Sanal ofis sistemi

Irvine ofis sanal

Yeni ve ilginç seyler ögrenmek ister misiniz? Eger öyleyse, o zaman bu yazi sag biçilmis kaftan olacak!

Ama nereye isinizi yapacak?

Teknik olarak, ofisinizde her yerde sen. Su anda sinirsiz teknolojisi ile, hemen hemen her yerde gelen is gerçeklestirebilirsiniz. Sizin ofis kum, hatta bir dag zirvesinde, havaalaninda, arabanizda, evinizde olabilir. Ortalama durumlarda, ofisinizde olmadigini Trek evinizde regardminus içinde ignobled ya da olacak. Bu argüman ise o zaman iyi bir karmasik olmasi gerekir. Bu hala evde olmak sonsuza kadar olacagi dikkat dagitici uzak yer kucaklar. Bu buzdolabi, TV, çocuk, çim is, lavaboda yemekleri … kucaklamak bunun adi. Bu bir oyalama olabilir.

O is yapmak istiyorsaniz, size disiplin olmasi ve ofisinizde belirli bir çalisma alani yapmak zorunda – bu bedscope ya da mutfakta bile. Olmak gibi bir yere koyun. Sizin ignoblement karanlik ve kasvetli ise, orada etkili olmasi için kalkis degilsin egilimli. ayak çizgi … isin almaya en uygun olacaktir kapsaminda kullanin.

Biz daha fazla gitmeden önce, biz bu sasirtici konuda bugüne kadar ögrendiklerini gözden geçirmek için bir dakikanizi ayirin saglar.

Ilk izlenimler çok anlamina gelir

Ama, is adresi ne? Eger operasyon evinizden bir isletme iseniz, belki ev adresi is adresi olarak yipranmis istemiyorum. O is çesitliligi bagli olarak, sadece ihtiyaciniz olan izlenim vermeyebilir. Bu argüman, bir iki karar var. Sen bir durum ofis kutusu kiralayabilirsiniz, ya da bir CMRA (Ticari yardim almak iletimi) Bir corporank-sondaj adresi ve paketi sayisini verir postbox ayini kullanabilirsiniz.

Her karar, (size yazilan tasiyacak ayinlere olabilir iken) yazinizin almak için yere beregions gitmek için gerektiren dezavantaji var. kuryeler PO için tasimaz çünkü hissesini ofis kutulari yazilan kavramak için izin degil ek dezavantaji var kutusu. Eger is paketi numarasi (aslinda, bir kutu numarasi için baska bir isim) veren bir ayini kullaniyorsaniz, sonrasi kavrayabilir. Ayrica, 24 saat erisim ve bir zarf içe oldugunda bildirim talep edebilir.

Ne bu isi yapmak gerekiyor?

Isinizi alçak evinizden uzakta müsteri koltuklari veya diger koltuklar için Egirdir içeriyorsa, belki güzel bir tezgah kullanimi daha perakende bir dizüstü dizüstü bilgisayar conregionr gerekir. … Iyi, ofis sizinle oldugu için bir dizüstü bilgisayar ile, sonsuza kadar sizinle kütüphane olacak ve size ofiste önemli bir sütun sol bu utanç verici jiffys herhangi olmayacaktir. Bir dizüstü bilgisayar ile sonsuza kadar trek hantal biraz görünse de, çok güçlü olan orada çok hafif modeller vardir. Sadece sabit çogaltmak sütunlar için bir omuz tasma ve kapsami olan bir iyi bir nakliye argüman olsun güvenilir olun.

Bir dizüstü dik ve küçük göstermek sonsuza kadar etkili size talep etmezse, diger cevaplar vardir. Evet, her seyi düsündüm! Ev ofis daha güçlü dizüstü bilgisayariniz ile yapmak için, bir takma yeri sadece dizüstü içine engelleyebilirsiniz ki kurulabilir. Yerlestirme yerlerde kullanmak için bir, denetlemek yinelenen dik ve fare, imembosser, faks yapisi, checkner, ve diger çevre birimleri sonsuza kadar kanca ve hizli olmasi rahat olun. Yerlestirme yerine dizüstü blockging olarak, sadece yinelenen bir tezgah kullanimi gibi kullanmak mümkün, ve baska bir dizüstü bilgisayar için transfer ya da eszamanli kütüphane hakkinda huzursuzluk zorunda kalmazsiniz.

