sistemleri mobilya tasarim unsurlari

Ilk izlenimler basarili bir isletmenin en az iki rol oynamaktadir. Iyi Ilk izlenimler potansiyel müsterilere mesaj “bu basarili bir firmadir” gönderin. Iyi Ilk izlenimler muhtemel çalisanlarina “Bu sirket insanlar hakkinda umurunda” mesaj gönderin.

Modüler ofis mobilya sistemleri sirketlerin olumlu bir ilk izlenimler göndermek için bir firsat saglar. MAiSPACE o kadar bugünün en taninmis üreticilerinden bazilari tarafindan sunulan altinda% 40 olarak fiyatlara olmasini sagliyor. Resepsiyon alanlari, konferans salonlari, özel ofisler, ekip çalisma alanlari, özel ve açik kabinleri, ve baski ve ilgili destek faaliyetleri için merkezi isleme alanlari da dahil olmak üzere – – ofis manzara karsisinda akillica tasarlanmis sistemler mobilya tüm dogru mesajlari gönderir.

“MAiSPACE mobilya sektöründe vadeli Modüler Mimari Iç dayali bir kisaltmadir” kendi Mt sirketin tasarim ekibi heads up Kyle Walters, diyor. Zeytin, NJ, karargah. “1993 yilindan bu yana ama asla kaliteli insaat pahasina ya da çalisma alanina istihbarat teslim esneklik saglayan, bizim çizgi ön planda üstün tasarim yer var.”

derecelendirme sistemleri mobilya tasarimi hakkinda ipuçlari

Ofis mobilya sistemleri satin alanlar hakli estetik bu hayati ilk izlenimler teslim için ürünler, bak nasil ilgilendi. “Gerçekten de, estetik bir lüks degil sirketlerin kalifiye personel çekmek ve elde tutmak için ise bir zorunluluk degil,” diyor Walters. “MAiSPACE deger teklifi bir ayagi renk, doku ve sinif ve bugünkü ofis için hos bir ortam ekleyin bitirir seçenek olusan çok genis. Örnekler, laminat, Coverseal, kaplama, boyali metal, kabartmali çelik gibi paneli segmenti seçenekleri, paslanmaz çelik, hava akimi, seffaf cam, buzlu cam, dokulu cam, kumas, tackable / akustik fayans, güç / veri fayans, isaretleyici tahta ve kagit firça yönetimi.

“Ama satin üretici bu izlenimler elde etti görmek için daha derin bakmak gerekir,” Walters, uyardi “ve sirketin önerilen kat plani tüm kesimleri arasinda yapilabilir eger – hücre döner gelen bagimsiz tam bir duvar konferans salonlari ve arasinda her seyi. ”

Uyumlu bir tasarim önemlidir diger alanlarda keson dosya ve bir “hoteling” ortamda diger is istasyonlari veya toplanti alanlara tasinabilir tablolari. Daha fazla örnek kisisel hareketli veya kalici depolama kuleleri, ayarlanabilir panel monte görev isiklari, ergonomik olarak tasarlanmis sandalyeler ve yukari ayarlayin veya asagi is istasyonu yüzeyler içerir.

“Estetik açisindan, derin görünümlü hem de bir üretim konudur,” diyor Walters. “Normal asinma ve yipranma hizli bir sekilde parlakligini kaybetmeye kötü bitmis sistemleri neden olabilir. MAiSPACE boyali yüzeyler ve ahsap-tonlu paneller ve çalisma yüzeyleri için isiyla membran teknolojisine pismis üstün kaliteli kumaslar, bu giderir. Bunlar ürün genelinde bir ömür boyu garanti ve eskime garantisi veriyoruz nedenleri arasindadir. ”

Esneklik bugünün sirketleri, tasir, ekler ve degisiklikler (MAC) istisna daha norm için gerekli baska bir tasarim konudur. “Çalisma alanlari bir is sürekli degisen ihtiyaçlarini karsilamak için, genisletmek sözlesme ve yeniden olarak, sistem mobilya esneklik ve gücü açisindan buna göre ayarlamak gerekir,” diyor Walters. “Örnegin, yük tasiyan istiflenebilir paneli segmentleri 30 inç arasinda bir bozulma olmadan 14 metre yükseklige kolayca ayarlanabilir olmalidir. Shoddily insa sistemleri mobilya ofis yeniden stresinden ve suslari ile bas edemez. Yapi elemanlarinin bozulma bileseni takilmasi zor ya da imkansiz hale getirir. ”

