i, internet-altin madeni oldugunu biliyorum – ama ne satmak gerekir

“Seni seviyorum ne yapin ve para takip edecek.”

Açliktan sanatçi söyle. Ve yine de, açliktan degil diger sanatçilarin yüzlerce vardir.

Her yerinden insanlar sadece kagit, dijital bilgi, ya da kayitli müzik ve video düsünceler seklinde gelebilir tutkularini, satarak kar dönüyor. Çocuk bugün derken biz, fark daha akilli olan “Büyüyünce, ben zengin olmak istiyorum.” Ne kolay bir tembel olarak yorumlanabilir – Ben çaliskan olmadan para kazanmak istiyorsaniz – gerçekten olarak görülebilir – Hiçbir sey para kazanmak ve benim için para is yapmak istiyorum. Madonna milyonlarca yapmak için (ki hiçbir maliyeti yoktur) sesi kullanilir. Michael Jordan ayakkabi, giysi ve reklam yoluyla milyonlarca içine kendini pazarlamak için hünerlerini (onun zamaninda mal olan) kullanilir. Ve world wide web gelisen ticaret ile, tutkularinizi bir kar pratik sinirsizdir yapma.

Ama bunu nasil yaparsiniz?

Ilk sey tutku bir varlik haline ve varlik tarafindan açik olmasidir gerçeklestirmek için, ben size para yapar var bir sey demek. Zaten ilgileniyorsaniz Çünkü, sen sifir bilgi baslamak ne satmak demek zorunda degilsiniz.

Yapmak için bir sonraki sey bir fikir bulmak ve bir nis pazar bulmaktir. Onlar katkida bulunmak için yeni bir sey var hissediyorum çünkü insanlar genellikle saskina olsun. Ama bir pazar yeniden icat etmeye gerek yok, sadece mevcut bir girmeleri gerekir. Ve Bildiginiz bir daha kolay kimse yok. Zaten tutku ile ilgili ürünlerin ton (müzik, sanat, köpekler, kaykay, balik, karinca-tarim, ne olursa olsun) Sansini aldim edilir. Sen ve hangilerinin vermedi yardim bu ürünlerin hangi biliyorum. Insanlar belirli bir pazar için ürün veya bilgi satan varsa, o zaman, iyi bir ürün ile, ayni sekilde yapmanin iyi bir sans var.

Bilgisayar saavy, hatta google senin bir ilgi, zaten ayni seyleri sevenler geldim sirasinda sadece bir kez bir her gün e-posta kontrol ve eger iseniz. Bu forumlarda onlarla sohbet ettik ve onlarin ihtiyaçlarini ve isteklerini daha iyi onlari kizdirmak seyler ya da ne oldugunu biliyorum. Eger çözüm ile gelip veya daha iyi bir ürün yapmak varsa, bu pazarin bir parça almak ve iyice ne yaptiginizi tadini çikarabilirsiniz.

iyi sanslar,

joshua beyaz

Hiç bu internet “zengin adam” uzmanlari bir akil hocasi yerine sadece bir e-kitap satmak umuyorum? Baska http://www.webwealthmethods.com/ bak