stok ögeler üzerinde büyük para kazanmak için bes yol

Son istatistikler gösteriyor ki olsa da onlar para kazanmak ve sorumlu alisveris yapmak, nüfusun 87 üzerinde% dürtü alisveris olarak kategorize edilebilir için ellerinden geleni deneyin, Amerikalilarin devlet. Daha da endise verici frekansi bu bizim arzularimiz için magara ve biz gerçekten tasarruf gerektigini para harcamak, Amerika Birlesik Devletleri genelinde sehir ve kasabalarda biz darbe alimlari günde üç kez ortalama olun. Simdi bile, her Amerikan en fazla harcama ülkede bes gün içinde ücretsiz borç olurdu bizim ile on üç trilyon dolarlik ulusal açigi uygulanmistir, küresel tarihinin en kötü finansal kriz olarak kabul edilir ne sirasinda.

Simdi bu istatistikleri yanlis yapmayiz, siz para kazandi ve elbette sen nasil istersen onu harcamak gerekir. Bu gerçekler sadece para ile biraz daha akilli alisveris için ikna etmeye isaret ve Overstock.com hayal olabilir hemen hemen her sey satin almak için en ucuz yolu oldugu için onlarla alisveris yaparken, biz para tasarrufu tavsiye bunlari dönüp edildi veya baska bir yerde web üzerinde.

1) Dönem “Kupon Kodu” hiç orada alin

Çevrimiçi kupon ve kupon kodlari online alisveris yaparken en sevdiginiz web sitesinde ödeme islemi geçiyor eger öyleyse, hemen hemen her büyük perakendeci için kullanilabilir ve “kupon kodu” veya bu “promosyon kodu” baslikli bir giris kutusu görmek durdurmak ve sizin lehinize çalismasi için arama motorlari koymak zamani. Arti ya yukaridaki ifadelerin magazanin adini aramak ve satin alma fiyati ekstra% 10-30 tasarruf edebilirsiniz iyi bir sans var. Diger durumlarda, bir ortak web sitesini ziyaret edebilirsiniz ve dogrudan bir kupon baglantidir tiklayin ve tasarruf otomatik olarak alisveris sepeti uygulanacaktir. Stok kupon ve kupon kodlari için, onlarin Stok Kuponlar & Promosyonlar sayfasini ziyaret ederek MoneyJibe.com gibi web sitelerini kontrol.

2) yenilenmis ögeleri arayin

Birçok kisi hata bir demo öge veya bir magazaya iade edildi sey olarak “yenilenmis”, ama aslinda madde üretici tarafindan 100% yeni durumuna geri anlamina gelir. Gerçekten olsa Yasaya göre yeni bir madde olarak satmak degil, yenilenmis mal üzerinde fiyat etiketi genellikle perakende fiyatinin altinda% 30-50 ve normalde tam garanti ile geliyor bu yüzden.

3) e-posta uyarilari için kayit

Orada isteyen oldum bir öge ama bunu satin almak için oldukça hazir degilseniz, madde satmak ve e-posta almak istediginiz devletlerin onay kutusunu birden fazla web sitelerinde kayit emin olun. Daha sonra, “magaza satis” için e-posta hesabinizda bir klasör olusturun ve bu klasöre sürükleyin / her magazanin onay e-postasi birakin. Bu noktadan itibaren, en sevdiginiz magazalardan sizin tacizlerinin tüm bu bir klasör olacak, bu nedenle satin almaya hazir oldugunuzda hizli bir sekilde en iyi fiyat için kontrol edebilirsiniz.

4) ücretsiz kargo özel dikkat

Birçok kisi sadece 20 $ degerinde oldugunu düsünüyorsaniz ücretsiz gönderim ile $ 22 maddelik bir satin alma önlemek olacaktir, ama ayni zamanda da 19,99 $ satin ve evlerine teslim edilmesini 7,95 $ ödeyecek. Nakliye ve tasima maliyeti genellikle para önemli bir miktar yapmak, bu yüzden genel fiyat yakin ilgi için bütçe web siteleri için bir yoldur. Örnegin, Stok her zaman gemi 2,95 $ veya daha az için bütün bir düzen, bunu yapmak için onlari daha maliyeti bile.

5) dikkatle iade politikasi okumak

Bir taktik web siteleri gerçekten sadece yedi gün iade politikasi sunan geregidir istemediginiz bir satin alma tutmak için sizi ikna için kullanmak, ve normalde saat size siparis an geçiyor baslar söz basarisiz. Overstock.com ve diger saygin web sitelerine 30 gün (bu posta geldiginde gününde baslayan) bir ürünü iade etmek izin, bu nedenle her zaman çevrimiçi bir sey satin almadan önce iade politikasi kontrol edin.