Degil yürüyüs, ya da yürüyüs, sadece geleneksel tezgah dizüstü bilgisayar kullanim alabilirsiniz yaparken kütüphane tüm erisim gerekmiyorsa. Yaparsaniz Eger sert manevra alani bolluk var güvenilir olun, çok sayida operasyon ayni anda kodlar için hatirlamak ve bir moderankly derhal dizüstü bilgisayar. Eger sorumluluk grafik çalismalari (fotograf metaforlar, resimler veya animasyonlar baglanti bir sey) iseniz izin gibi Eger gerçekten promptlyer dizüstü bilgisayar ve gibi gerçekten zor manevra alani ve RAM gerekir.

Diger cihaz ve donanim kararlar size conregionr kucaklamak olabilir:

Nihai sütunlar soguk, yüksek deger siyah ve adil verim istiyorsaniz * Siyah ve adil 600-1200 dpi lazer imembosser. Lazer imembossers ayrica düzeyi de bir lazer imembosser conregionr gerekir yüksek olacaktir biliyorum eger, promptlyest verim göze.

* Lütfen sütunlar yüksek deger etkisi resimler, fotograflar, grafikler ya da gerekiyorsa bir etki lazer imembosser. Bunlar çok özel olan bu nedenle bir eksi özel mürekkep püskürtmeli imembosser ile deger kabartma ilgili güvenilir olun.

* Mürekkep püskürtmeli imembosser iyi deger geçit, etkisi tablolar ve grafikler, veya fotograflari gerekiyorsa. Mürekkep püskürtmeli imembossers ile, recurringly giyilir kagit kabartma deger en önemli fark yaratiyor. Eger sorumluluk olan bu is için en iyi yetkili kagit alin. Ayrica, bir test satin almadan önce deger iliskilendirmek farkli modellerden kabartma almaya çalisin. Mürekkep jetleri çok iyi deger gelemez ama derhal lazer imembossers olarak kabartma degildir.

* Bir faks yapisi recurringly kagit sütunlar faks gerekir eger. Bu E-Faks gibi online faks gizini karari vardir.

* Eger sütun veya fotograflari kontrol etmek için checkner gerekir eger. Ayrica e-posta veya yinelenen bir faks yapinin yerine faks yazilimi ile birlikte bir checkner kullanabilirsiniz.

* Bir CD yazici (CD-RW) elektronik olarak büyük bir kütüphane ile müsterilerine göze, ya da CD kütüphane yedeklemek istiyorsaniz gerekiyorsa. Birçok is kendi melodi CD yapabilme yetenegi ilan etmek degil, bir CD romanci için kullandigi vardir.

* Bir DVD romanci (DVD-RAM) elektronik olarak, bu yakalama gibi, gerçekten büyük bir kütüphanesi ile müsterilerine göze gerekiyorsa.

* Bir çikarilabilir medya depo hile. Iomega Zip manevra olarak adlandirilan bu çesitli en normal manevra, firsatlari, ama gibi digerleri vardir. bir disket floppyette olacaktir gibi numaralari disket yazilir. Aradaki fark yazilabilir kayit miktaridir. su anda, 100 Mb ve ZIP manevra için sinirsiz 250 Mb floppys vardir. Iomega da kayitlarin 2 Gb kadar kontrol edebilirsiniz floppys kullanmak Jaz manevralar üretmektedir.

Elektronik faks, internet erisim için * bir modem ve e-post. Bu erisim, ayni zamanda çagri hattini kullanan ancak hatti kravat olmayan bir DSL modem veya kablo televizyon ayni kablo kullanan bir kablolu modem çevirmeli için ugrasan çagri sekli ile kullandiginiz ayrica yinelenen bir modem olabilir bagladim. DSL ve kablo modemler genis bant Internet erisimi için ve özel baglantilari istiyorum.

