neden çekici bir e-ticaret magaza tasarimi gerekiyor

“Ben kaliteli mal varsa, insanlar benim dükkana gelecek;! Benim tasarim iyi olup olmadigini” Kaç kez böyle bir yorum duymus ya da bu dogrultuda düsündüm? Tabii ki, bu ürün kendi agirligina satmak gerektigini nedenle standlari. Ancak, bu ne degil. Aslinda, anketler online alisveris fazla% 52 “daginikligi”, “zor navigasyon” ve baska lehine bir magaza terk nedenleri olarak “sevimsiz grafik” atif oldugunu göstermektedir.

Eger biri size daha fazla müsteri çekmek sizce rekabetçi fiyatlarla, ayni ürünleri satan iki web sitesi görmek degil mi? Çekici, profesyonel bir veya daginikligi bok tasarlanmistir?

Bu gün ve yas olarak, online alisveris seçim için simarik. Bu nedenle, bir umudu çekmek ve tekrar ve tekrar ziyaret bir ödeme yapan müsteri haline kadar onlari tutmak için firsat çok dar bir pencere var. Eger istedikleri ögeyi, bulduklari bir fiyata teklif ederseniz makul, sizden satin alma sadece bir güven meselesidir. Hepsi sonunda bir soru için: online magaza onlari rahat hissettiriyor? Onlarin güvenini kazanmak mi? Profesyonelce tasarlanmis magazasi satis için elverisli bir atmosfere sahiptir.

Bu çekici ve profesyonel tasarimi ile ziyaretçilerin hemen bir etki yaratmak için önemlidir. Alisveris yapanlar genellikle ziyaretin ilk birkaç dakika içinde satin almak için karar, böylece onlarin güvenini kazanmak için çok az zaman var. Sizin tasarim ilk bakista yumruk teslim etmelidir!

Iyi bir düzen bir baska önemli özelligi navigasyon kolayligidir. Kontrol Kolay gezinme ve basit satin almak için bir müsterinin karar önemli bir rol oynamaktadir. Aslinda, pazar arastirmasi bu basit navigasyon ve kolay ödeme ürün açiklamalari ve nakliye seçenekleri gibi yaklasik olarak önemli oldugunu göstermektedir.

Online satmak istiyorsaniz düzgün ve güzel bir sekilde ürün kataloglama bir zorunluluktur. Çok aci bir ton baligi bir teneke almak için malzeme kilometrelerce zorla okumak zorunda kalacak bulanik bir perakende magazasi satin düsünün! Keyifli bir deneyim alisveris yapmak sekilde perakende magazalari, ürünleri kolay bir sekilde düzenlenmistir. Ayni online alisveris için de geçerli. Onlar ne istediklerini olsun önce çok fazla zaman alici baglantilari gezinmek için varsa Tüketiciler acele bir çikis yapacaktir. Iyi alisveris sepeti yazilim mantiksal ögeleri katalog gerekir, bu yüzden insanlar ne istediklerini sikintisi.

Eger ayri bir sinif oldugunu görsel olarak onlari ikna yalnizca ürün, uygun fiyat ve ayni olma güvenli islem seçimi, müsterilerin magaza bir çagri alacak!