bir yavas büyüme ekonomide dis kaynak

Yavas ekonomik büyüme az fayda yasandigi ülkelerde evde projeleri tamamlayarak elde edilir. Dis kaynak sirketleri nitelikli serbest profesyoneller için teklif açarak maliyetlerini düsürmek ve is düzene yardimci olabilir.

Ekonomik kriz karsisinda, sirketlerin dis kaynak ve projelerini tamamlamak için serbest hizmetlerini kullanarak daha fazla sirket ile karli kalmaya dünyada mümkün olmustur. Tüm belirli alanlarda yetenekli dünyada profesyonellerin nitelikleri disinda islerde kullanilabilir. Bu nadir degildir, ve Bilgi ve Teknoloji derece ile bu rekabetçi piyasa baskilara duyarli ve mezun olduktan sonra kaynaklarin büyük bir atik haline onlarin beceri setleri, ilgisiz bir is alir.

Seçtikleri alaninda is bulmakta zorluk Birçok profesyonel becerilerini mesgul ve degisen piyasa ortaminda karsi güncel tutulmasi için bir araç olarak is freelance almak. Girisimci bireyler bir serbest meslek is haline bu etkinligi açin. Ve hizmet tanitimi ve tüm dünyada alicilar ile iletisim kurmak için bir araç olarak online web siteleri kullanin. Dis kaynak kullanimi hizla simdi de daha verimli, daha hizli isler yapmak ve daha hizli rakiplerinizden daha pazara nasil kapsar sirketleri gider ve odak azaltmak için en iyi yol haline gelmistir.

Yavas ya da negatif ekonomik büyüme az fayda yasandigi ülkelerde evde projeleri tamamlayarak elde edilir. Ayrica, sirketler harcamak ve kaybetmek ise para önemli miktarda, egitmek ve ödenmesi gereken tüm yararlari ve maas yönetecek. Dis Kaynak Kullanimi ilgili büyük maliyetleri çogu ile ve tam projelere sirket disinda profesyoneller istihdam ederek ortadan kaldiran, isletmeler sadece zamaninda ve verimli bir sekilde de tam bir proje maliyetleri azaltmak ama olamaz.

Dis kaynak güzelligi tüm sadelik hakimdir. Serbest uzmanlari zaten egitimli ve proje için uzmanliklarini ödünç vardir. Aslinda is veya proje kendiliginden veya mevsimsel zaman tam zamanli çalisani istinat yararli olmadigini kalir. Yerine uzun vadeli ödeme ve faydalari ile tam zamanli çalisan ise Ancak, bir sirket ya da üzerinde bir kez sabit bir ücret için teklif ya da haftada birkaç saat için makul fiyatlar sunabilir nitelikli serbest profesyoneller için ihale açarak is verebilir süre gereklidir.

Online dis kaynak sisteminde, serbest meslek projeler için teklif verebilirsiniz iki yolu vardir. Ilk yöntem bireysel yararlari ve proje için teklif oldugunu fiyatina göre, ikinci ve genellikle tercih yöntemi tekrar becerilerini ve yorumlarina dayanarak, ancak profesyonel da ya bitmis bir örnegin ya da için ayrintili bir öneri sunacaktir Daha büyük projeler, ama bu durumda bütçe sirket tarafindan kurulmustur. Daha sonra seçilen çevirmen sadece anlasilan fiyat karsiliginda proje tamamlar

Dis kaynak tüm faktörler dikkate alindiginda, birçok sirket genel giderleri sasirtici derecede düsük kesfetmek, daha önceki yillara göre ilgili çalisan maliyetleri önemli ölçüde azaltir ve iyi yönetilen durumlarda verimliligini önemli ölçüde artirir. Özünde iyi is kararlari, daha fazla sirket gelecekteki büyüme odakli is düzene bir çaba projelerini dis kaynak var.