OFM görev sandalye ergonomik faydalari

Ofis mobilyalari gibi OFM, Inc, tasarim ve isyerlerinde daha rahat yapma hem de daha verimli olarak ülke genelinde isverenler yardimci olan üretim mobilya gibi üreticileri.

Biz talepleri çalismak iliskide insan yetenekleri çalisma Ergonomistler var ve bu sekilde biz hem çalisanlar ve isverenler hem de ergonomik taleplerini takip kalmak.

Isyeri konfor ve verimlilik ANSI ve BIFMA yardim ediyor gibi kamu kurumlari vardir. Bu tür kurumlarin misyonu asagida gösterilmistir:

amerikan ulusal standartlar enstitüsü misyonu (ansi)
Gelistirmek ve kolaylastirmak gönüllü ortak standartlar ve uygunluk degerlendirme sistemleri, ve kendi bütünlügünü korumak tarafindan ABD is küresel rekabet gücü ve yasam ABD kalitesini artirmak için.

is ve uluslararasi mobilya üreticileri dernegi misyonu (BIFMA)
BIFMA kendileri isyeri çözümleri için endüstri ses kabul ve görevlerini, yol savunmak, bilgi ve Kuzey Amerika ofis ve kurumsal mobilya sektörü için standartlar gelistirmektir.

Bakis bir çalisanin bakis açisindan, bir an için bir bilgisayar is istasyonunda kullanilmak üzere tasarlanmis bir sandalye konusalim. Garip duruslar, temas stres ve güçlü exertions maruz kalma azaltirken iyi bir sandalye, sirt, bacak, kalça ve kol için gerekli destegi saglar. Rahat bir kalite ergonomik görev sandalye olmalidir.

Artan ayar, kullanici için daha iyi bir uyum saglar pozisyonlari oturan çesitli yeterli destek saglar ve is günü boyunca pozisyon oturma degiskenlik saglar. Sandalye birden fazla kullanici varsa, bu özellikle önemlidir.

Görüs üreticileri açisindan sandalye agir ofis uygun sekilde tasarlanmis ve tüm ergonomik, ANSI ve BIFMS standartlari karsilayan veya asan baskanlik olmalidir.

Bunlar is yerinde ergonomik sorunlari ortadan kaldirmak için ve verimliligi artirmak için isverenler yardimci olmak için çabalarken, onlar bu standartlara göre üretim OFM, Inc ciddi hususlar vardir.

Bir örnek olarak, asagidaki ergonomik OFM ofis görev sandalye düsünün.

OFM Süper Koltugu Model 105 modern bir ofis koltugu ve is yerinde uygun ergonomik tasarimi mükemmel bir örnektir. Zor ofis kullanimi için ayaga kalkar. Arkalik kolayca ayarlar ve asagi veya içeri ve disari. Bu ekstra genis koltuk, bir leke dayanikli% 100 polyester kumas ve koltuk 360 derece dönebilen üzerinde köpük “3-1/2 vardir. Kullanici gaz asansör koltuk yükseklik ayari veya arka yükseklik ve derinlik kullanarak kisisel ayarlamalar yapabilir ayarlamalari. leke tutmaz kumas ekstra genis koltuguna dahildir. Bu tam dösemeli sirt ve standart tekerlekler vardir alan hareketlilik dahildir.

Onlarin ileri görüslü sekilde, OFM diger üç modeli mevcuttur bu Super Baskani sunmaktadir. Ilk Model 105-AA silah ile. Yukarida belirtildigi gibi özelliklere ek olarak, bir yedi-pozisyonunda ayarlanabilir kol yüksekligi ile birlikte gelir. Bazen bir bilgisayar klavyesi üzerinde yazarken kol ve / veya dirsek dinlenmek için ya da sadece zaman zaman kollarini dinlenmek için bir çalisan için en iyisidir.

Bu hazirlanmasi gibi meslekler için, Süper Baskani bir taslak paketi ile geliyor ve ve silah olmadan hem de mevcuttur. Katma ergonomik cazibe burada ayak dinlenme halkasidir. Çalisirken sandalye dönebilen ve rulolar hakkinda, bir ayak veya iki ayak gibi konforu olabilir.

Bu OFM kendi Görev Sandalyeler bir dizi kullanilabilir hale getirir bu özellikleri, ve hem isveren ve çalisanlarin konforu ve bu sandalyeler ergonomik degerini takdir.

Model 118-2 Durus Görev Sandalye yüksekligi ayarlanabilir sandalye ve aninda ayarlar. Kol ve sirt yükseklikleri de ayarlayabilirsiniz. Bu yerlesik bel destegi ve gün boyu konfor temin aninda sahada ayarlanabilir geri. Koltuk 360 derece dönebilen ve bir gaz asansör koltuk yükseklik ayari vardir. Bu tam dösemeli geri ve arka yükseklige sahiptir ve egim ayarlanabilir. Bu da yerlesik bir bel destegi vardir. Kumas leke tutmaz ve standart tekerlekler dahil. OFM en Sandalyeler her gibi, karsilar veya ANSI / BIFMA standartlarini asmaktadir. Sandalye ve silah yani sira bir çizim paketi olmadan kullanilabilir.

OFM, Inc gelecek makalelerde ele alinacak Görev Sandalyeler genis bir yelpazesi sunmaktadir, ancak bu makalede baska bir sandalye tartismak istiyorum. Bu Model 130 Modern Mesh Ergonomik Ofis Koltugu oldugunu.

Bu sandalyeler ve silah ve çizim paketi olarak mevcuttur. Onlar modern ergonomik görev sandalye yani sira serin tutmak için tasarlanmis bir ag ofis koltugu vardir ve rahat tutmak için ergonomik ayarlamalar vardir. Nefes örgü geri gün boyu konfor için aninda yükseklik ve perdesinde ayarlar. Koltuk araligi ayarlar ve orada bile dahili ayarlanabilir bel destegi! Istege bagli kollar toplam ergonomik konfor için ayarlayin. Modern tasarim herhangi bir ofis veya ev ofis ortami için idealdir. Koltuk 360 derece dönebilen ve bir gaz asansör koltuk yükseklik ayari, koltuk araligi ayari yani sira bir arka yükseklik ve egim ayari vardir.

Sandalye yerlesik bel destegi, nefes örgü ve leke tutmaz kumas. Bu 3 “kalin dösemeli koltuk ve digerleri gibi modern tasarim, standart tekerlekler dahil.

Bu kalite ergonomik ofis görev sandalye gerçek örnekler, onlar ANSI ve BIFMA standartlarini karsilayan veya asan ve çok rekabetçi fiyatlarla mevcuttur.