi siber etrafinda yüzen yanlis yardimci oldu.

Sonunda “FINE baski” ya da reklamlarin “konusma hizli” kismina geldiginizde her zaman söyleyecektir size “para çevrimiçi yapmak” nasil söylüyorum reklam bir sürü görmek ama edecegiz “Kar” parçasi parlayan havuz basinda, referanslar nadir ve beklenemez degildir. Iste gerçek bu.

Orada is online girmeden ekonomik kar için sadece iki yolu vardir ve basarili olmak için bir sans her iki ilkeleri kullanmak zorunda. Her seyden önce bir ürün ve veya hizmet satmak gerekir.

Tekrar ediyorum, bir ürün ve veya hizmet satmak gerekir. Eger binlerce veya ayda essiz bireysel milyonlarca ziyaretçiyi almiyor yeni bir küçük Internet is iseniz, ögeleri veya satmak için hizmet bulmak zorunda kalacaktir.

Hayir “IFS Elestiri veya buts.” Eger su anda reklamlarinizi tiklayarak insanlardan pennies ve Dimes disinda, önemli para inaniyoruz eger ne yazik ki hayal kirikligina ugrayacaktir. Bu ne olacak degil.

Yeni bir çok bilinmeyen online is olarak reklamlardan alirsiniz tiklama muhtemelen sifir veya hiçbiri ya olacaktir. belki ayda iki ya da üç arkadas var ise!

Belki birkaç kurus, ayda birkaç dolar kadar ekleyecegiz e ticaret web sitesinde Google reklamlarini gösteren iseniz. Hatta web hosting fatura karsilamayacaktir ki.

Hey, sana üzücü haber vermek için biri olarak nefret ediyorum. Ama yüzlerce bosa önce birisi bana olsaydi. Bir sey ya da herhangi bir miktar israf kötü bir uygulamadir. Bu kaybetme gibi.

Eger parasal konusan bir online is karli hale de basari sansi olmasi (ve iyi yapmak gerekir) Yapmaniz gereken ikinci görev reklam etmektir. Simdi burada online reklam ile ilgili gerçek bu.

Eger internette en görünürlük tanitimi ve almak planliyorsaniz sonunda Google Adwords ile bir hesap açacagim.

Yeni bir küçük online is varsa, onlar sizin Headstone üzerinde yazacagim budur. “Google Adwords hesabi açildi.” Huzur içinde yat, dostum.

Google Adwords çalisiyor ama giderek daha pahali ve zaman alici olacaktir. Google Adwords dünyada rekor sürede “Aman Tanrim Bölmek” nerede orada olmasi muhtemeldir.

Adwords makul bir fiyat için baslamak olacaktir, ama yaklasik ayni anda ego sag orada Walmart reklamlarinin yaninda çok kendi yaratici reklam görmeye rahat alir, tiklama fiyati basina maliyet astronomik artirabilir.

Eger “isiklar orada adini” da tanitimi ve görmeye devam etmek istiyorsaniz ve ödeme ya da hatta tüm web ve alan adi degistirmek zorunda zorunda olacak.

Is çogunlugu için reklam tiklama basina ödeme bagli olarak ile sorun size potansiyel müsteri kaybetmek tiklamalar için ödeme durdurmak an. Bu bir bagimlilik alarak gibi.

Sizin P.P.C. Hesap tam anlamiyla bir “önemli” cazibe haline gelebilir. Online is onlarin insafina tamamen olabilir. Reklamlarinizi herhangi bir nedenle devre disi alirsaniz isiniz beklemede.

Ayrica düsünün. Aslinda en tiklandiginda olmasi muhtemel ya da arama yapmak halkin çogunlugu tarafindan fark bir arama sonuçlari sayfasindaki konum, kendi para en fazla miktarda ödeyecek kim oldugunu bulmak için birbirlerine karsi teklif verdi.

Bu bir ihale olacak ve degerin en az miktarda öge için en ödeyebilirsiniz kim oldugunu bulmak için teklif gibi. Bir arama sonuçlari sayfasinda ödenen konumlandirma için% 2 dönüsüm orani kasvetli. 2007 yilinda ayni oranda geri döndü. Statik.

Bu nasil olabilir? Online alisveris üç yil öncesine göre bugün daha güvenli ve anlayisli mi? Tabii ki biz. Neden dönüsüm orani ayni kalmistir? Kimler küçük online is satis için% 2 dönüsüm orani yararlanacak.

Iki yüzde dönüsüm orani ya bize çogunlugu potansiyel müsterilere 98 zaman%, veya tiklama sanayi yanlis arama sonuçlari zaman% 98 vermektedir basina ödeme yaklasan yolumuza yanlis oldugunu isaret eder.

Insanlarin çogunlugu zaman çogunlugu yanlis olduguna inaniyoruz muhtemeldir ve hatta mantikli degil. Bir düsünün, daha fazla yanlis arama sonuçlari reklam bütçenizi olmak zorundadir daha saglamdir.

A 2 ya da yüzde 3 dönüsüm orani her iki ya da üç satis için 100 kisiye ulasmak anlamina gelir. (Su 100 tiklama) Nasil PPC en paralarini yapabilirim? Tiklama basina sarj ile.

Yanlis arama sonuçlari daha fazla tiklama ve daha az satis dönüsüm esit. Basina daha fazla tiklama ve daha az satis dönüsüm sadece PPC en daha esit para tiklayiniz degil, ayni zamanda SEO endüstrisi için.

