ücretsiz vs alisveris sepeti çözüm ev sahipligi yapti

Tüm e-ticaret isletmeleri ya ücretsiz ya da barindirilan bir alisveris sepeti uygulama arasinda seçim yapabilirsiniz. Alisveris sepeti bir online perakende magaza en önemli parçalarindan biridir. Müsteri siparisleri ürünlerin toplam miktari özetlemek için etkin ve güvenilir bir sepeti çözüm baglidir, nihai maliyetini hesaplamak müsterinin kredi karti kabul ve ödeme islemleri tamamlamak. Bir web sitesi alisveris sepeti de hosting, magaza tasarimi ve e-ticaret magazasi olusturmak için gerekli olan diger islevleri içeren bir e-ticaret çözümü, sadece bir parçasidir. Ücretsiz ya da açik kaynak sürümü su anda hosting ile bir web sitesi olan herkes tarafindan kullanilmak üzere indirilebilir.

En önemlisi hiçbir ücrete tabi degildir, çünkü bir sürü insan, kendi magaza için ücretsiz bir web sitesi alisveris sepeti kullanarak ilgilendi. Diger bir temel avantaji esneklik, arabasinin bu tür tamamen özellestirilebilir. Barindirilan alisveris sepeti bu karsilastirilabilir mevcut birçok özellik vardir. Bu yedek para bir sürü olmadan bir e-ticaret isini kurmak isteyen insanlar için popüler bir çözüm oluyor.

Barindirilan bir alisveris sepeti üzerinde serbest bir seçimi için gibi çok ya da daha dezavantajlari vardir. Iste bazi belirgin dezavantajlari bir listesi:

– Programlama beceri ve teknik bilgi kurmak ve online magazanin görünüm ve izlenimini maç için web sitesi alisveris sepeti özellestirmek için ihtiyaç vardir
– Web sitesi zaten web hosting olmalidir
– Yükseltmeler her zaman mevcut degildir ve eger ek özellikler ile birlikte, bunun için ödeme istenebilir
– Temel destek yoksun, destek forumlarinda senin sorunlarina cevap bulmak zorunda
– Sunucular genellikle performans ya da kesinti yavas yol açabilir çok fazla site ile asiri yük
– Güvenlik güncellestirmeleri otomatik degildir

Barindirilan bir alisveris sepeti servisi ile bir e-ticaret çözümü kullanmayi tercih çok daha fazla insan var. Bu seçenegi seçtiginiz için birçok iyi nedeni vardir, en büyük yarari güvenlik ve güvenilirlik artirildi. Müsteriler bir e-ticaret çözümü ve yeni özelliklerinden çok daha fazla destek ve yükseltmeleri otomatik olarak etkinlestirilir. Dogrudan online magaza yararlanabilir çok daha fazla özellikleri, is genisletmek ve büyümeyi planlayan, özellikle de vardir. Ücretsiz sepeti seçenegi aksine, çok teknik beceri gerekmez. Nitekim olarak, genellikle e-ticaret çözümü tarafindan saglanmaktadir Önceden hazirlanmis magazasi sablonlari kullanarak birkaç dakika içinde web sitesi olusturabilirsiniz.

Ücretsiz bir veya barindirilan web alisveris sepeti kullanarak ya arasinda karar veremiyorsaniz, kesinlikle alisveris sepetleri yazilim çözümleri de denemek gerekir. Ücretsiz sürümü zaten barindirma bir web sitesinde karsidan yüklenip gerekir. Genellikle e-ticaret çözümü bagli olarak sinirli bir süre için ücretsiz olarak barindirilan sürümünü deneyebilirsiniz.