Çalisma yönetme teknoloji kendi basina bir bilim haline ve göz ardi edilemez bir tasarim konudur oldu. “Örnegin,” Walters standartlari dosya paylasimi için, çalisanlarin yüksek hizli Internet erisimi için dayandigi ses, veri ve video kablolama tasarim ve yerlestirme yöneten ve diger sirket yerleri, müsteriler ve tedarikçiler ile iletisim kurmak için “, dikkat çekiyor. MAiSPACE patentli tak ve çalistir ses, veri ve güç kablolama tasima sistemi özellikle ofis agi tüm aksatmadan MAC islemek için tasarlanmistir. Bu sözlesme mobilya sektöründe en yüksek ödülü ‘, NeoCon ödülü En Iyi’ tutar. ”

TTT hazirlama ipuçlari
Tasarim derin cilt daha oldugu için, satin alma yöneticileri mobilya sistemi saticilari beklediginiz kontrol listeleri olusturmalidir. Kyle Walters baslatmak için bir yer olarak asagidaki öneririz.

yapisal hususlar

Temelleri ile baslayin. Modüler sistemler sert kullanimi çok olsun. Destek panelleri, aksesuar ve çalisma yüzeyleri 14-göstergesi soguk haddelenmis çelik insa edilmesi gerektigini yapi sistemleri (iskelet veya çerçeve). Bu kullanim sirasinda güç ve sertlik saglar ve MAC sirasinda bozulmayan kalmasini sistemleri saglar. Raf ve dosya dolabi çekmeceler 18-göstergesi çelik olmasi gerekir iken Panel kesimleri az 24 ölçü çelik olmalidir.

Off-modül tasarim kutulari, raflar ve bölücü paneller yerini büyük özgürlük saglar. Demonte ve yapi elemanlari isyeri konumu bilesenleri hareketli geleneksel kisitlamalari asmak ve, üretim ve montaj maliyetlerini azaltirken bir bonus olarak, esneklik (RTA) hazir monte edin.

Istiflenebilir Panel Çerçeveleri insa edilecek yüksek tavan 30 inç, tasindi ve yeniden hizli ve verimli gerçeklestirilen çalisma ile uyum içinde mekanlar yaratmak veya toptan is degisikligi desteklemek için tasiyici duvarlar saglar.

kablo yönetimi

Bayiler kendi kablolama montajcilar egitimli ve güç ve veri yüklemeleri için sertifikali olmaniz gerekir, ve tüm kablolama ve kablolama yerel kurallara Yatay ses, veri ve ofis hizmet videoyu kablolama sistemi uygun oldugunu gibi endüstri standartlarini uygun olmalidir TIA 568-B.1, TIA/EIA-568-B.2 ve TIA/EIA-568-B.3.

OSHA uyum

Sistemleri yogun bilgisayar kullanimi ile ilgili saglik sorunlari ile ilgili mevcut ve önerilen OSHA standartlarina uygun ve bu karpal tünel sendromu ve tekrarlayan gerilme yaralanmalari gibi isle ilgili bozukluklar ele tasarlanmalidir.

kat planlari

Bayiler en iyi ve en uygun maliyetli düzeni bugün ve gelecekte üretmek için profesyonel bir tasarim ekibi hizmetleri sunmalidir. MAiSPACE tasarimcilar tesis sorunlari anlamak ve en uygun ürün uygulamalari ve alan planlama düzenleri kullanir. Onlar mobilya ve ücretsiz neredeyse hata olan döseme planlarini gerçeklestirmek için AutoCAD ve GIZA belirterek yaziliminin en son sürümlerini kullanir. Buna bagli olarak dogru ayrintili özellikleri, ürün listeleri ve montaj çizimleri bulunmaktadir.