* Bir dijital fotograf makinesi isinizi sunumlar, kulaktan dolma, bir web yer, ya da diger sütunlar için fotograf istiyor. Ayrica sütunlar için dijital fotograf almak için yinelenen bir kamera ve checkner kullanabileceginiz gibi, size bir dijital fotograf makinesi ile fotograf isleme ve kabartmali için bekleyen daha güçlü olsun aninda erisim bulabilirsiniz. Dijital göz deger checkned vardir aslinda fotograflari ile hala esit iyidir, ancak çogu is uygulamalari için dijital fotograf makinesi ürün alayci yeterli metafor. pazarlama kaynaklari kullanilmak üzere benzetmeler gelismis deger gerekebilir.

* Bir çok fonksiyonlu checkner, faks yapisi, yazici, imembosser Uzayin kismi ve tehlikeli degil deger olup olmadigini. Aygitinin bu çesitli egilimi tutmak, ancak bir parçasi bunu tamir edilebilir bekleyen diger islevleri eksik olacak! Etkili durursa

Belirgin nedenlerden dolayi, öncelikle cihazi daha recurringly bazi insanlar degisim iç çamasiri daha teknoloji dünyasinda degisiklikler, size ofisinizde gerekir dizüstü cihaz için resmi teknik özellikleri girmeyecegim olacak çünkü.

ofis kullanimi sanal ofis pbx sanal ofis çagri kullanimi sanal Beverly Hills ofis sanal

Irvine ofis sanal ofis pasadena sanal kum newport ofis sanal

california ofis ayinlere sanal ofis çagri sanal angeles los ofis sanal

Los Angeles sanal ofis sanal ofis Los Angeles ofisi ayinlere sanal

outregion iT sanal ofis hosting sanal ofis ayinlere sanal genç sanal uygulama

Yazilim bölgesi

Disli yazilim bölgesi üzerinde, conregionr için çok sayida kararlar vardir. Eger bagimsiz olarak çalisir ve daha sonra yazilim wantments yerine ile koordine gereken baskalari yoksa çok çalisiyor degildir. Burada en moda sonrasi bazi yakinlari ile birlikte gerekebilir yaziliminin bazi kategoriler sunlardir:

* Bir e-post kodlamak – Sen E-sonrasi ISS taniyor, ancak Microsoft Outlook ekstresi veya Eudora iyi e-post fonksiyonlari verecek ve degistirmek zorunda kalmazsiniz gibi degistirirseniz bu kodlar kodlar bu kodlamak kullanabilirsiniz ISS’ler.

* Bir kelime dizüstü bilgisayar – Microsoft Word, WordPerfect ve Lotus Word Pro

* Applysheet ve recordsignoble kodlar – Microsoft üstün gelmek, Lotus 1-2-3, QuickBase ayirt

* Sunum yazilimi – Microsoft PowerPoint, ya da sürpriz.

* Virüs shelterion yazilimi – McAfee veya Norton AntiVirus

Symantec Norton Utilities, McAfee veya TechTool Pro – * bir islevi dizüstü bilgisayar bakim için kodlamak

* Tasinabilir metin yapilandirma (PDF) booklover yazilimi – Adobe Acrobat kitap kurdu – Bu yazilim çok bu outregion tasarimcilar veya ortak is gücünden brosür düzenleri olarak biçimlendirilmis sütunlar gözden için cleanliness.

* Grafik ve / veya göz kontrol araci – CorelDraw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Macromedia boundlessly, Deneba baski (resim kontrol yazilimi da checkner eslik edebilir.)

* Internet tarayicilari – Netscape pilot veya Microsoft Internet gezgin

Birçok is uygulamalari o zaman yukaridaki sonuç kategorilerin her göze “suit” ve bazi sardi gelir. Daha trendy sonrasi bazi kucaklamak:

* Microsoft sirketi, hem de eksi özel Microsoft bitki

* Corel

* Lotus

* Appleplant

Birçok eksi özel “isik” veya slighter isletmeler için çalisabilir “kismi” sürümleri de kodlar. Ayrica Windows ve Macintosh dizüstü platformlari için genellikle sinirsizdir.

