Online tasarruf, e.bill kucaklamak

Yüksek hizli internet yükselisi ve artisi ile daha fazla kisi online ödeme özgürlügünü ögreniyorlar. Aslinda internet baglantisi olanlarin% 63 (Pazarlama Çalistayi 2006 by Arastirmasi) faturalari ödemek için bu baglantiyi kullanacak! Vay geri ödeme faturasi kamyon ve artan is tasarruf howdy söylüyorlar. Ben birçok isletme asagidaki nedenlerden bazilari için e.bill tasarruf firsati uygulamak için yavas benim genel arastirma da olsa bulduk:

1. Is güvenligi. Martha ya da John, Frank veya Roberta, Niles veya Sue, zarf doldurma ve fatura gönderme, fatura dosyasini çalistirarak rahat bir konumda bulunmaktadir. Onlar 20 yildir bu konumda olmustur ve yatirim yaptik zor is yillari karsiliginda onlara ödeme baslangiç ??emeklilik büyük gün ariyoruz. Fevkalade onlarin hedefi ve degerli onlarin neden olmakla birlikte, belki de diger firsatlardan daha fazla tatmin elde edebilirsiniz.

Baska bir sirkette ama ufuklarini genisletir ve yeteneklerini meydan okuyan baska bir neden yok. Onlar, sorumluluklari her zaman oldugu gibi fatura dosyanin hazirlanmasi, elektronik fatura uzmanlara kagit fatura uzmanlari hareket, ama simdi elektronik fatura kabul edilmesi uzmanlari için genisler. Onlar müsteri fatura bir form digerine göç yardimci olur.

Ya da belki yeteneklerini, verimliligi ve süreçlerin gelistirilmesine yardimci sonuçta onlar büyük olasilikla CFO, denetleyici veya mali yönetici daha fatura hakkinda daha fazla bilgi için sirketin baska bir yerinde kullanilabilir. Bu yöneticilerin herhangi bu kisilerin herhangi birinden önemli bilgi sahibi olabilir.

2. “Biz sadece küçük olan,” Baska potansiyel müsteri diyor. Dogru, fatura miktarlar posta baski ve posta tasarruf bir noktada olmasi gerekiyor, ama çok küçük? Çalismalar 5000 veya daha fazla fatura hacmi ile sirket tasarruf e.bill sundugu yararlanabilir göstermistir. Bu sirketler bu nedenle, posta baski ve toplamak için para tasarrufu bastirmak kagit niyetiyle e.bill gitmek gerekir, ancak, hatta 10% gibi düsük bir kabul orani ile bu küçük sirket e ilk yilinda 16.000 $ kaydedebilirsiniz. fatura, simdi önemli bir tasarruf ve oradan tasarruf artistir.

Yani çok küçük veya fatura hacimleri size bir e.bill sistemi için ödeme ve bir yasindan küçük bu yatirim getirisini alabilirsiniz sürpriz olabilir numaralari çalistirmak çok düsük oldugunu düsünüyorum çünkü e.bill ekarte önce.

3. “Biz ödeme online kabul eden tüm hazir” online ve elektronik fatura ödeme arasinda büyük bir fark vardir. Onlari mutlu ediyor müsterilerinize kolaylik saglayan vardir, ancak büyük bir tasarruf firsat eksik.

Evet, çevrimiçi ödeme elektronik ödeme fatura basina 0,13 $ hakkinda tasarruf yaptigi itiraf edecek, ancak daha büyük tasarruf posta kagit ve fatura kendisinin baski oldugunu, o bölümünde sizin kadar $ olarak .75 basina tasarruf olabilir elektronik fatura sundu.

Online ve ödeme çevrimiçi sunulmasi anlamina gelir tam bir elektronik fatura size tasarruf toplam tutari verecektir. Eger bastirma kagit konusunda endiseleriniz varsa, sinirlerinizi yatistirmak için çesitli stratejiler vardir; bunlari tartismak için bu makalede, ancak yeterli oda. Kagit kapatarak farkli stratejileri ögrenmek için kagit bastirma makaleler aramayi deneyin.

4. “Bir e.bill sisteminin uygulanmasi maliyeti çok fazla.” Kendi çözüm bina veya daha önce insa e.bill motor satin aliyor, dogru maliyeti çok çok yüksek bulunmaktadir. Öte yandan barindirilan e.bill çözüm yatirim size yatirim getirisi, bir yil daha az oldugu anlamina gelir çok düsük bir uygulama yatirim de e.billing avantajlari verir.

Yukaridaki kaygilari, nedenleri, rasyonalizasyon düsündükten sonra, cevap için soru “nasil bir e.bill çözümü için degil gelemez?” Dir Sizin için ilginç olabilecek bir diger not, çalismalar e.Bill müsterilerin daha sadik ya da bir yarar yöneticisi dedigi gibi, göstermistir “e.bill kizginlik azaltir.” Ne kadar dava e.bill sizin tasarruf olabilir ulasmak ve kucaklama bekliyor.