çince üretici simdi online alisveris sitesi üzerinden satis.

NASDAQ online pazar yeri web sitesi, ilk ayda günde ortalama gönderi yüzlerce daha getiriyor kendi web sitesi bir online alisveris fonksiyonu baslatti globalsources.com (Business to Business) B2B belirtilmistir.

Izlemek için baska bir online alisveris 2 yil erken basladi ve özellikle tüketici elektronik ürünleri, kisisel güvenlik ögeleri ve piyasada kolay bulunmayan diger bazi ürünler satan tek durak china.com vardir.

Satin alma gücü büyük ithalatçilardan üçüncü kisilere siniri asti çünkü, özellikle toptanci ve perakendeciler için bu harika bir haber oldu. Bu da ilk basta, tedarikçiler için tüketicilerin arama, daha sonra fiyatlarini karsilastirin ve hizmet not edin çünkü olarak, çok daha ucuz kaynak, nihayet sevkiyat maliyet ve görev ekleyin yapmisti. Bu fiyat hala yerel ithalatçilar onu satin almaktan daha ucuz olmasi oldugunu bilmek oldukça sasirtici olacaktir.

Çin dijital ürünleri üretiminde dünyanin en büyük donanim fabrika yasiyor, ama dagitim sorumlulugu satis ürünleri Çin tarafindan yapilan dünya çapinda online alisveris sitelerinin büyük bir dizi alinir.

Çin’de vizyoner sirketin birçok online alisveris siteleri yatirim baslamisti ve hatta bu nedenle sadece imalat ürünleri çok daha yüksek bir net kar, bu yararlanmistir.

One-stop-Çin Çin tarafindan yapilan ürünleri satan ve yaklasik 100 ülkede yakininda dagitmak. Çevrimiçi ucuz ürünler için bir talep her zaman vardir çünkü onlar, iyi bir pazar dünya çapinda yapmisti. Bu toptancilar ve perakendeciler için ucuz bir fiyata toplu ürünleri satin alma için iyi bir kaynaktir oldu.