web legalities

Her internet tabanli is olusturucu ile ilgili gereken web legalities var biliyor muydunuz? Isinizi baslatmak zaman zaman takdirde daha sonra önemli bir masraf ve zaman mal olabilir. Kayip zaman iki kez kayip oldugunu da karmasiktir. Bir site olusturmak için zaman kaybolur ve yeniden baslamak için gerekli olursa sitenin yas kaybolabilir. Tüm bu marka durumu arastirma istiyorum.

Marka durumu önemini görmek için, web is dünyasina bir yeni gelen gerçek bir hikaye düsünün. O ilk web sitesi insa edildi. Yetiskin bir ögrenci, o üniversite ders aliyordu: Bir Internet Tabanli Is Basarili Bina.

Susan (gerçek ismi degil) heyecanli ve bir söz oldu onun temel kavram etrafinda bir is kurmak için istekli sinifa geldi. O bir süre düsünüyordum seydi. Bir anahtar kelime olarak söyleyerek bakildiginda, çok az degeri vardi. Ancak, bir fikir olarak, o bu konuda tutkulu oldu. O onu yakalamak inaniyordu.

Susan sabirla onun etki alani adi kayit ne zaman günü bekliyor, ders katildi.
Sinifinda bu noktada, diger ögrenciler hala iyi kavramlari arastirma edildi. Susan onun bir kazanan güvence güvenen ve kendini oldu.

Biraz arka plan saglamak için, ayni zamanda onun harika bir fikir büyük bir sorun oldugunu bilmek gerekir. Bu sorun, o da karsi karsiya oldugu web legalities ek olarak oldu.

Söyleyerek ve kavram herkes için arama oldugu bir konu ya da endise degildi. Hatta 10 arar bir gün, ya da üç ya da onu anahtar kelime için bile bir arama bir gün ya da bu konuda kavram yoktu. Bu popüler olmayan fikir o etrafinda onu web sitesi olusturmak için neler oldugunu oldu.

O istenen etki alani adi bakarak basladi. Alan adlarinin bir arama tamamladiktan sonra, onun ayirdiginiz için ücretsiz. Bu arada, büyük bir isimdi.

Simdiye kadar iyi. Sonraki o ticari bir arama yapmak, web sitesi legalities göz önünde basladi.

Alan adi kayit önce marka durumu arastirma kelimeleri durdurma ve iptali ile posta bir mektup almak en iyi korumadir. Peki, bizim cesur öncü ücret mi?

Marka tescil 1500 $ asan mal olabilir. Yani sadece ciddi bir is sahipleri bu devam edecektir. Bazi islemini baslatmak ve logosu veya ismi arkasinda TM koyacagiz. Etrafinda daire ile R kalmayincaya kadar resmen tamamlanmis degil.

Ilk arama sonucunda geldi. O Istenen etki alani adi gerçekten ticari marka oldu. Birisi çok Susan etrafinda bir web sitesi olusturmak için umut kelime ayarladiktan sonra koymak ® almak için para ödemisti.

Ticari marka alma iki farkli durumdaki iki farkli kisilere ürünün satisini gerektiren bir islemdir. Onlar ile ilgili olmayan insanlar olmak zorunda. Ayni zamanda, bir giris ve bir sekilde olmak üzere ticari marka, islemin bir parçasi verilmesini gerektirir.

Arastirmanin bu son biraz zaman, çaba ve is onun sayisiz saatler kurtardi. O posta bir durdurma ve iptali mektup bir gün bulmak için bütün bir site insa olabilir. Daha sonra, her zaman, is ve masraf kayip olurdu. Bir sitenin yas degeri için güvenebilirsiniz beri, o bastan ona sitesi yas saati baslamak gerekir.

Bu nokta org veya nokta net adina alan adi degisen bir konu degildi. O kullanmak istedi kelimelerin gerçek seçim marka oldu. Hiçbir Bu etrafinda baslamisti

Bunlar yasa ile korunan ve bir baslik, ad veya atama olarak onu is tanitmak için herhangi bir sekilde kullanilamaz olabilir.

Yani Susan kaderini önlemek için ne yapabilirim. Sadece bir marka arama, ABD hem de yurtdisinda tescilli ticari karsi önerilen etki alani adi kontrol edin. , Bu basit bir web sitesi yasalligi gözden geçiren bir marka arama tamamladiktan bu kaderi kurtaracak.