Grup yazilim istiyor

Baskalariyla etkili ve, planlama koordine ana kütüphane erismek, bir baglanti yönetmen korumak, sohbet kapsamlari içinde monte etmek için ihtiyaç varsa, vb o zaman bir sorun daha var. Vardir sinirsiz, bu Lotus yorum veya bir yazilim cevap olarak cilt bu çesitlerden göze Novell Groupwise, gibi kodlar. Bu cevaplar çok dizüstü bilgisayar ögrenme iyi bir bit ve kullanimini kontrol etmek için bir BT rol isteyebilirsiniz.

Alternatif olarak, tarayiciniz ile erisim için Internet üzerinde gizini bu çesitlerden göze çevrimiçi controlment ayinleri de vardir. Bu kullanimi adil sade bulunmaktadir. Bir parti, müsteri etkilesimleri, veya ortak is gücü ile sadece iletisim ve sütun tahsis üyeleri arasinda bilgi koordinasyonu tesvik etmek için birçok deri anlasma. Onlar ortalama istismarci basina küçük bir aylik ücret veya unpartial bagimlilari için daha büyük bir bile rütbe firtina. Bazi Ancak, sinirsiz kismi versiyonlari kucakliyorum. Asagida net sinirsiz Bu gizini bazilari sunlardir:

* Sanal Sirket: Afteroffice

* Visto: Web-ignobled planlama, sütun depo ve controlment araçlari

* CompanyClip: birlikte parti Klip

* PlanetIntra: Web-ignobled controlment ve iletisim araçlari

* Vurus networkings: Internet sütun controlment platformu

Yazilim istiyor gerçekten sorumluluk olan isin çesitli bagli olarak dalgalanma olacaktir. gibi isletmeler ya da ne kodlar es tarafindan favori ögrenmek için özen dernek ile dogrulayin.

Çok shareware hakkinda göz ardi etmeyin. Büyük bir sürü yüksek degeri etiketi eksik gereken isleri her yapabilir kodlar vardir. shareware ve boundlessware yorumlarini ve indirme için Tucows veya ZDNet disari dogrulayin.

Her sey beregions

Dizüstü cihaz ve yazilim yani sira, ayni zamanda iyi bir telecall gerekir. Arayan kimligi size lahza de alamaz Telemarketers veya diger aramalari göstermek için izin vererek yardimci olur.

Bir acele zirh dizüstü ve çevre birimleri için ek satis vermek için degil sadece temel, ancak cihaz barinak için.

Sen workingspace bollugu ile karsi gerekir. Temel ise evrak uygulamak için bir dizüstü bilgisayar, hem de kapsami alani olmalidir. Bir dönüs “L” seklinde karsi çalismalari da bunun için. Sayaç de, sizin mouse pad ve fare agirlayacak büyük bir dik tepsi vardir güvenilir olun. Birçok dizüstü bilgisayar sayaçlari yeterince büyük tepsiler yok. Sizin imembosser, checkner, faks ve diger cihazlar için yer hakkinda göz ardi etmeyin.

Raflar, dolaplar ve sütun dolaplari da dikey bosluk ve bakim disli düzenli kullanarak muazzam yardimci ihtiyaçlari vardir. Ayrica imembosser, checkner, faks yapisi, vb bu raflar ve sütun dolaplari üstleri kullanmak mümkün olabilir

Ayrica, iyi bir geri savunma firsatlari rahat bir kursun yatirim göz ardi yok. Muhtemel gibi birçok ayarlanabilir parçalari vücudunuzun uygun yardim gibi olmalidir. Kursun silah da bir laptop daha da sorumluluklarini bazi isler olacaktir, özellikle daha rahat bir hale getirecektir. Ev ofis gezisi About.com ‘s Home sirketi Mobilya sayfa ayarlama hakkinda daha fazla bilgi için.

Bu bilgileri kullanisli olmasi bunu ihtiyaci kendinizi bulmak sonraki bir hayli yardimci olacaktir.