bir nis plani yorum okurken uyari – nicheblueprint gerçek gerçekleri ögrenmek

Tüm programi okuduktan sonra bir nis plani yorum yapmak için bir elestiri yazmak zaman benim ana hedefi tarafsiz olmaktir çünkü tür garip, ama neredeyse tamamen Dersin okuduktan sonra, ben söyleyebilirim, bir yazmak çok zor nis plani yorum ve tarafsiz olmak.

Ben geçen yil ortasinda piyasaya ilk para kazanma sistemi okudu çünkü Birincisi, ben Tim ve Steve biliyorum. Bu program kesinlikle sasirtici oldu. Onlar her söz üzerinde-teslim ve en iyi sey aslinda para kazaniyorduk dek, tüm yol boyunca kendi ürün ile durdu olmasidir.

Ancak, mümkün oldugunca objektif olarak bu nis plani yorum yapmak istedim, iste gidiyor. Önce bana evet ben zaten benim program satin, kesinlikle açik olsun, ama hiçbir henüz uygulamaya koyduk. Burada bir sey, programin alti haftalik bir süre ile teslim edilecek, yani Evet, bazilarimiz sistemin bir iç görünüm vardi, ama bir kenara sistemin yapimcilari kimse tam ayrintili programina bir göz almistir.

Yani, ben nicheblueprint sisteminin kismindan ben erisimi oldugunu söyleyebilirim dedi, ben darmadagin oldugunu dürüstlük söyleyebiliriz ve bu bir abarti degildir. Ben size en kisa sürede size ilk hafta malzemeleri almak gibi, çok darmadagin olacak biliyorum.

Nis plani gözden geçirme yazma orada bazi insanlar oldugunu unutmayin ve hatta tabii programin kendisi bir gizlice zirve olmadi, sadece bir satis yapmak disinda.

Bu arada Tim ve Steve onlar elini almak ve süreci adim adim size rehberlik kesinlikle sasirtici ne kadar ilk günden itibaren devam etmek nasil seyler yapmak nasil açiklamak, ve. Ve bu ben ilk tam hedefi nis plani yorum yazmak ne kadar zor olacagini söyledi bahsediyordu budur.

Bu nis plani yorum ürünü dogru biraz önyargi rastlamak olabilir, ama okudugunuz her sey düz, açik, gerçeklere dayali gerçektir. Ben Comblue Tim ve Steve biliyorum ve onlarin derslerinde bilmek tüm anlatmak için geldiginde onlar üzerinde teslim ve hiçbir sey geri tutun biliyorum. Bu adamlar internet pazarlamacilari gibi inanilmaz bir basari oldu, ve ben onlar kendi programlarinda biliyorum tüm ögretmek ögrendim.

Ben de bu nis plani yorumda, bu yüzden itiraf etmeliyim olabildigince nesnel olmaya çalisiyorum söyledi, ben hissediyorum bir sey, daha çok yeni baslayanlar için, biraz karmasik, web sablonu düzenlemek ve tüm eklemek zorunda zaman parçasidir bu ögeleri ve grafik.

Ben overcomplicated oldugu anlamina gelmez, sadece bir acemi olmayan asabi kisi, geri kimseye kesinlikle degil tutmak için olacak bir sey biraz zor olabilir, ama bu olamayacagini söylüyorlar. Bunun üzerine, bu yolun her adiminda bizimle olacak ve ben de biliyorum bir sey onlarin vaatlerini yerine olmasidir.

Tüm Ben dürüstlük tüm nicheblueprint hiç halka sunulan en kapsamli ve e-ticaret en eksiksiz programi oldugunu düsünüyorum, ve birçok uzmanlari çok kizgin orada oldugu bir gerçek olarak biliyorum. Bu uzmanlari gizlice milyonlarca dolar yapmaktayiz ve simdi Tim ve Steve her sey yapilir nasil ayrintilari ortaya çikarmak için birlikte geliyor.

Nis plani e-ticaret odak noktasidir. Programin sonunda kendi magaza yerlesmis zorunda olacak ve tabii ki programi satin aldiktan sonra, sifir yatirim ile para kazanmak anlamina gelir. Her sey nicheblueprint paketinde bulunan. Kesinlikle açik olun ki olursa olsun hatta sadece bir web sitesi ile finansal basari elde edebilirsiniz satis tercih ürün.

Daha önce belirttigimiz gibi, nicheblueprint 6 haftalik bir süre ile teslim edilir. Ders 9 modülleri ve her modül video ve e-kitap PDF içerir. Bu nis plani derlemede sana 9 modülden bir özetini gösterir. Her modülün daha ayrintili bir açiklama istiyorsaniz bu yaziyi okumayi bitirdiginizde, benim web sitesine gidin. Sen erken kuslar için bir nakit indirim de dahil olmak üzere nicheblueprint ikramiye, ek olarak ücretsiz ikramiye almak için ögreneceksiniz.

9 modül olarak nadas sunlardir:

1 – programa giris

2 – nis seçimi

3 – tedarikçiler bulma ve ürün fiyatlandirma

4 – Bir etki alani adi bulma

5 – nis plani magaza bina

6 – alma müsteri

7 – nis plani magaza çalisan

8 – dis kaynak

9 – Sitenizin satis

Nicheblueprint sistem sadece 12 Ocak-Ocak 19, 7 gün için geçerli olacak. Ve sonra sonsuza kadar piyasa disinda alinacak gidiyor. Sadece, insanlar önceden belirlenmis bir dizi ile çalismak bu nedenle finansal basari elde etmek için bu firsati senden geçmesine izin vermeyin emin olmak için gidiyoruz.