müsterilerinizin ödeme çevrimiçi kabul ögrenmek

Binlerce dolar ya da sadece birkaç yüz-en az iki yüz kendi ve bir hizmet olsun, bu sizin müsterilerden ödeme online kabul içine kontrol etmek için iyi bir fikir olabilir. Bu tüccar durum bir tür ve bu durumu sizinle is yapmak bankasidir ulasmak için bakmak için ilk yerdir. Uzun bir süre için onlarla is yapiyor olabilir Çünkü onlar otomatik olarak tüccar durum olsa verecek demek ve size geri çevirmek eger, merak etmeyin yok, baska seçenekler var. Diger bankalarin birkaç deneyebilir veya online tüccar hesaplari veren uzmanlasmis diger sirketler deneyebilirsiniz. Google arama ve kredi karti islem yazin mi, ticari hesaplari arayan isletmeler için arayan birçok kiyafetler bulabilirsiniz. Bu da ucuz bir çaba olmayacak, online ödeme kabul etmek baslangiç ??ücretleri yaklasik 200 $ ve yaklasik 20 $ dolar aylik islem ücretlerine miktar olabilir.

Eger ödemeleri çevrimiçi kabul böylece tüccar hesabi ararken, ayni zamanda sizinle online is yaparken müsterilerinizin güvende hissetmek yapmak zorunda olacak farkina varmalidir. Eger onlar bir bazi bulmak yoksa kredi karti islem ayni zamanda, güvenli bir islem ortami vermelidir baska nerede online ödeme kabul baslamadan önce. Satin yerde Online ödeme kabul hakkinda duymus olabilirsiniz ne ragmen, kredi karti ödemeleri hala online en güvenli ödeme yöntemlerinden biridir. Orada bu yüzden onlari kontrol ve ihtiyaçlariniza uygun olacak bir olsun birçok dolandiricilik-önleme araçlari vardir. Ayrica kart dogrulama kodu 2 {CVC2} ve kart dogrulama degeri {CVV2} MasterCard ve Visa dogrulama sistemleri, sirasiyla kullanarak kendinizi koruyabilirsiniz. Bu dogrulama hizmetleri müsterilerinize mesru kartlarini kullanarak olup olmadigini belirlemek için tüm MasterCard ve Visa kartlari üzerinde yazili olan üç haneli kodlar kullanir. Ayrica, size siparis için web sitesi bir basari, alisveris arabalari gibi seyler, Web hosting, online ödeme ag geçitleri, sanal çekler, müsteri takibi, veri tabani olusturmak olmalidir magazasi çözümleri ücretleriyle ilgili muhtemel islemciler sormak istiyorum, ve olabilir vergi ve nakliye ücretleri hesaplamak için bir yol. Bunlar basarili bir web sitesi is için gereken her sey var.

Kredi karti islemci için çevresinde alisveris en uygun ihtiyaci var. Birkaç farkli islemciler ile konusun ve sorular sormaya korkmayin. Hakkinda bilgi edinin:

Iskonto orani: her bir islem yüzdesi tüccar hesabi saglayici ödenen. Aylik ücretleri belli bir hacim daha az ise, islemci daha yüksek bir oranda ücret alabilir. Sadece kendi is çalistirmak için gereken hizmetleri ile is yapmak baslamadan önce tüm ince baski okumak emin olun. Eger müsteriler sizinle is yapmanin her yönüyle güvenli hissetmek istiyorum, bu yüzden ürün satin tutmak ve online ödeme kabul edebilir.