ofis mobilyalari knobbe martin vaka çalismasi

özel maispace için bir meydan okuma tasarimlar
Knobbe Martens Olson & Bear LLP, ABD’nin en büyük fikri mülkiyet hukuku firmalarindan biri, son zamanlarda Irvine, California yilinda 140.000 metrekare sirket merkezi tasindi.

MAiSPACE 212 idari personel için özel kiraz kaplama is istasyonlari gibi giyinmis, vardi.

MAiSPACE bayi / distribütör Vertex Is Iç Mekanlari, Tustin, CA, ofis alani 6 kat boyunca duvarlar, kitap raflari ve diger mobilyalar ile uyum için özel tasarlanmis is istasyonlari olustururken Knobbe Martens ‘Newport Beach merkezli mimarlik ve tasarim firmasi Gensler ile takim .

“Kaliteli yapi ve MAiSPACE bu projede önde gelen yarismaci yapilan çok rekabetçi bir fiyat ve garantili teslimat ile birlikte, özel fayans kabul etme yetenegi,” Vertex baskani Tom Harold söyledi. “Bizim gereksinimleri dosyalari ve baglayici için depolama birimleri üzerinde is istasyonlari ve uç panelleri için her iki tarafta bitmis 1.600 kitap-uyumlu kiraz kaplama fayans saglayan dahil.”

Gensler baskan yardimcisi Sandi Warneke her iki tarafta bitmis kitap-uyumlu kaplama fayans için müsterinin istegi ofis koridorlar ve koridorlar boyunca, pürüzsüz bir görsel izlenim, yerine tahil desen bir patchwork saglamak oldugunu söyledi. “Her iki tarafta bitmis Fayans, uzun vadede, iki nedenden dolayi yararli olacaktir,” dedi. “Paneller daha sonra olarak siparis Posta arabalari. Zarar ve bakim ekipmanlari, dikkatli ne olursa olsun zarar çizilmemesi veya daha ciddi neden olabilir. Bir kiremit hasarli ise, bu tersine çevrilebilir, ve sürekli tahil desen geri yüklenir. Ayrica, fayans vardi yerine, renkler ve tahillar orijinal düzeni ile ayni olmayacak bir riski vardir. ”

Ahsap kiremit genel tasarimi kritik olmasina ragmen, MAiSPACE diger özellikleri bu zorlu müsteri için önemli hususlar vardi.

“MAiSPACE kalitesi, fiyat araliginda diger sistemlerin çok daha üstün olan,” Vertex Tom Harold söyledi. “Çerçeve herhangi bir sonraki hamle kullanimda güç ve sertlik saglamak ve montaj yani sira sirasinda bozulma-serbest kalmasini 16-göstergesi soguk haddelenmis çelik insa edilmistir, ekler veya degisiklikler.” O not aldiginiz sistemin demonte ve hazir- kurulum maliyetlerini azaltirken içine ve bina boyunca elemanlari hareketli ve siki süreler toplanti önemli katkida basitlestirilmis kendinden yayilan baglantilari ile donatilmis (RTA) çerçeve bilesenleri monte edin. “Martens çalisma alani yapilandirma degistirmek isterseniz Knobbe halinde, sistemin kapali-modüler tasarim çalisma alani boyutu esneklik saglar, yapilandirma ve yerini kutulari, raflar, ve bölücü panellerde,” dedi.