online pazarlama – nesil üzerinde kaybetmek yok

Olusturma ve bir web sitesi için kopya eklerken, ulasmak niyetinde yas kesimi düsünmek |.. Sizi düsünerek bunun için online site ve içerigi tasarim olarak temas yapmak istiyorum çagindaki nüfusun tutun} ise hedef pazar bu 45 çogunlukla ve yukari, yeni bir Burst Medya Degerlendirme asagidaki verilere bir göz olsun. (Istatistikler yuvarlanir.)

Bu yas 18-34% 80 orani azaltir 45-54 yas grubunun sadece% 35, ve 55 ve yukari hizip 20%, web siteleri insanlar o yas için tasarlanmistir inaniyoruz kadar ancak bu, web siteleri onlar için tasarlanmistir söylüyorlar . Eger büyük millet onlarin günlük varligi büyük ölçüde berbat olacagini Internet oturum mümkün olsaydi 55 + kullanicilarin hemen hemen 50% düsündüm, büyük ölçüde Web oturum degildir hissediyorum diye.

Bu internet pazarlama odak noktasi konusunda bir kez orani ama giderek daha kasvetli. Görüsülen 45 + demet bunun sadece% 17 onlar için planlanmaktadir düsündüm. Bu en harcanabilir gelir ile halk online pazarlamacilar tarafindan göz ardi ediliyor anlamina gelir.

Yetiskin 50 yas için 64% 70 Pew Internet & American Life Project göre, internette, bunlarin% 80’i genis bant üzerinde, ve genel kullanim desen diger yas kesimleri yansitir.

Çevrimiçi saticilari ve raf Baby Boomers ve ABD vatandaslari tam bir üçüncü olusturan ve alisveris harcamalarinin 83% daha büyük hakim eski dostlar, hizla kendi varligi içine Web entegre oldugunu fark var. Gerçekte, Boomers yildir teknolojinin öncü olmustur – onlar baslangiçta bunun büyük bir yaratti!

nesil için pazarlama

Bu tür araçlar ya da ev aletleri (Zoomerang) gibi büyük bir satin alma, karar, Web Baby Boomers için bilgi en etkili kaynaktir. Yetiskin 50 + yetiskin 50 + (Pew Internet ve American Life Project) Tüm lüks seyahat harcamalarinin% 80 sorumlu olan, internet üzerinde (SeniorNet) yillik çevrimiçi 7 milyar dolarlik bir ortalama harcama, ve tüm seyahat endüstrisi satin 42% olur .

* 2010 yilina kadar, insanlar 45 yasindaki ve yillik 1 trilyon genç yetiskinlere göre daha fazla harcama olacak.
* 2004 yilinda, 50 ve üstü yas insanlar “hayati önemi olmayan seyler” (Çalisma Bürosu) kendi ev fonlari 48 ortalama% geçirdi.
Nesil * 50% emeklilik (Del Webb Arastirmasi) sonra yeni bir ev almak niyetinde.

eski bir nüfus için tasarim siteleri

Büyük, koyu renkli yazi tiplerini kullanarak ve basit tasarim ve güvenilir kurulus ile, daha yüksek bir renk kontrasti kullanarak bir sonucu olarak, eski ziyaretçilerin web sitenize devam etmek daha sorumlu olacaktir.

Bireylerin yas gruplama tarafindan degisiklikler aramak konu tür olarak gören bir sitenin içerigini kendi çikarlari etrafinda sekillenen gerektigini.

Hedef pazar agirlikli olarak bu Baby Boomer ve yasli grup ve onlarin özel istiyorsaniz, onlarin istek ve ihtiyaçlarina sirtini açmak için göze alamaz. Boomer harcama 2015 yilina kadar ötesinde 4600000000000 $ gitmek beklenmektedir.