alisveris sepeti çözümleri abc

Alisveris arabalari, ya da alisveris sepetleri, insanlarin online alisveris yapmak yardimci olmak için e-ticaret kullanilmaktadir. Bunlar satin almak istediginiz seylerin bir listesini birikmesine izin, sadece normal bir alisveris sepeti gibi çalisir yazilim programlaridir.

Alisveris sepetleri yararlari web tabanli yönetim, kredi kartlarini kullanarak kolaylik, olumlu vergi seçenekleri, online ticaret esnekligi, esnek nakliye ve site optimizasyonu araçlari içerir.

Alisveris arabalari ya lisansli veya barindirilan. Lisansli alisveris sepetleri web sunucularinda indirilen ve daha sonra yüklenir. Bu alisveris sepetleri için bir defalik ücret ödemek, ancak bazi ücretsizdir. Lisansli alisveris sepetleri en büyük avantaji size sunucu gereksinimleri karsilayan herhangi bir sunucuda barindirabilir lisans ve bu araçlarina sahip olacaktir. Diger bir avantaji kaynak kodu kolayca erisilebilir ve özel kosullari ve tercihlerini karsilamak için düzenlenmis olmasidir. Öte yandan, alisveris sepetleri ev sahipligi indirilen asla, ama bunun yerine web barindirma hizmeti saglayicisi tarafindan saglanmaktadir. Bu alisveris sepetleri, bir aylik veya yillik ücret ödemek. Ayrica sepeti üzerinden yapmak satis yüzdesi ödemeniz gerekebilir. Eger sartlar ve tercihlerinize göre özellestirebilirsiniz önceden tanimlanmis sablonlar olsun, ama özellestirme burada daha sinirlidir. Ayrica tam alisveris sepetleri entegre olabilir. Bu alisveris arabalari tam olarak kullanici arayüzü ve diger özelliklerini yapilandirmak için izin verir. Bu nedenle bu bazi programlama bilgisi gerekir.

E-ticaret için en iyi alisveris sepetleri PCI güvenlik standartlarina uygun olanlardir. Bu standartlar hesap veri güvenligi korumak için ayarlanmis battaniye düzenlemelerdir. Bu standartlar, American Express, JCB International, Visa Inc Inc Uluslararasi, Discover Financial Services, ve MasterCard Worldwide gibi önde gelen ödeme sektörünün aktörleri olusan bir konsey tarafindan yönetilir.

Alisveris sepetleri, farkli ödeme ag geçitleri üzerinden ödeme yapabilir. Bu PayPal (Global), 2Checkout (Küresel), VeriSign (Küresel), Kelime Oyunu (Küresel), CyberSource (ABD), Authorize.Net (ABD), Moneris (CA), Protx (UK) ve Eway (AU) içerir. Digerleri digerleri arasinda, Chronopay, BluePay, viaKLIX, Westpac, eMatters, goemerchant.com, orkinos, netaxept, MiraPay, DirectOne, nab ve NETBANX vardir. Bu ödeme ag geçitleri COM-tabanli veya XML tabanli ya ve Visa, MasterCard, ve benzeri üzerindeki ana avantaji dis sunuculara herhangi bir yönlendirme yoktur, yani bunlar magaza ile entegre olmasidir.