merkezi sistemleri mobilya is istasyonlari isçi dostu hale çagri

Personel çagri merkezi yardim masalari için kalifiye personel bulmak giderek, kredi danismanlik gibi profesyonel hizmetler satis ve yüksek teknoloji ürünleri servis veya sunan sirketler için zordur. Sira müsteri ve is segmentleri genis bir yelpazede karsisinda zamaninda, nazik hizmet vermek için motive olarak çagri merkezi personeli yüksek egitimli olmasi gerekir. Sürekli egitim ve istihdam tesvikleri, kaliteli bir çagri merkezi personeli korumak için çok önemli ise, basarili bir is çalisan için çözümün sadece bir parçasidir. Ayrica gerekli personel ise alma ve istinat için elverisli bir atmosfer.

hakkinda telefon eve sistemleri mobilya
“Kenara Estetik, bugünün çagri merkezi is istasyonlari giderek teknoloji odakli is istasyonlari,” Mark Bassil, MAiSPACE Baskan Yardimcisi, Mt merkezli bir sistem mobilya üreticisi diyor. Zeytin, NJ. “Onlar müsterilerin isteklerine hizmet için gerekli verilere hizli erisim ile personel saglamak için yogun bilgisayar bulunmaktadir. Bu modern, çekici bir çalisma ortami merkezi operatörleri saglamanin yani sira isyerinde teknoloji saglamak gerektigi anlamina gelir. Tüm bu olanaklar sayaç personel devir yardimci olur.

“Bugün, modern tasarim ve yapim teknikleri sayesinde, çagri merkezleri isletmecileri standartlara uyumlu ile iyi tasarlanmis ve insa, çekici, uygun is istasyonlari erisebilirsiniz yatiyordu-in ses, veri ve en verimli ve esnek sistemleri kablolama gücü sözlesme mobilya sektörü, “Bassil diyor. “Bir örnek bu ve daha sunuyor MAiSPACE çizgi vardir. 15 yildir açik alan is istasyonlari, tam duvar özel ofisler, toplanti ve resepsiyon alanlari ve destek tesisleri için standart belirleyici olarak hüküm sürmektedir. ”

MAiSPACE sürekli degerlendirir ve güncellemeler ürün seçenekleri sistem mobilya yeteneklerini gelistirmek ve teknolojik ergonomik ve mimari yenilikleri ilerleyen ayak tutmak için. Çekirdek sistem saglayan off-modüler bir tasarima sahip çalisma alani boyutu, yükseklik, yapilandirma ve yerini kutulari, raflar, ve bölücü paneller esneklik.

Kolayca çikarilabilir paneli segmentlerinde fazla 15 seçenek vardir. Açik, buzlu veya dokulu cam,, kumas, akustik / tackable, güç / veri, isaretleyici kurulu ve kagit yönetimi Onlar laminat, Coverseal, kaplama, boyali metal, kabartmali çelik, paslanmaz çelik, hava akimi firça içerir. Bassil raporlari “yüzeylerde Bu genis seçenekler, renkler ve dokular bize kadar sözlesme mobilya sektöründe en eski isimlerden bazilari% 40 daha düsük olarak fiyatlara zarif çalisma ortamlarinda saglamak için izin”.
Bölümleri kablo yönetim sistemi yatiyordu-in MAiSPACE erisimi kolaylastirmak için tasarlanmis ve en fazla uzunlugu 6 metre için kullanilabilir vardir. Sabit ve hareketli masa ve ergonomik olarak tasarlanmis oturma tam bir çizgi de mevcuttur.

Insaat özellikler yükleme sirasinda güç ve sertlik için 16-göstergesi soguk haddelenmis çelik çerçeve ve zaman kullanimi dahil. “Nakavt ve (RTA) hazir monte çerçeveleme bilesenleri çagri merkezi binaya ve genelinde elemanlari hareket kolaylastirmak kendinden yayilan baglantilari ile donatilmistir,” Bassil belirtiyor. “Bu hizli tesisler için önemli bir katkida bulunuyor ve ayni zamanda hareket tasima verimliligine katki, ekler ve günümüzün ofis ortaminda için tipik olan degisiklikler (MAC).”

Panel kesimleri nemlendirme olaganüstü dayaniklilik ve etkili ses için 3.5-inç kalinliginda 24-göstergesi çelikten insa edilir. “Bu bize .80 NRC ve 35 STC sayisi, en yüksek sanayi saglamak için saglar,” Bassil ekliyor “Bizim insaat kalitesi bize bir ömür boyu garanti sunmasini saglar.”

kablolama sorunlari teyel
MAiSPACE patentli bölge dagitim sistemi plug-and-play baglanti, kablolama yatiyordu-ve sektördeki en büyük kablo kapasitesine sahiptir. 4-Devre, 8-Tel sistemi ile, bugün müsterilerin ihtiyaç duydugu herhangi bir ag veya güç gereksinimleri destekler, ancak is ile büyümek ve degistirmek için tasarlanmistir. “Kablo çalisir, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve yapi elemanlari ile avlanir, çünkü yönetme ses, veri ve güç kablolari MAiSPACE ile çok kolaydir,” Bassil diyor. “Gerektiginde, merkezi yeniden zaman tüm ag aksatmadan saate gün azalir diyoruz.”

MAiSPACE açik ofislerde yatay kablolama sistemleri için telekomünikasyon endüstri standartlarina uymaktadir. Standart kemer çizgisi erisim ve kolay erisilebilir konsolidasyon noktalari bir bölge dagitim sistemi olusturmak çalisma alani satis ve telekomünikasyon dolaplar arasinda bir baglanti saglar. Sinirsiz kablo yolu erisimi mevcut ag degisiklikleri kolaylastirir. Fabrika sona ve test edilmis modüler kablo bakir veya fiber destek fis toplanir ve ofis yeniden yapilandirildiginda oyun. Kablo tipleri çok çesitli özel müsteri ihtiyaçlarini karsilamak için kullanilabilir. Bassil notlar “Bu mevcut tüm endüstri standartlari, asarak, veri-yogun ve video uygulamalari için kullanilabilir Kategori 7 kablolama, içerir”.

birlikte koyarak
Çagri merkezleri maksimum isletme verimliligi ve alan kullanimi gerektiren karmasik islemlerdir. Bu MAiSPACE yardimci olmak için müsterilerin mevcut personel taleplerini karsilamak için degil, ayni zamanda önceden plan için sadece en iyi ve en uygun maliyetli düzeni üretmek için tasarim ekibi içi bir profesyonel sunmaktadir. “Bizim tasarimcilar tesis sorunlari anlamak ve en uygun ürün uygulamalari ve alan planlama düzenleri istihdam,” Bassil diyor. “Bu AutoCAD Mobilya ve neredeyse hatasiz olan döseme planlarini gerçeklestirmek için GIZA belirterek yaziliminin en son sürümlerinin kullanimini gerektirir. Buna bagli olarak dogru ayrintili özellikleri, ürün listeleri ve montaj çizimleri bulunmaktadir. ”

, Bassil yorumlar o kadar Özetle, “Amacimiz uygun fiyat ya da performanstan ödün vermeden güzel ve fonksiyonel ofisleri ile müsterilerine sunmaktir. Ayrica, toplanti proje zaman dilimlerinde, hizli sürede tamamlanabilir ve revizyonlari hizli kararlar taahhüt. Bu hizmetler imzali bir satin alma siparisi veya siparis yerlestirme ile ücretsizdir. “