internet pazarlama yeni baslayanlar için büyük ligler için hareket için büyük zaman ipuçlari için hazir

Büyük ligler katilan her isletme sahibi, girisimci ve internet pazarlamaci için bir rüya gibi. Ama bir acemi oldugunuzda, ayni zamanda belirsizlik ve basarisizlik için oda dolu çok korkutucu bir yer, olabilir. Ancak, baska nerede is alarak olurdu? Oraya gitmek için baska hiçbir yerde ama yukari, degil mi? Burada büyük ligler geçmeden hakkinda internet pazarlama bir acemi olarak artik bilmesi gereken seyler sunlardir:

Daha iyi hazir.

Birisi bir kez basari kombine firsat ve hazir oldugunu söyledi. Eger hazir degilseniz, baska nasil bir firsat yararlanabilirsiniz? En basarili sporcular, aktörler, profesyoneller ve is adamlari onlar kazara nerede alamadim. Onlar para kazanmak ve hayatlarini iyilestirmek için gerçek, somut araçlari içine bir firsat çevirmek için çalismak zorunda.

Bu yüzden internet pazarlama ile. Internet pazarlama bir acemi gibi büyük liglerde geçmek istiyorsaniz, bunun için kendinizi hazir olmalidir. Bir sonraki ne yapmaniz gerektigi konusunda rehberlik için basvurabilirsiniz bir plan var mi? Eger is almak istiyorum nerede oldugunu biliyor musunuz? Size olmak istediginiz ne düzeyde biliyor musun? Bunu gördüm, bunu kabul eder misiniz? Uygun tasarim, içerik, baglantilar ve trafik ile bir web sitesi var mi? Eger ürün veya hizmet daha iyi ve daha iyi alir saglamak için ne yaptin?

Dogru iliskiler insa etmislerdir.

Internet pazarlama iliskisi üzerine insa edilmis bir is. Çogu zaman, hiç olabilirdi en iyi firsatlardan bazi birinin iyi bir kelime gücünü tarafindan getirildi göreceksiniz. Viral pazarlama – internet pazarlama en basarili ve sikça kullanilan tekniklerden biri bir göz atin. Bu gerçekten sadece sevk, teknolojinin arkasindaki eski güzel kelime-of-agiz var.

Eger geçmiste insa ettik tüm is iliskileri düsünün. Ürün ve hizmetleri nedeniyle is iliskilerinin ileriye tasimak. Bir acemi olarak büyük ligler hareket ve katilmak istiyorsaniz, daha iyi nüfuz, sektörün suyu ‘var. Aksi takdirde, kimse inanmak gidiyor ve size yedeklemek için insanlarin ikna zor bir zaman olacak. Daha önce iliskilerinizi insa degil, simdi yapmaya baslayabilirsiniz. Seçtiginiz sektöründe kendinizi daha hizli kurmak olacak.

Ticaretin tüm hileler düsünün.

Madde pazarlama? PPC reklam? Viral E-posta? Haber bültenleri? Bloglar? Affiliate pazarlama? Bu su anda kaslari arasinda bir kirisik ise, kesinlikle bir internet pazarlama acemi ve ögrenmek için bol var. Bu sözler sadece fikir daha vardir – aslinda, islerini kurmak kendi is baglantilari genisletmek ve ürünler için daha fazla buzz yaratmak için internet pazarlamacilari tarafindan kullanilan degil-öylesine-gizli silah bazilaridir. Ve evet, onlar akillica büyük gelir getirmek yardimci teknikler tasarlanmistir.

Internet pazarlama bir acemi olarak, diger internet pazarlamacilari islerini gelistirmek için kullandiginiz yöntemleri incelemek için deneyin. Hangileri bunlar ve sonuçlar nelerdi? Kendi internet pazarlama is için kullanabileceginiz hangilerinin belirleyin. Baskasi için çalisti Çünkü otomatik olarak sizin için dogru oldugu anlamina gelmez. Affiliate pazarlama, örnegin, is için kullanmak için çok kazançli bir araç olabilir ve büyük lig üyelerinin markalarindan biri ama bir sürü is alir. Eger zaman, bilgi ya da baglanti yok ise, baslatmak için bu zor bulacaksiniz. Gerçekçi uygulayabilirsiniz teknikleri seçin.

Büyük çocuklar ögrenin.

Bir internet pazarlama acemi gibi büyük liglerde geçmek istiyorsaniz, izlemek ve ögrenmek. Onlar dogru bir sey yaptim çünkü bugünün internet pazarlama sektörünün yildizlari nerede olduklarini var. Onlarin saflarina katilmak istiyorsaniz, onlarin iyi nitelikleri taklit bildiklerini ögrenmek, kendi isinde basarili bir etkinlik yol açti geçmiste yapmis kararlarin tür bir isaret almak. Ne dogru yaptin? Bunu nasil yaptin? Yaptilar adimlari nelerdi? Ne hatalari önlemek mi? Onlar ekstra yardim kullandiniz mi? Onlar gider ne tür tabi ki? Eger is ile kullanmak için onlardan ögrendiklerinizi basvurabilir mi?