e-ticaret hosting – online is için en iyi tüccar belirlenmesi

Dünyanin hemen hemen herkes Internet ile tanidik ve bunu çalistirmak için anlar. Herkes isletmeler için web sitelerinin yani sira web hosting hizmeti olmasinin önemini bilir.

Ama nasil E-ticaret Hosting ve E-ticaret Merchant hakkinda? Insanlar tamamen E-ticaret Merchant tam olarak ne oldugunu bilmek için, ilk jargons asina olmasina izin.

1. e-ticaret nedir?

Hemen her seyi simdi bu hücresel veya cep telefonu için cep telefonu Elektronik Posta için kisa e-posta, ya da Wireless Fidelity için Wifi ve, tabii ki, olarak kisaltilir.

E-ticaret sadece internet gibi elektronik sistemler üzerinden ürün ve / veya hizmet alis ve satis anlamina gelir Elektronik Ticaret için kisa ya da kisaltilmis bir terimdir.

Bu sadece bir ürün / hizmet satin alma ve satmak için bilgisayar ve internet kullanmak için alir (telefon pazarlama) Telemarkerting gibidir.

2. Ne ev sahipligi yapiyor?

Biz Internet bahsediyoruz bu yana, web hosting hakkinda konusmak için bir zorunluluktur. Sen yöneticileri bireyler kolayca Net üzerinden baglanabilir web siteleri üretmek için (bagimsiz ya da is) için izin Web Hosting Hizmetleri sayida kesfedeceksiniz. Ana kendi web siteleri internet üzerinden izlenebilir, böylece kullanmak için webmaster için bir alan sunuyor.

3. e-ticaret hosting nedir?

Bir Web sunucusu gibi – – internet üzerinden hizmet satmak için Basitçe söylemek gerekirse, bir sirket diger sirketler ihtiyaç duyduklari seyler saglar.

Gibi ya da degil, net is yapan eti is yapma, tabii ki, telefon üzerinden is yapma altta ve oldu.

Çok kolay ve sadece pazarlama yapmak için insanlarin ise sürecinden geçmek için gerek yoktur.

Ve online is yapiyorsun bu yana – E-ticaret hazir olmak bir gerekliliktir. Online ürün satin alma veya ödeme düzenlemeleri-çok iyi bir E-ticaret ev sahibi olmak gerekir olsun çok önemlidir.

, Son olarak bir e-ticaret tüccar web sitesi, alisveris sepeti ve: Eger internet üzerinde reklam iseniz, kosullari bir var olmalidir.

4. Bir tüccar hesabi nedir?

Bir tüccar hesabi bir tüccar (you!) ve kart isleme hizmetleri sunan bir elde banka arasindaki sözlesmedir.

Web is kredi karti ödemeleri almak için – bir tüccar hesabi olmasi gerekir. Sadece kisi ve para için, telefon üzerinden ödeme alma gibi.

Iste bu çok önemli ne Tüccar hesabi ve nedeni budur.

Simdi, dalis derin saglar.

Internet üzerinden kredi karti ödemeleri alma büyük olasilikla son derece iyi bir yüzdesi için karinizi artiracak.

Neden ki? Daha az riskli, çünkü insanlar günümüzde kredi karti ile ürün ödeme ya da satin alma seçin. Açikçasi, online nakit ödeme yapamayiz – hemen hemen herkes günümüzde de insanlar web ögeleri satin almak ya da web sattigi hizmetleri bosuna için daha kolay olabilir bir kredi karti var bu yüzden bu yana.

Bizi E-ticaret Özellikler sahip Web Host Saglayicilari üzerinde yakinlastirma olsun.

Onlarin E-Ticaret Özellikleri Merchant Account Destek vardir JustHost en JustPlan ile abone olursaniz, web üzerinde kredi karti ödemeleri kabul etmek oldukça basit bulacaksiniz.

Olan Merchant Hesaplari ve / veya online ödeme yöntemi hakkinda çok sey müsterileriniz için basit oldugunu ifade etti. Bu çok islem yüz yüze ve tüketici artik yazi için (özenli) prosedürü geçmesi gerekir farklidir.

Alicilar (neredeyse kesinlikle sadece) kendi fatura adresi ve kredi karti numarasi saglayacaktir. Çok kolay yöntemler olarak, alisveris uygun Hizmetleriniz için ödeme yapabilirsiniz.

Ayrica islevselligini artirdi almak – daha fazla para üretmek için firsatlar giderek artan sayida anlamina gelir.

Size Bir Internet Merchant Hesap varsa asagidaki kritik özelliklere sahip olmalidir esastir lütfen unutmayin:

Sorumluluk – Kendi Internet Merchant hesabi sürdürülmesi sorumludur. Ona gereken olarak isleyen oldugundan emin olun! (Online Basari kurallari bakiniz).

Çok farkinda ve dikkatli olmak – ve tüm kapali üst için, kredi karti kullanimini içeren birçok dolandiricilik faaliyetleri var!

Dolayisiyla, artik E-ticaret Hosting ve tüccar hesabi tüm hakkinda ne oldugunu biliyorum.

Eger sahip bilgi ve büyük olasilikla zaman içinde yapacak is kullanmak – simdi uygun e-ticaret hosting için HANGI iyi tüccar hesabi yerlesmek sizin sorumlulugunuzdadir.