Bu bir “kisir” daire olarak alir, ancak kirdi konum kadar SEO yapabilirsiniz, yine de arama motorlari (ppc) ‘in anahtar kelimeler için sagladigi sonuçlari kontrol edemez.

Insanlar yanlis arama nedeniyle web sitenizde sonunda zaman PPC ve SEO seni suçlamiyorum sonuçlari. Ve sonra da web cezalandirmak ya da arama motorlarinin kendi cehalet nedeniyle olusturdugunuz sorunu “çözmek” için para sarj edin. Tanidik geliyor mu?

Ne Mc Donalds iki hamburger satmak için 100 müsteri görmek olsaydi? Hiç bir Mc Donalds ziyaret ettiyseniz herhangi bir anlam ifade etmiyor biliyorum. Simdi 100 müsteri 2 veya 3 satis tamamlamak için görmek gerekir herhangi bir is hayal.

Telemarketers küçük bir online is daha bir satis tamamladiktan daha iyi oran var. Bu nasil olabilir? (Ben bir noktada da bir telemarketer telefon kapatti oldugunu tahmin ediyorum.)

Bu sponsorlu arama motoru sonuçlarinda arama yapmak çogu insan için son seçenek oldugu biliniyor. Ben PPC en karsi bir sey yok, ben sadece online is daha belki% 20’den için onlara bagli olmalidir inanmiyorum.

Tiklama hesap basina ödeme kontrolünüz disinda bir nedenle devre disi alirsa Bu sekilde, size gelir bir daha% 20’den kaybetmezsiniz. Mantikli?

Tiklama basina hayir bu daha ucuz arama motorlari% 99 ise yaramaz baska bir yerde okuyabilirsiniz ne olursa olsun bana campaigns.Trust ödeme satin alabilirsiniz daha ucuz arama motorlari vardir. Diger para kabul ve hayallerinizi tenezzül daha.

Google tamamen tekeline arama motoru sanayi vardir. Eger diger arama motorlarinin herhangi biri ile para atik olacaktir. Internet arama gerçeklestirir gezegendeki herkes Google kullanir.

Ne is yapiyorsun? Google reklam ise büyük olasilikla bir yil içinde is disari götürmek için gidiyoruz. (Eger is disari çikmak kadar) Google ödediginiz para onlarin büyük hesap komisyon ödemeleri destekleyen denizde damla olacaktir.

Eger daha ucuz arama motorlari ve dizinleri kullaniyorsaniz, web sitenize sifir ziyaretçi alirsiniz ve tekrar world wide web üzerinde “yanar kadar” adinizi ve kelimeleri göreceksiniz, ancak herhangi bir para kazanmak olmayacak. Para harcama olacak. Daha fazla para!

Yeni online is için internette kaliteli reklam almak için tek ekonomik yolu ya yazmak veya su anda okumakta oldugunuz gibi Internet üzerinde dagitilmak üzere yazi yazdim oldugunu.

Bu benim ve diger online is adamlari binlerce e-ticaret web siteleri her gün reklamini nasil. Bu ücretsiz ya da ucuz ya var.

Ben hiçbir sekilde zengin degilim ve böyle bir makale yazarken için ödeme en bir makale dagitim sirketi benim için yaklasik makale göndermek için birkaç dolar oldugunu söyleyebilirim. Çogu zaman sadece ücretsiz olarak kendim yapmak.

Yani “alt satirinda” bu, numara size satmak için bir ürün veya hizmet olmalidir is çevrimiçi olmak için gidiyoruz. Içerik “ton” ile bir web sitesi ödeme almak için gitmiyor.

Insanlar aletler satan bir web sitesinde alisveris sonra, web sitenizin içerigini okumak bitirmek ve olacaktir. Eger findik toplama bir sincap gibi içerik toplama olsa da, arama motoru siralamasinda en üst rakip ürün resimleri ve fiyatlari hakim web sayfalari var.

Nike veya JC Penney ziyaret edin ve kendi web sitesi sayfalarinda bulmak ne kadar zengin ve iyi örnek içerigini görmek. Ha! (Belki Zengin fiyat etiketleri.)

Yeni bir küçük online is kisi olarak “bilgi” disinda satmak için bir ürün veya hizmet yoksa Yani siz de zaman ve paradan tasarruf edebilir. Internet ücretsiz bilgi ev sahipligi yapmaktadir. Sadece okuyorsaniz ne gibi.

Sadece plaja kum getirerek olacak. Ikinci olarak küçük bir yeni bir online is için verimli maliyet tanitimi için kendi yazi yazmak ya da yazdim istekli olmalidir.

Ya da Internet is için kapali line reklam yeni yollar yangini hazir olmalidir. Kartvizit ilk öncelik basili sahip olun! Reklam panolari ve seffaf tampon veya pencere çikartmalari düsünün. Kaç kisi bugün trafikte araç görecek?

Gelecekte ben yaratici off line reklam arama motoru sektörünün gerçeklesecek inaniyorum. En azindan yeni küçük online isletmeler için. Bir zihniyeti gelistirdik “Gerilla Girisimci?” Simdi bunu. Haydut git!
Her zaman “büyük ölçüde takip zaman herhangi pesinde harika!”, Hatirliyorum
Telif hakki 2007,2008,2009 nicholas Busbee tüm haklari saklidir