transpalet bakim ipuçlari

Bakimi palet kamyon dikkatli yapilmasi gerektigini. Onlar çok yararli araçlardir. Onlar size zaman kazandirabilir ve en önemlisi, tüm bu potansiyel kronik sirt agrilari karsi geri kazanmanizi saglar. Ustabasi kizak bir dizi üzerine getirmek için çagirir zaman, transpalet her zaman kurtarmaya gelir. Bunu sükran borçluyuz. Bu yüzden iyi korumak ve daha sadakat ile ödüllendirecek ve kirma maraton geri önlemek olacaktir. Bazi adimlari izleyin ve bakim yapmak. Kesinlikle zor degildir.

Bu zamaninda yaglayin. Palet kamyon ve pompa kamyon her zaman iyi yaglanmis makine olmalidir. Parçalarin dogru çalismasini saglamak ve böylece yataklari yapmak. Düzenli olarak kaldirma zincirleri temiz ve parçalarinin tikanmasini önlemek için kalin yag kullanin. Lubing fazla da önlenmis olmalidir. Iç kanal incelen yüzeyler yaglamayin. En az yilda iki kez bu binme yükleyiciler çikarin. Yataklar ona yag kalin bir tabaka ekleyerek yapilabilir, hangi siddetle temizlenmesi gerekir. , Hiç rulmanlar pas veya zarar izin vermeyin.

Pil yeniden sarj da yapmak için çok önemli bir seydir. Su seviyesi, en az yarim inç tarafindan her zaman plaka üzerinde tutulmalidir. Bu bayat alir su degistirin. Su distile su degil, düzenli su olmalidir. Pil her zaman 1.270 ve 1.275 arasinda kaydeder böylece bir hidrometre her zaman hazir tutulmalidir. Pilini asiri sarj asla. Bu hiç yapabileceginiz en büyük felaket olur.

Korkunç bir acil durum olmadikça palet kamyon ve pompa kamyon hidrolik sistem, yagli asla. Yag, bazi durumlarda eklenir bile, BP-SHF32 olmalidir. Yag seviyesi, deponun ilgili 3/4th düzeyde tutulmalidir. Görev ayrica kontrol edilmelidir. El arabasi tekerlekleri nedeniyle çalisir. Pompa kamyon ve palet kamyon tekerlekleri sabote olsaydi, etrafinda tasinirken agirliginin herhangi bir düsünce eglenceli aptallik eylemi olacaktir. Tekerlekler defalarca ve çizikler kontrol edilmelidir, ezik veya çatlak büyük bir endise nedeni olmalidir.

Bu palet kamyon dikkat çekmek için en iyi bakim ipuçlari bazilaridir. Bu ipuçlarini takip edin ve makineleri her zaman iyi durumda olacaktir. Bu uzmanlar tarafindan iletilen en iyi bakim ipuçlari bazilaridir ve bakim iyi tutulur, böylece düzenli makinelerde çalisilmistir. Depolarda çalisan tüm isçiler yük tasimak için gün boyunca kamyon kullanin. Onlar makineleri her iki haftada bu yöntemleri kullanin. Makineleri ince kalmak ve her zaman eylem için hazir.

Performans hakli ve her zaman par tutulur. Onlar çalismayi düzenli toplama büyük ölçüde yardimci ve büyük fayda vardir. Bu yüzden yapilacak en iyi sey ipuçlari iyi kurulmus ve makineleri çok halledilir saglamak olacaktir.