ssl sertifikalari kredi karti koruyucusu

Yani bir site olusturmak istiyorsaniz, insanlarin online ödeme almak alacak. Onlara bunu yapmak için için onlar Kredi Karti ile ödeme gerekir. Yani bir online Tüccar bir hesap satin alma ve sitenize ödeme toplamak için Kredi Karti bilgilerini toplamak istiyorum.

Simdi normal sayfasinda bunu yapabilirsiniz? Hayir, olmamali! Neden? Sayfa güvenli degilse, o zaman yanlis ellerde almak müsterilerinizin kredi karti numarasi potansiyel muhtemeldir çünkü! Ve biz müsterilerimize ne böyle bir sey istemiyorum. Peki Kredi Karti Numarasi koruyabilirim? Biz SSL Sertifikalari aramak bir sey var.

Ilk seyler ilk. Bir SSL Sertifikasi nedir?

Bir SSL Sertifikasi sitesi https yerine sadece http ile bir URL var yapar. O küçük s ne fark eder ki? Bu sertifika ile, sayfanizin bir Güvenli sekilde sifrelendigini çünkü, ve diger gruplar çevrimiçi ne görmek mümkün degildir, ve bu kredi karti numarasi gibi güvenli bilgi almak mümkün degildir. SSL Sertifikasi amaci da bilgi alisverisi ya da sifreli ve güvenli kredi karti islemleri ile satin tutmaktir.

SSL Sertifikasi benim için baska ne yapar?

SSL Sertifikasi temel olumlu yönü, onlar güvenle sizinle is yapabileceginiz müsterileri göstermesidir. Ziyaretçilerinizin, umutlari ve müsterilerin uyanik ve o almak gerekir kisilere sizdirilmis olmasi kisisel ve finansal bilgilerini endise. Sen onlarin bilgi güvenli bir sekilde tutmak onlari göstererek bir rekabet avantaji içine bu ayni müsterilerin kaygilarini açabilirsiniz. 256-bit sifreleme SSL Sertifikalari ve% 99 tarayici tanima ile, müsterilerin bilgi yanlis ellerde koymak olmayacaktir emin olabilirsiniz.

ssl sertifika dogrular:
Bu sertifika çikarilacak onaylanmistir.
Sertifika Yetkilileri için güvence WebTrust Seal

Sitenizde online satin alma Müsteri Güven Boost için SSL Sertifikasi almak ve yanlis ellere düsmesini bu Kredi Karti Numaralari korumak için emin olun!