is hareket is basarisi birinci yasasi

Bir dis güç üzerinde hareket sürece degismeyen hareket her nesne hareket bu durumda kalir.

Hareket Issac Newton’un birinci yasasi evrenin fizik degil, ayni zamanda isinizin hareketinde sadece derin bir açiklama yapar.

Isiniz hareket yasalarina tabidir. Eger fiziksel olarak degistirmek için bir seyler yapmak sürece bu baskanliginda ayni yolda kalmaya devam edecektir.

Bu düsünce ile, size hayal basari dogru is itme ile ilgili tüm eylemleri yapmak için avantajli olacaktir. Degil her adimda olumlu olacak olsa da, her iki tarafta hedeflerinize yerine oyalama üzerinde odaklama tutmak için önemlidir. Harekete geçmek için isinizde önemli degisiklikler yapma gücüne sahip, sadece bekliyor.

Isinize eyleme bu tabii ki degisecek gibi, hareketsizlik ayni devam edecektir.

Orada isinizi büyük memnuniyet elde etmek için alabilir daha fazla adim her zaman, neden onlari almak degil mi?

Orada islerini biraz ekstra kisiler pek çok hikaye vardir ve onlar için çok öder. Ayni sekilde, hiçbir sey ama oturup islerini basarisiz oldugunu nasil sikayetçi insanlarin hikayeleri var. Onlar set sirt geçmis itmek için hiçbir sey ve nerede olduklarini sadece kalmak. Onlarin hareketsizlik hayal kirikligi bir yerde tutar.

Onu yakalamak için orada kimse varsa bir yumurta yüksek bir yere birakilir, bu, sonunda paramparça yere düsmeye devam edecek. Birisi sadece uzanarak ve yumurta yakalamak kirilgan nesneleri azap önlemek olacaktir tarafindan aktif yaklasim sadece öyle. Hareketsizlik üzerinde eylem fark yaratiyor.

Basit matematik Eger negatif olanlar ayet almak daha olumlu adimlar, size olacak ödül dogru daha da söyleyecektir. Yani her adimda sayimi yapmak.

Daimi yine de sadece hayal kirikligi getiriyor yerde tutacak, yardimci olmayacaktir. Isiniz sürekli hareket ediyor ve onunla birlikte hareket etmek zorunda. Bunu tasimak istediginiz sekilde kontrol etmek size baglidir.

Dogru yönde bile en küçük titresim en çok sevgili tutun seyler zenginlestirebilirsiniz.