e-ticaret

Gün sadece birkaç geri arkadasim ile bir sohbet sahip oldu. O bebegin 1. dogum günü kutluyor ve Kerala ve Chennai, onun çalisma yerine memleketi arasinda çalistirmak zorunda kaldi. O ve onun daha iyi yari son bir ay içinde bu yerlerde arasinda en az 4 kez gitti. Eski bir yillik ile seyahat gerçekten zor bir istir. Ama onun bilgisayarindan onun e-bilet rezervasyonu vardi nasil o yapmak zorunda kalacak daha fazla zorluklara düsündüm! Rezervasyon sayaçlari için 4 ayri kez gitmek ve uzun kuyruklar arkasinda duran! Sükürler olsun! Hayat bu gün çok daha kolaydir.

Arkadasimin olay sadece bir örnek oldu. Her gün, e-ticaret binlerce insan için hayat daha kolay yapiyor. Internet ticari kullanim açilmistir 1991 yilindan bu yana, bol isletmelerin web sitelerinde ikamet almis. Geleneksel is yolu farkli olarak, e-ticaret is çevrimiçi çalistirmak anlamina gelir. Her türlü is artik online olarak mevcuttur oldugunu. Eger sigorta gerekiyorsa, web üzerinden alabilirsiniz ya da herhangi bir elektrikli cihaz gerekiyorsa, kitap veya DVD Amazon gibi bir online magazadan satin alabilirsiniz. Bir isyeri ve e-ticaret kullanarak kabul varsa mevcut piyasa trendlerine göre, rakiplerinizin kesin geride birakacaktir.

Bu is bu teknolojik tahrik dünyada önde hizli hareket oldugu çok açik görünüyor. Is ortaminda dönüsümler ile ayak uydurmak için, çogu isletmeler artik-bir-gün tüm dünyada daginik potansiyel müsteriye kendi is yaymak için web gelistirme e-ticaret açin. E-ticaret iki ana türü vardir. Bu tüketici e-ticaret için is is e-ticaret ve B2C is olan B2B bulunmaktadir. Forerunning web gelistirme sirketleri gelecekte e-ticaret sürücü ve bir sirketin is gelecekte nereye gittigini degerlendirmek ilkeleri korumak. Bu e-ticaret gelistirme uzmanlari çogu e-ticaret web siteleri için gidiyor sirketlere ücretsiz danismanlik sunuyoruz. Bu zengin özelliklere sahip tasarim ve kullanici dostu uygulamalari ile dinamik ve interaktif web sitesi gelistirmek için, ancak, önemlidir. Sirketler tüketicilerin onlari ziyaret tutmak ve düzenli olarak onlarla etkilesim böylece daha etkilesimli özelliklere sahip olabilir. Içerigi, müsterilerin buna göre satin alma kararlari, böylece tüm ilgili bilgileri ile güncel kalmak için sik sik güncellestirilmesi gerekiyor.

Bugünlerde pek çok insan ilk kez ürün ve tamamlanan ve fiyat ve kalite karsilastirmak için internette arastirma yapmak, onlar çok uygun oldugu için öncelikle web üzerinden islem egilimindedir. Ama internet teknolojisi ve e-ticaret hizli gelisimi aslinda risk faktörleri gömülü ve yeni firsatlar kazi oldu. Bir sirketin müsteri veri güvenligini korumak için çok önemlidir. Risk faktörleri, bu nedenle, dünya çapinda pro-aktif risk ve sigorta ile ilgili konularda yönetmek için risk yönetimi stratejileri almis güvenli ödeme ag geçitleri, elektronik ödeme çözümleri vb E ticaret gelistirme sirketlerinin son gelismeler ile birlikte asagi iptal ediliyor. Sahtecilik sansi, bu nedenle, ince ve güvenli islem sistemi daha fazla insan online alisveris tesvik eder. Yüksek dönüstürme e-ticaret sitesi karli bir akis olusturur. Geleneksel kagit tabanli siparisleri karsilamak için daha yüksek bir maliyeti olarak da siparis maliyetini düsürür. Bu yüzden ne kadar erken bir sirket daha güçlü onlar senin biçmek için olacak is e-ticaret uygular.