ne tatil e-ticaret hakkinda bilmeniz gereken

Özellikle Kasim ve Aralik dönünce tatil, online ticaret için en karli zamanlardir. Herkes en iyi anlasma ariyor ve nerede daha iyi fiyatlari karsilastirin ve magazalar reklam oldugunu özel okumak için internette daha bakmak edilir. Eger tatil için hazirlaniyor bir küçük isletme var ve “Eger güvenilir bir web sitesi, hem de yetkili bir ödeme ag geçidi olmasi önemlidir Yys.

Güvenilir bir web sitesi ana ve hizmet tatil en iyi sekilde yararlanmak için çok önemlidir. Ne farkinda olmak gerekir yapabilirsiniz toplam gelir miktari mahvetmek istiyorum orada saldirganlarin olmasidir. Hizmet reddi saldirilari bu önde gelen nedenidir ve ne yaptiklarini web sitenizin internet üzerinde bu kadar artik ekranda barindirilan sunucular asiri oldugunu. Bu bir yaygin bir sorundur, ve neden web siteniz ev sahibi bunun için hazir oldugundan emin olmak gerekir.

Hizmet reddi saldirilari gülünecek bir sey vardir. Her yil bu saldirilari engellemek için önceki yillarda yetenegi etrafinda almak orada insanlar var. Bu “bu saldirilarin bir nedeni tanimlamak zor Yys, ama kimse tahmin ediyorum” onlar çünkü Yys “ııve kendi is yapma basarisiz oldu ve digerleri asagi getirmek istiyorum. Ev sahibi bu saldirilarin etkilenir bile, olabilir” YYT onlari size izin. Hediye ariyorsaniz orada bu kadar çok insan vardir.

“Bu saldirganlarin durdurmak için yapabilecegi çok bir YYT. Kontrolü web sitenizin ana içinde yatiyor, hem de etki alani adi için. Bu” Orada degil onlar çünkü kesintisi süre içinde ev sahibi aramak için anlamsiz Yys onlarin sirket para yapar, çünkü sürekli kendi web siteleri izleme. Birisiyle konusmak için bekleyen tutun otururken sadece sinirli almak için gidiyor.

Bunun yerine ne yapmaniz gereken bu saldirilarin alma ve servis saglayiciniz iman oldugunu asagi süreyi tahammül oldugunu. Kendi çalisanlarina degil daha fazla zaman alacak Yys “hizlandirildigini olarak YYT genellikle çok oldugu gibi”; Onlar tatil oldugu için onlar ve olabilecegi en iyi yapiyoruz. Bu ev sahibi ile emin vaktinden önce yapmak neden oldugunu, bu saldirilarin “YYT çok fazla etkilemez kazandi. Birisi gerçekten asagi getirmek istiyorsa Ama bazen kaçinilmazdir.

Eger tatil sirasinda sitenizde harcamak istediginiz süreyi dikkate almak gerekir. Artik alimlarini gerekir çünkü tatil zamaninda engel istiyorum orada son dakika alisveris bir yeri vardir. Sitenizde yatirim yapmak isteyen süreyi dogrudan kar ve herhangi bir tatil sezonu yaptiginiz gelir tutarinin neden oluyor.